BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionAlex Craft Series EmptyAlex Craft Series

more_horiz
Alex Craft Series N354159

Grave Witch, book 1 / Гробищна вещица, книга 1/


Дори и смъртта не може да я спаси сега.
Като гробищна вещица, Алекс Крафт може да говори с мъртвите – дори е в добри взаимоотножение със самия Смърт. Като полицейски консултант, тя е виждала доста тъмна магия, но нищо не я е подготвило за следващия й случай.
Когато тя съживява „сянка“, замесена във широко известно убийство, тя я напада, а след това някой прави опит за покушение над живота й.
Някой наистина не иска тя да разбира какво има да каже мъртвия, а тя ще трябва да работи заедно с мистериозния детектив Фейлън Андрюс, за да разбере защо.

______________________________
Alex Craft Series Dragon-Book

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Alex Craft Series Grave+Dance(2)

Grave Dance, book 2 / Гробищен танц, книга 2/




Който е казал, че един мъртвец не може да проговори, очевидно не е срещал Алекс Крафт.
След един месец за възстановяване от ожесточена битка с един магьосник, гробищната вещица Алекс Крафт е готова да се завърне към разрешаването на убийства чрез съживяване на мъртвите.
С бъркотията, настъпила в любовния й живот, благодарение на изчезването на агента от Магичното Бюро за Разследване Фейлън Андрюс и шокиращо разкритие от „Л“ света от самия Смърт, Алекс е нетърпелива за разсейването, което й носи работата й. Но новия й случай ще се окаже смъртоносно предизвикателство.
Полицията наема Алекс за консултант в особено странно разследване в природния резерват на юг от Некрос Сити. Странната част: Няма трупове, само фрагменти от тях. Сериен убиец е на свобода, а Алекс не би могла да съживи сянка без тяло, така че трябва да разчита на чужда магия, за да открие следи. Но докато тя започва разследване, създание, родена от най-тъмната магия идва след нея. Някой, който е много могъщ, иска да се увери, че единственото нещо, което тя ще намери, ще бъде смъртта си.

Дата на излизане: 5.07.2011

______________________________
Alex Craft Series Dragon-Book

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Абсолютно не. Прекалено много в стил Анита Блейк.
Дори и смъртта не може да я спаси сега.
Като гробищна вещица, Алекс Крафт може да говори с мъртвите – дори е в добри взаимоотножение със самия Смърт. Като полицейски консултант, тя е виждала доста тъмна магия, но нищо не я е подготвило за следващия й случай.

И като цяло като чета резюметата - не. Автора да не е някой фен на Лоръл Хамилтън?
Не.
Alex Craft Series 2115147716 Упорито обаче си заявявам "не", все едно някой на сила ме кара. Alex Craft Series 2115147716 Който иска да я чете, аз няма да съм една от прочелите я. Прекалено много прилики, което само ще ме нервира.

______________________________
Alex Craft Series Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Звучи ми интересно. Дръпнах си първата книга. Сега остава да намеря време да я захвана. Alex Craft Series 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Къде я намери? :wasnotme:

______________________________
Alex Craft Series Dragon-Book

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Teia написа:
Къде я намери? :wasnotme:


Тук
Има я във всякакъв възможен формат. Alex Craft Series 909357165

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Откъс от първа книга можете да прочетете Тук!

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Alex Craft Series 12620451

Grave Memory /Гробищен спомен/
книга 3



Като гробищна вещица, Алекс разкрива убийства като събужда мъртвите. Докато винаги е била в приятелски отношения със самия Смърт, напоследък нещата стават доста по-лични. Но личното отстъва място на професионалното, когато в Некрос Сити започват да се случват поредица самоубийства. Сенките нямат спомен за дните, довели до бруталния им край, така че, противно на очевидните самоубийства, това е убийство. А търсенето на отговори може да означава, че Алекс ще остане без живот, който да си спомня...

Дата на излизане: 3.07.2012

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Ох... моята антивирусна система е някаква много шибана и не мога да си сваля "Grave dance"... мноооого моля някой да ми я прати Alex Craft Series 3382520118

______________________________
Because where else are you going to find this much sexual tension in a Honda?
Alex Craft Series 3267763._SX540_

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
Ametist написа:
Ох... моята антивирусна система е някаква много шибана и не мога да си сваля "Grave dance"... мноооого моля някой да ми я прати Alex Craft Series 3382520118


Прати ми на ЛС мейла си.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionAlex Craft Series EmptyRe: Alex Craft Series

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply