BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Какво мислите за българските корици?

power_settings_newLogin to reply
+40
bellinda
limisi
Renesita
penka1234
galileo414
mams
milanikoale
monityyyyy
neli_ivanova
asia_ivv
nev4ooo
jjanet
lydotokote
hope123
byh4o
Rain
ronits
plop
vampires_fan
aranna
tina_tp
MuryG
manage6
kaaamzzz
svetlana
slunchev_luch
Lady_Winchester
tania_kikito
vikincety_24
geriqn
Galifray
~ЛиЛ~
Bonnie_Bennett
h.karamfilova
tarq
emira_had
нел-j
kateto_9379
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
44 posters

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyКакво мислите за българските корици?

more_horiz
First topic message reminder :

Какво мислите за българските корици?  - Page 3 BDB-1a

Какво мислите за българските корици?  - Page 3 BDB-2a

Какво мислите за българските корици?  - Page 3 BDB-3a

По-добри ли са от оригиналните?
Според мен ли!? Според мен ДА! Много по-добри и по красиви. Особено на книга трета е страхотна корицата :love:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
българските корици са просто ъникални

______________________________
Какво мислите за българските корици?  - Page 3 83727eu-960

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
По-хубави от оригинала, но за мен лично седмата корица ги бие всичките. Страхотна и респектираща - абсолютната ми представа за Рив, колкото и да се мъча, не мога да си го представя с тази прическа ирокез... представям си го точно както е на корицата.
Останалите не са чак толкова добри, има дори някои смешни. Например на шестата образа на Фюри е просто нелеп. След седмата корица най-добра за мен е корицата на "Пробудена любов" и може би тази на Джон също ме кефи.

______________________________
Какво мислите за българските корици?  - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
Много ми харесват, особено втората направо съм влюбена в нея

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
Любима ми е корицата на Рив- обичам ,когато заспивам да са близо до мен,но тази се застоя дооооста дълго.По някое време съпруга ми взе да гледа лошо и с невинна усмивка я върнах при останалите ;)

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
наще корици са къде, къде по-добри от оригиналните

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
Просто не очквах, но бъларските корици много, много по хувави.

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
Аз съм си за оригиналните, много по-добре ми изглеждат от колкото нашите. Изобщо не ми харесва избора на жени при нашите и не знам защо се набляга толкова не шеланите..

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
На цялата поредица кориците са много яки

descriptionКакво мислите за българските корици?  - Page 3 EmptyRe: Какво мислите за българските корици?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply