Според вас емоциите символ на слабост ли са? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Според вас емоциите символ на слабост ли са?

+13
msSissTuck
zoully1
rhin
desistela
xTheSadnessWillNeverEndx
ani4ka9393
MuryG
~ЛиЛ~
~ i.LLusion
Shinbi
Zaharka
Renesita
~ Mistery writer ~
17 posters

Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Според вас емоциите символ на слабост ли са? I_vote_lcap36%Според вас емоциите символ на слабост ли са? I_vote_rcap 36% 
[ 9 ]
Според вас емоциите символ на слабост ли са? I_vote_lcap64%Според вас емоциите символ на слабост ли са? I_vote_rcap 64% 
[ 16 ]
 
Общо гласове : 25
 
 

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by ~ Mistery writer ~ Пон 21 Мар - 14:09

Според мен да, затова никога не съм емоционална.. По - скоро ми избива на агресия и си го изкарвам, като правя упражнения или нещо друго натоварващо.. Да кажем, че дори чистя Според вас емоциите символ на слабост ли са? 2115147716 Според вас емоциите символ на слабост ли са? 2115147716

______________________________
Според вас емоциите символ на слабост ли са? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Според вас емоциите символ на слабост ли са? 4965902g
~ Mistery writer ~
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Renesita Пон 21 Мар - 14:14

Твърдо не. Хората, които не могат да показват емоциите си притежават символ на слабост. Да кажем, че е хубаво, когато човекът не е твърде емоционален, но това да не умееш да показваш чувства не е хубаво.

______________________________
Според вас емоциите символ на слабост ли са? Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Renesita
Renesita
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Zaharka Пон 21 Мар - 14:18

Лично за мен, емоциите ми са признак на слабост. Проблема е, че не винаги успявам да ги скрия. :pardon:
Околните могат да решават сами за себе си. Ако станат твърде емоционални, отивам да се поразходя. Според вас емоциите символ на слабост ли са? 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!
Zaharka
Zaharka
Администратор

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 5610
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Discworld

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Shinbi Пон 21 Мар - 19:52

Renesita написа:Твърдо не. Хората, които не могат да показват емоциите си притежават символ на слабост. Да кажем, че е хубаво, когато човекът не е твърде емоционален, но това да не умееш да показваш чувства не е хубаво.
Напълно съм съгласна! Според вас емоциите символ на слабост ли са? 909357165

______________________________
Според вас емоциите символ на слабост ли са? Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Според вас емоциите символ на слабост ли са? 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Shinbi
Shinbi
Преводач

Пол : Female
Зодия : Virgo
Брой мнения : 215
Регистрация : 20.02.2011
Местожителство : ...around the world

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by ~ i.LLusion Пон 21 Мар - 21:21

Не, емоциите не са признак на слабост, а на човещина.
Всеки трябва да ги изразява. А не нищо да не споделя и да изглежда като камък и после да се чуди защо живеем в толкова изкуствено общество ..

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
~ i.LLusion
~ i.LLusion
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by ~ЛиЛ~ Сря 23 Мар - 23:51

Понякога са признак на слабост и затова не обичам да познават емоционалната ми страна...хората имаме склонността да се възползваме от чувствата на другия и така да го нараним

______________________________
Според вас емоциите символ на слабост ли са? Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500
~ЛиЛ~
~ЛиЛ~
Пристрастен

Чете : Фантом
Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 286
Регистрация : 17.12.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by MuryG Чет 24 Мар - 9:03

Съгласна съм с Ренесита и Ваня :goodjob:
MuryG
MuryG
PRO

Пол : Female
Брой мнения : 1922
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by ani4ka9393 Пет 1 Апр - 22:07

Смятам,че емоциите в никакъв случай не са символ на слабост.Слабост е ако не ги покажеш.Понякога се чудя как хората успяват да прикрият емоциите си.Аз не мога.
ani4ka9393
ani4ka9393
Читател

Брой мнения : 14
Регистрация : 30.03.2011

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by xTheSadnessWillNeverEndx Пет 29 Апр - 9:07

според мен да затова,ми се иска да бях по-силна емоционално!

______________________________
If you have never made a mistake then it means you have never tried something new... ^.^ :slynce:
xTheSadnessWillNeverEndx
xTheSadnessWillNeverEndx
Редовен

Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 63
Регистрация : 26.04.2011
Местожителство : Peshtera

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by desistela Пет 29 Апр - 18:05

Затова сме хора-защото сме емоционални.Ако толкова много искаме да ги скрием,ами нека се превърнем в камъни тогава.
Не че съм привърженик на разни ревливи персони,но пък съвсем да не ги показваме или изпитваме-не бих казала,че е здравословно.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:
desistela
desistela
Модератор

Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 1270
Регистрация : 03.02.2011
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by rhin Пет 29 Апр - 22:27

По-скоро да, тъй като от много глава боли. Писна ми да гледам ревли, за това, че наприм гаджето я зарязало.
То не е хубаво да си съвсем пасивен също, но емоционален човек на социалното бойно поле е далеч по-уязвим
rhin
rhin
Читател

Брой мнения : 23
Регистрация : 29.04.2011

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by zoully1 Съб 30 Апр - 1:59

Определено не! Не е хубаво да си прекалено емоционален, но съвсем пъкне е добре да не показваш и грам еноция
zoully1
zoully1
Читател

Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 17
Регистрация : 22.09.2010

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by msSissTuck Пон 30 Май - 0:26

Според мен не
msSissTuck
msSissTuck
Читател

Пол : Female
Брой мнения : 20
Регистрация : 04.03.2011
Местожителство : Mars^^

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Koen Пон 30 Май - 1:30

Естествено, че са проява на слабост... Едно е да те дразнят и да викаш като идиот в несвяст, съвсем друго е да се правиш, че не ти пука и ти да дразниш. Въпрос на по-силна психика. Според вас емоциите символ на слабост ли са? 909357165

______________________________


 
         
       
Koen
Koen
Администратор

Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Butterfly without wings Вто 31 Май - 19:42

Ммм, зависи от ситуацията и до колко се контролираш... Аз не се гордея със себе си, но имам страшен самоконтрол, до степен такава, че рядко изразявам емоция. В смисъл: все едно аз-а ми се намира в окото на ураган, а около мен трещят и бушуват емоции. Отвъд това съм си наложила маска, която за всичките ми 27 години на този свят не се е пропуквала нито веднъж. Май точната дума тук е да играеш роля. Имало е случаи, в които съм бясна и две думи не мога да кажа, но изобразявам на лицето си усмивка и изглеждам все едно не ми пука от нищо... Това е просто пример. Не трябва да си вадиш заключение за мен като цяло.

За това и казвам, че емоцията при мен е водеща, но не ми личи, че тя диктува разума ми. Възприемам емоционално-нестабилния човек за ментално увреден и гледам на него от по-висока позиция, може би защото вярвам, че човек може и трябва да се контролира. Емоциите са като инстинктите и веднъж обладаят ли те, после съжаляваш...

Човешко е да показваш емоциите си, но човешко е и да им слагаш юзди и да ги контролираш! :slynce:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Според вас емоциите символ на слабост ли са? 17
Според вас емоциите символ на слабост ли са? 4205876W
Butterfly without wings
Butterfly without wings
Драскач

Чете : ''Покани ме да вляза'' - Линдквист
Пол : Female
Брой мнения : 229
Регистрация : 23.01.2011
Местожителство : in my fantasy world...

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by ~Еви~ Вто 14 Юни - 16:18

До някъде е слабост. Колкото и да те дразни някой, ти не трябва да показваш с нищо, че си го чула.. просто стоиш и му се усмихваш.. мазно.
Мхм.. да кажем, че не съм показвала истинската си бясна страна пред никого, защото ще стане лошо. В смис. не ми харесва каква съм тогава, освен това в такива моменти човек не може да се контролира и може да постъпи наистина глупаво.. Слабост е, зависи в каква ситуация съм.
Примерно някое момиче харесва някой тип и ако й проличи, че го харесва, ми той по този начин може да си играе, както си иска с нея. Е, зависи дали е такъв тип, де.
Всеки решава сам за себе си как да се държи с околните, да показва емоции, да не ги - негова си работа, но е много по - добре да не ги. Аз съм за ДА - слабост е!

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.
~Еви~
~Еви~
Нинджа-психопат

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 760
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Бет Рандъл Вто 4 Май - 23:31

Емоциите са едно от нещата,които ни правят хора. Умението да ги контролираме и начина,по който ги изразяваме показва доколко сме силни.
Бет Рандъл
Бет Рандъл
Активен

Пол : Female
Брой мнения : 208
Регистрация : 18.06.2019
Местожителство : Berlin

Върнете се в началото Go down

Според вас емоциите символ на слабост ли са? Empty Re: Според вас емоциите символ на слабост ли са?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите