BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСейлъмс Лот EmptyСейлъмс Лот

more_horiz
Сейлъмс Лот 0004705_s20
Сейлъмс Лот

Сейлъмс Лот е градче, което наглед не се отличава от стотиците подобни селища в Мейн. Обаче само наглед. Защото всъщност е град-призрак - от онези, които сякаш губят жизнените си сили и изчезват заедно с обитателите си. В околността се носят слухове за космически пришълци и сборища на младежи, практикуващи черна магия. Каквато и да е причината, изчезването на местни жители е факт... а онези, които са се преселили другаде, упорито отказват да говорят за случилото се в Сейлъмс Лот.
Писателят Бен Миърс е от малцината, които се връщат в градчето. Защо? За да забрави мъката, да се отърси от сянката на миналото и някак си да продължи да живее. Само че вместо забрава там го чака неописуем ужас.
В Сейлъмс Лот се е заселил непознат- въплъщение на зло, унищожаващо не само онези, с които той има досег, но и скъпите им хора.
Безметежното съществуване на местните жители остава в миналото. Разгаря се битка, в която залогът е нещо по-важно от живота. Мнозина ще загинат. докато дойде краят на неописуемия кошмар.
И все пак... наистина ли е дошъл?


Последната промяна е направена от Lora11 на Нед 27 Мар - 20:31; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
Сейлъмс Лот 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Сейлъмс Лот 4965902g

descriptionСейлъмс Лот EmptyRe: Сейлъмс Лот

more_horiz
Уникалон добра книга, както повечето (да не кажа всички) негови. Това беше първата книга на Кинг, която прочетох и тя ме запали по творчеството му. Невероятен, несравним с нищо друго стил на писане. Историите и героите са разгърнати постепенно и подробно. Няма нищо общо със сладникавите книжлета, които излизат сега. Няма какво да обяснявам. Който е чел Кинг, знае за какво става въпрос. Който не е - трябва да прочете, за да разбере.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСейлъмс Лот EmptyRe: Сейлъмс Лот

more_horiz
Zaharka написа:
Уникалон добра книга, както повечето (да не кажа всички) негови. Това беше първата книга на Кинг, която прочетох и тя ме запали по творчеството му. Невероятен, несравним с нищо друго стил на писане. Историите и героите са разгърнати постепенно и подробно. Няма нищо общо със сладникавите книжлета, които излизат сега. Няма какво да обяснявам. Който е чел Кинг, знае за какво става въпрос. Който не е - трябва да прочете, за да разбере.

В момента я чета и това е първата книга на Кинг, която ще прочета :slynce:

______________________________
Сейлъмс Лот 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Сейлъмс Лот 4965902g

descriptionСейлъмс Лот EmptyRe: Сейлъмс Лот

more_horiz
Lora11 написа:
Zaharka написа:
Уникалон добра книга, както повечето (да не кажа всички) негови. Това беше първата книга на Кинг, която прочетох и тя ме запали по творчеството му. Невероятен, несравним с нищо друго стил на писане. Историите и героите са разгърнати постепенно и подробно. Няма нищо общо със сладникавите книжлета, които излизат сега. Няма какво да обяснявам. Който е чел Кинг, знае за какво става въпрос. Който не е - трябва да прочете, за да разбере.

В момента я чета и това е първата книга на Кинг, която ще прочета :slynce:


Не чете ли "Сиянието" по едно време или се бъркам? :unsure: Която, съвсем между другото, също е невероятна книга и трябва да се прочете.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСейлъмс Лот EmptyRe: Сейлъмс Лот

more_horiz
Бях я започнала, но най - много да съм прочела от нея 2 глави.. Знаеш, че не обичам да чета на компютър.. Друго си е на ръка :slynce:

______________________________
Сейлъмс Лот 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Сейлъмс Лот 4965902g

descriptionСейлъмс Лот EmptyRe: Сейлъмс Лот

more_horiz
Значи определено трябва да си вземеш и нея. :bigwink:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСейлъмс Лот EmptyRe: Сейлъмс Лот

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply