Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

+2
Merry
Koen
6 posters

Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Koen Сря 30 Мар - 17:16

Хари Потър и даровете на смъртта

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Hpposter1512x756

  • Премиера в България: 15.07.2011
  • Жанр: Приключенски, Фентъзи, Семеен
  • Държава: Великобритания, САЩ
  • Режисьор: Дейвид Йетс
  • Сценарист: Стив Кловс
  • Продуцент: Дейвид Хейман
  • В ролите: Ема Томпсън, Бил Най, Грег Поуел, Дейвид Тюлис, Ралф Файнс, Джон Хърт, Маги Смит, Евана Линч, Том Фелтън, Гари Олдман, Джим Броудбент, Бони Райт, Ема Уотсън, Даниел Радклиф, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонам Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдоналд
  • Резюме:

    Хари, Рон и Хърмаяни се завръщат в Хогуъртс, за да открият и да отмъстят на лорд Волдемор.
    Разбрал за намеренията им лордът им поднася изненада. Започва най-голямата битка в Хари Потър историите и животът на героите никога няма да бъде същия както преди.


Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Чет 30 Юни - 2:03; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________


 
         
       
Koen
Koen
Администратор

Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Merry Сря 30 Мар - 19:01

Не знаех, че има трейлър вече на втора част. С нетърпение ще чакам. Това си е краят не една ера Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 909357165
П.П. страхотен постер!

______________________________
Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език
Merry
Merry
Преводач

Пол : Female
Брой мнения : 2477
Регистрация : 18.07.2010
Местожителство : Neverland

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Koen Чет 28 Апр - 12:28

Втори трейлър


______________________________


 
         
       
Koen
Koen
Администратор

Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Thea Съб 21 Май - 19:19

Току-що гледах наново първата част от 7-ма книга и си припомних колко е велика (не, че някога наистина съм забравяла), а сега изгледах трейлърите и в мен се зародиха малко противоречиви чувства... Искам да кажа, от една страна нямам абсолютно никакво търпение да видя епичния край пресъздаден на голям екран. От друга изпитвам известна тъга, че наистина свършва - вече и откъм филми... А едва свикнах с идеята, че се видя вече края на книгите и, че няма да има повече. ❌ И като се замисля защо никога една книга или филм не може да ме грабне на 100% отговора е ясен - никой на този свят до сега не е създал нещо, което да достигне поне малко Хари Потър, камо ли пък да го задмине, абсурдна е и самата идея. Което ми е малко тъжно, защото чета толкова много книги, но нищо от тях поне малко не се доближава до гениалността на Роулинг! Знам, че не е съвсем мястото на този въпрос при Филми, но няма другаде тема за Хари Потър и затова ще попитам тук: Някъде бях чела, че Роулинг може и да напише нещо ново, но това не е сигурно. Информацията беше стара, отпреди може би няколко години. Искам да ви попитам, някой има ли някаква информация по въпроса? Ако попаднете на такава, моля, казвайте и благодаря предварително.

______________________________
Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Dragon-Book
Thea
Thea
Администратор

Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by mirabela Чет 23 Юни - 11:32

онзи ден гледах трейлъра и вече нямам никакво търпение...невероятна поредица, дано да са направили края зашеметяващ. Много съм съгласна с Merry, наистина е края на една ера
mirabela
mirabela
Читател

Брой мнения : 11
Регистрация : 23.06.2011

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Koen Чет 23 Юни - 12:15

Te!a написа:Току-що гледах наново първата част от 7-ма книга и си припомних колко е велика (не, че някога наистина съм забравяла), а сега изгледах трейлърите и в мен се зародиха малко противоречиви чувства... Искам да кажа, от една страна нямам абсолютно никакво търпение да видя епичния край пресъздаден на голям екран. От друга изпитвам известна тъга, че наистина свършва - вече и откъм филми... А едва свикнах с идеята, че се видя вече края на книгите и, че няма да има повече. ❌ И като се замисля защо никога една книга или филм не може да ме грабне на 100% отговора е ясен - никой на този свят до сега не е създал нещо, което да достигне поне малко Хари Потър, камо ли пък да го задмине, абсурдна е и самата идея. Което ми е малко тъжно, защото чета толкова много книги, но нищо от тях поне малко не се доближава до гениалността на Роулинг! Знам, че не е съвсем мястото на този въпрос при Филми, но няма другаде тема за Хари Потър и затова ще попитам тук: Някъде бях чела, че Роулинг може и да напише нещо ново, но това не е сигурно. Информацията беше стара, отпреди може би няколко години. Искам да ви попитам, някой има ли някаква информация по въпроса? Ако попаднете на такава, моля, казвайте и благодаря предварително.

https://www.youtube.com/JKRowlingAnnounces

За това става въпрос, но никой не знае какво ще е.

______________________________


 
         
       
Koen
Koen
Администратор

Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by debilgates Пон 11 Юли - 13:03

Снощи попаднах на предаване на немската телевизия от периода на снимките. Наистина масовите сцени в тази серия ще бъдат уникални! Предаването проследяваше снимачните моменти на филма и ги съпоставяше с вече монтирания, готов филм. Убеждавам се,че наистина трябва да имаш талант за да размахваш ръце във въздуха, биейки се със страшен противник, докато срещу теб няма никой!
debilgates
debilgates
Читател

Пол : Female
Брой мнения : 31
Регистрация : 10.07.2011

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Riddle Нед 24 Юли - 23:03

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Tumblr_lol87qKljj1r086nfo1_500
Още не мога да повярвам, че краят дойде! ='(
Филмът беше страхотен... Наистина са се постарали да направят един достоен завършек! Актьорската игра е повече от възхитителна. Всички са се справили идеално със задачата си. Не знам, просто.. <3



______________________________
Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500
Riddle
Riddle
Активен

Пол : Female
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 158
Регистрация : 30.06.2011
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2 Empty Re: Хари Потър и даровете на смъртта: Част 2

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите