Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars]

+19
achi89
didiidid
shadow_hunter
Lena_lm
hrisito0o
irein
Lover.
freewill
Aleks
Prisence7oo
sanchoo
Devilsmate
passion..
leidy_mimi
Thea
Shayera
mirabela
Zaharka
~ i.LLusion
23 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 10y12qr


## Режисьор : Марлийн Кинг

## В ролите :
- Холи Мари Комбс, Люси Хейл
- Амбър Борицки, Тамин Сърсок и други

## Държава : САЩ

## Година : 2010

## Времетраене : 42 минути

## Жанр : Драма

Новата телевизионна продукция на ABC Family Pretty Little Liars излиза на 8 юни. Тя е базирана на поредицата книги от Сара Шепърд. Слуховете процъфтяват сред именията, мерцедесите и идеално подрязаните живи плетове в оазиса за богаташи- градчето Роузууд, Пенсилвания. Зад огромните си очила „Гучи", под перфектните си маркови дрешки, всеки тук има нещо за криене - особено гимназистките Спенсър, Ариа, Емили и Хана.

Спенсър без свян пожелава гаджето на ближния си (на собствената си сестра, всъщност), Ариа ловко завърта любовна афера с учителя по английски (току-що го арестуваха в леглото!), Хана използва някои отвратителни трикове, за да се превърне в неотразима красавица, а Емили направо си губи ума по новото момиче (!) в училище... Какви палавници, а? Но - о, вие още нищо не знаете! Още от седми клас сладураните крият една ужасна тайна, която смятат за погребана навеки. У-упс... голяма грешка! Внимавай какво приказваш и дори какво си мислиш, защото не знаеш какви сили ще предизвикаш да го извадят наяве! Като казахме „погребана" тайна не подозирахме, че някой наистина ще бъде погребан най-неочаквано...

В един прекрасен ден четирите сладурани започват да получават странни SMS съобщения - всъщност заплашителни послания, подписани от някой неизвестен, с мистериозния инициал „А". Възможно ли е „А" да е Алисън - суперпопулярното момиче, изчезнало преди три години? Алисън - мразената и обожавана тяхна най-добра приятелка, техният идол и обект на ужасна завист, техният властелин и низвергнат кумир? Алисън, която знае всичко за всяка от тях... Тръпки да те побият - Алисън я няма, но посланията те карат да мислиш, че тя те наблюдава отнякъде всеки божи ден, всеки миг, дори когато се криеш в собствените си мисли! Реалността крещи, че това е невъзможно. Но ако „А" не е Алисън, тогава кой е? И как би могъл да знае толкова много за лошите момичета, каквито са били, и за още по-лошите момичета, каквито са станали? Внезапно техните тайни - и най-голямата, и най-малката, дори най-дълбоко заровената - са заплашени да изплуват. Изведнъж се оказва, че в солидния Роузууд вече няма нищо сигурно, а образцовите момичета са малки, сладки - и ужасни - лъжкини. И ще си плащат скъпо за всичко. А това е само началото...




Последната промяна е направена от Vania на Чет 31 Мар - 18:14; мнението е било променяно общо 1 път


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Много добър сериал и много интересен. Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 3569552857 За първи път нещо по-различно от фантастика да ме грабне .. така че бързо го теглете, че много епизоди изпуснахме!! :lmao:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

Zaharka

Zaharka
Администратор

За тези, които го следят - започна и втори сезон.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

mirabela

mirabela
Читател

хубаво сериалче, първия сезон съм чакала с нетърпение всяка серия, някак загадъчно е, не е поредната тийн драма

Shayera

Shayera
Читател

Сериалът наистина ме грабна. Всеки епизод държи в напрежение и завършва с отворен край, оставяйки те в мистерия. Може би беше нетактично от моя страна да се разтършувам из нета за повече информация относно филмчето и попаднах на истината за A. Така може би изгубих интерес за действието, но не напълно. Все още не съм започнала втория сезон обаче.

Thea

Thea
Администратор

Хм, не знам на коя истина си попаднала, обаче ще кажа само, че се беше чуло, че уж от сериала "А" няма да е "А" от книгата. То и като цяло за доста неща сериала се различава от книгите. Така че вярвам, че ще е така и за това. Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 909357165
Сериала е стахотен, следя го с интерес! Книгите ги отказах след 4-тата. Не че не бих ги прочела ако ми паднат евентуално, обаче не ме палят толкова, колкото сериала. И със сигурност не и колкото да продължа да си ги купувам...


______________________________
Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] Dragon-Book

leidy_mimi

leidy_mimi
Активен

Оооо следя сериала с голям интерес ... от момичетата може би най-любима ми е Емили. Не знам защо, но някак си от 4те приятелки тя е най .... и аз не знам каква :pardon: :pardon: :pardon: А Ария въобще не я харесвам, даже мога да заявя че не я понасям, въпреки това гледам с интерес ... не мога да дочакам следващата серия направо Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 3569552857 Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 3569552857 Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 3569552857


______________________________

... Помислих си, че в крайна сметка
инстинктите, които движат битката
и секса, не са кой знае
колко различни. Всички извираха
от животинското в нас...




Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 851692_1336311523354_479_300




... Отпуснах глава върху гърдите на Дмитрий,
намирайки покой в топлината му.
Той ме целуна по челото и
прокара пръсти през косата ми.
- Обичам те, Роза. - Целуна ме отново.
- Винаги ще бъда с теб.
Няма да позволя да ти се случи нещо.

passion..

passion..
Напредващ

Следя го и много ми хареса. Някой знае ли дали ще има 3-ти сезон? Защото втори е само 12 епизода.


______________________________
"По-добре прост и честен, отколкото умен и лъжлив."
Софокъл

Devilsmate

Devilsmate
Читател

Интересен е. До колкото знам има такава книга ... ???

sanchoo

sanchoo
Читател

Определено този сериал е доста интересен и мистериозен.

Prisence7oo

Prisence7oo
Читател

Сериала е меко казано страхотен . Книгите са още по-готини .Прочетох първите осем и разбрах че авторката ще продължи поредицата Йеееее Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 3569552857 .

Aleks

Aleks
Читател

Един от любимите ми сериали Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 909357165) винаги държи в напрежение

freewill

freewill
Въздухар

Здравейте,нов потребител съм,даже доста "пресен" Малки сладки лъжкини [Pretty Little Liars] 909357165 Сериалчето наистина е много грабващо,обаче нямам търпение да чакам по 7 дни всяка серия и искам да прочета поредицата, има ли някой идея от къде да си дръпна книжките (на английски много ме устройва) и да съм му безкрайно признателна,ако ме "светне" с някой добър сайт или материалче :wasnotme:

Lover.

Lover.
Читател

Страшно досаден сериал, актьори и герои ... Не успях да изгледам дори първия епизод.



Последната промяна е направена от Lover. на Съб 8 Юни - 22:53; мнението е било променяно общо 1 път

irein

irein
Читател

Много интересен

hrisito0o

hrisito0o
Читател

Един от любимите ми ❤

Lena_lm

Lena_lm
Читател

hrisito0o написа:Един от любимите ми ❤
И аз съм на същото мнение ❤

shadow_hunter

shadow_hunter
Читател

Любимият ми сериaл просто нямa епизод който дa не те държи в нaпрежение...

didiidid

didiidid
Въздухар

от къде да си изтегля книгите за онлайн четене

achi89

achi89
Читател

Интересен сериал

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите