BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyСекси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Модата на 80-те години се завърна, за да ни напомни, че една жена може да бъде едновременна ексцентрична и елегантна. Тази мода ви позволява да фантазирате и да правите нелепи, понякога абсурдни комбинации, които да изглеждат страхотно. Необходимо е да спазвате само един критерии - бъдете различна - понякога невинна, понякога жената вамп с висока платформа и яркочервени устни.

Широки колани и мини поли превзеха модните подиуми. Често ще се виждат цветни ботуши, мини поли и рокли, а цветовете ще бъдат шокиращо ярки. Палитрата е зелена, розова, прасковена и златиста. Така популярното през миналия сезон оранжево ще бъде заменено от златистото и светло жълтото. Всички щампи, които напомнят за средиземноморския шик, са приветствани от модните дизайнери. Основни материи са памук, лек и ликра. Не забравяйте, че модата на 80-те е празник на цвят и геометрия. Визията е секси, смела, на ръба на нечестната игра. Хит тази пролет ще бъде всичко "мини" от поли, рокли и панталони, които мъжете така обичат да съзерцават. Те подчертават формата и не скриват нищо и е добре да се носят с масивни, тежки аксесоари.

Да живее дискотеката, защото на мода ще бъдат всички цветове на дъгата. Допълнение към този бунт на цветовете могат да са чорапогащниците и чорапите до коляното. Разбира се, дънките остават водеща тенденция. Забравете за широките модели - тази пролет дънките ще бъдат плътно прилепнали по тялото. Жените с дълги и стройни крака ще получат шанс да ги покажат. Необходим атрибут към облеклото са циповете, които ще украсяват рокли, ризи и поли.

Така че дами, следвайте модата и не забравяйте да бъдете по малко себе си!




http://www.thevoice.eu

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Секси и дръзки като през 80-те 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Секси и дръзки като през 80-те Animated_gif_024_hippo

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Искате да ми кажете,че ТТООВВАА е на мода отново... 00
Секси и дръзки като през 80-те 80s-theme-party-21358434
Секси и дръзки като през 80-те DYWM80s%203
Секси и дръзки като през 80-те 19224

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Розовичко, лъскавичко и много, много шантаво. Явно. Секси и дръзки като през 80-те 2115147716 И все пак определено няма как да го видите при мен. :pardon:

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
И при мен-ама никога,освен на Helloween.

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Не ви е лесно да сте модерни хах ;d

______________________________


Секси и дръзки като през 80-те Gosho
Секси и дръзки като през 80-те 4347715R

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
-` nigнт_creaтure .. написа:
Не ви е лесно да сте модерни хах ;d


Че кой е казал, че дори се опитвам!? Никога в живота си не съм следвала някаква мода. Ходя така, както на мен ми харесва. А който не харесва, няма вкус! :bigwink: Секси и дръзки като през 80-те 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Zaharka написа:
-` nigнт_creaтure .. написа:
Не ви е лесно да сте модерни хах ;d


Че кой е казал, че дори се опитвам!? Никога в живота си не съм следвала някаква мода. Ходя така, както на мен ми харесва. А който не харесва, няма вкус! :bigwink: Секси и дръзки като през 80-те 2115147716


Подкрепям те напълно! :p:

______________________________
Секси и дръзки като през 80-те Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Секси и дръзки като през 80-те 3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Zaharka написа:
-` nigнт_creaтure .. написа:
Не ви е лесно да сте модерни хах ;d


Че кой е казал, че дори се опитвам!? Никога в живота си не съм следвала някаква мода. Ходя така, както на мен ми харесва. А който не харесва, няма вкус! :bigwink: Секси и дръзки като през 80-те 2115147716


Че аз да съм казал, че се опитваш Секси и дръзки като през 80-те 2115147716 Секси и дръзки като през 80-те 2115147716 и аз не съм привържаник на ''модите'', просто го казвам, щото е трагична тая ''мода'' ;)

______________________________


Секси и дръзки като през 80-те Gosho
Секси и дръзки като през 80-те 4347715R

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Е, то нали знаете, че всичко ново е добре забравено старо. В този случай май ще е по-добре и да си остане забравено. Секси и дръзки като през 80-те 2115147716

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
Имаш право. :goodjob: :cheer:

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
На мен модата от 80-те ми допада. Направо обожавам ярките цветове. ❤ Много се радвам, когато видя някой който се е осмелил да експериментира и се е получило. Естествено трябва и да се внимава, защото лесно може да заприличаш на клоун. Секси и дръзки като през 80-те 2115147716 Моето мнение е ЗА модата от 80-те. Секси и дръзки като през 80-те 909357165

______________________________
LIVE YOUR LIFE

descriptionСекси и дръзки като през 80-те EmptyRe: Секси и дръзки като през 80-те

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply