BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionБдение EmptyБдение

more_horiz
Бдение Opasnisani6tamuseforumo
Опасни сънища, книга 1

издател: Пергамент Прес
раздел: Романи и повести. Световни
език: български
Дата на издаване: 08.03.2011
страници: 200
размери: 20x13
подвързия: мека
цена: 10.90 лв.


НЕ ВСИЧКИ СЪНИЩА СА СЛАДКИ

Седемнайсетгодишната Джейни притежава уникалната способност да влиза в сънищата на другите. Тя често бива изтръгната от собственото си съзнание, за да бъде погълната от чужди видения. И като че ли всички около нея крият най-дълбоките си и тъмни тайни в сънищата си. Джейни знае много неща за съучениците си, но не може да сподели това с никого, защото никой няма да й повярва или по-лошо – ще я помислят за луда.
Тя старателно пази своята тайна, докато не открива, че е привлечена от едно затворено момче, чиито мрачни съновидения загатват за болезнено минало и мистерия, която Джейни трябва да разбули. Но сега на нея й е много по-трудно, защото за пръв път е не само свидетел на нечий кошмар. Тя е и участник...

НАГРАДИ И ОТЛИЧИЯ ЗА „БДЕНИЕ”:
Книга на годината на Американската библиотечна асоциация
Награда на Международната читателска асоциация
Номинация за наградата „Гейтуей Рийдърс”
Награда „Ейбрахам Линкълн”, мастър лист
Награда на YALSA, Тийнс Топ 10
Бестселър на „Ню Йорк Таймс”
Награда „Сибил”, финалист


„Лиричен и страховит роман, чиито образи остават за дълго с теб, след като си затворил последната страница, подобно на най-обсебващите сънища.”
Касандра Клеър, автор на „Град от кости”

______________________________
Бдение Dragon-Book

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
Не ми хареса. Идеята наистина е оригинална, но историята е предадена в доста телеграфен стил без наистина да се разгърне целия й потенциал, сякаш авторката само е нахвърляла основните щтрихи какво ще се случи в отделните глави.

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
Бдение 165063_b

Угасване
Опасни сънища Кн.2


Автор: Лиза Макман
Издател: Пергамент Прес
Раздел:
Романи и повести. Световни
Световна проза
Преводна художествена литература
Художествена литература
Цена: 9.99лв.


НЕ ВСИЧКИ СЪНИЩА СА СЛАДКИ...Ловецът на сънища Джейни Ханаган и приятелят й Кабъл откриват, че истинският живот може да бъде по-опасен от сънищата, които ги преследват. В гимназията „Фийлдридж” се случват тревожни неща, за които никой не говори. Когато обаче Джейни влиза в кошмара на една своя съученичка, тя се изправя лице в лице със злото и трябва да реши колко от себе си е готова да пожертва, за да го спре. Но нищо не се развива така както е било замислено и планът й да разбули самоличността на сексуалния хищник, който събира своята жътва, приема неочакван обрат. Предлагайки самата себе си като примамка, Джейни постепенно разбира, че някои кошмари като че ли никога не свършват...НАГРАДИ И ОТЛИЧИЯ ЗА ТРИЛОГИЯТА „БДЕНИЕ”:Книга на годината на Американската библиотечна асоциация Награда на Международната читателска асоциация Номинация за наградата „Гейтуей Рийдърс” Награда „Ейбрахам Линкълн”, мастър лист Награда на YALSA, Тийнс Топ 10 Бестселър на „Ню Йорк Таймс” Награда „Сибил”, финалист „Великолепна комбинация от мистерия и лирична история с паранормални елементи, в центъра на която стои една силно, но уязвимо момиче. Втората част от поредицата „Бдение” ще остави читателите в трепетно очакване на финалния епизод.” – „Буклист”




______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
много ама много много хубава :love: :love: :love: ❤ ❤
и не съм съгласен с katniss
само ако можете да ми кажете кога ще излезе другата и да знам че няма и един месец от издаването им

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
Книжката е интересна, но, ако съм честна, не бих я препрочела. Тоест, чудесна историйка като за един път. Бдение 909357165

______________________________
Бдение Dragon-Book

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
Бдение 170009z

Сбогуване: Опасни сънища Кн.3

Автор: Лиза Макман
Издател: Пергамент Прес
Година: 2012
ISBN: 9789546410481
Страници: 182
Корици: меки
Тегло: 199 грама
Размери: 13x20
Раздел: Световна проза, Художествена литература
Цена: 9.99лв


----------------Анотация--------------

Джейни е завършила училище и прекарва лятото с Кабъл - момчето, в което е влюбена до полуда. Наясно е с бъдещето си и смята, че се е примирила с него. Но тя не може да повлече Кабъл със себе си, макар да знае, че е готов да остане с нея на каквато и да е цена. Джейни вижда само един начин да му даде живота, който той заслужава - тя трябва да изчезне. А това ще убие и двама им. След това се появява един непознат и мистерията, която забулва миналото й, започва да се разплита. Нещата придобиват злокобен обрат и изборът пред нея се оказва по-мрачен, отколкото си е мислила, че е възможно. Единствено тя трябва да реши кое е по-малкото зло, а времето, с което разполага бързо изтича...

______________________________
Бдение 20799210

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
Книгата много ми хареса. Доста странна, но оригинална. Някой знае ли дали ще има нещо като продължение, че финала нещо не ми се видя като край.

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
Цялата поредица много ми харесва въпреки, че скоро прочетох втората книга и нямам търпение да започна и третата. Малко от началото не ми хареса това, че не върви като приказка, а като отбеляване на ситуацийте, но пък като се зачетох и историята така ме грабна, че даже не забелязвах това.

descriptionБдение EmptyRe: Бдение

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply