BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Книга шест - Lover Enshrined

power_settings_newLogin to reply
+30
Renesita
juja
penka1234
milanikoale
neli_ivanova
iovka
Sefi
rosi66
shivacheva78
naFarela
mishle55
memento_mori
byh4o
mariana66
Thea
Zaharka
nikita78
Aleks
ronits
vampires_fan
tina_tp
slunchev_luch
kaaamzzz
mir4a
Uniquemer
Ralna
dsi2
lively nightlife
geriqn
~ i.LLusion
34 posters

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyКнига шест - Lover Enshrined

more_horiz
First topic message reminder :

Книга шест - Lover Enshrined

Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Lover-enshrined

Потопете се в тъмния свят на буреносни страсти и спиращо дъха действие, където шестима необикновени воини са призвани да защитят расата на вампирите от тяхното пълно унищожение.

В сенките на нощта в Колдуел, Ню Йорк, бушува ожесточена и смъртоносна война. Последните вампири са безмилостно преследвани и избивани от Обществото на лесърите – организация на лишени от души ловци, които не се спират пред нищо, за да унищожат враговете си. Шестима изключителни воини, най-добрите бойци на вампирите, обединени в Братството на черния кинжал, имат за задача да спасят расата си от гибел.

Абсолютно верен на Братството на Черния Кинжал, Фюри се жертва за доброто на расата, превръщайки се в мъжа, отговорен за запазването на кръвта на Братството. Като Праймейл на Избраната, той трябва да създаде поколение, което да осигури, че традициите на расата ще оцелеят и ще има воини, които да се бият с онези, които искат вампирите изтребени.

Като първата му съпруга, Избраната Кормия иска да спечели не само тялото му, но и сърцето му – тя вижда емоционално белязания мъж зад цялата му доблестна отговорност. Но когато войната с обществото на Лесърите става още по-жестока и трагедия надвисва над имението на Братството, Фюри трябва да избере между дългът и любовта.


Последната промяна е направена от Vania на Съб 19 Мар - 21:34; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 374174_275935429109168_100000781382088_725481_1294620072_n

Очаквайте на 7 декември: "Свещена любов", книга шеста от поредицата Братството на черния кинжал от Дж. Р. Уорд.

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
лелее, корицата е направо.... ❤

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Моята представа за Мариса е нещо много подобно на жената от тази корица. :pardon:

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Алилуя!!! Супер,вече съм подготвила парата,само да ми дойде.. не пропускам.. мери крисмъс ками ;д;д

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
този път ни изненадаха приятно - то почти е дошло 7.12.11

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Ооооо ще бъде отново една много добра история Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 909357165

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Леле, нямам никакво търпение. :love: Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 3569552857 Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131 Поръчах си я в 6 часа сутринта на 7! Представете си какво ми причиняват тия книги.

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Mementofw

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Ами,току-що я прочетох. Останах шокирана. Така ясно е описана болката на Фюри, че чак и на мен ми се доплака по едно време. Много готини лафчета!! Особено това " И ти ли Баруте" ме тотално хвърли у музиката ;д;д;д Куин е уникален и връзката м-ду него и Блей е страхотна. Не съм против такива връзки, никога не съм била и не смятам да критикувам .. смятам че са сладури.. Най-после мога да дишам, Тор е намерен!! АЛИЛУЯ!! Очаквах,че Леш е некъф сбъркан ... така и стана. Но тези намеци които пуснаха за Хекс .. направо,ще се изям.. къса ми се душата за Рив... но ще видим в следващата книга.. също умирам и за книгата за Хекс и Джон .. тази Хекс .. мацка голяма е ;д;д кефи ме начина по който се бори с природата си .. много е смело от нейна страна.. но какво ли ще стане м-ду нея и Джониии!!! Уи уилл сий ;д;д

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Прочетох я най- накрая.. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716 с триста зора я отиках.. изобщо не ми хареса.. само двете сценки с Джон и Хекс и сценката с Куин и Блей (която най ми хареса от цялата поредица.. надявам се накрая да са заедно и авторката да напише книга за тях двамата.. ) останалото беше ужас изобщо не ми хареса.. очаквах много повече.. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 909357165

______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 4205875R

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
И аз останах доста разочарована то книгата. Очаквах много повече. Все пак книгата за Фюри и Кормия бе в по-голямата си част за всички останали. Но все пак, няма да бъдем прекалено сурови. След 5 уникални книги е нормално да се изтърка авторката.

______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Mementofw

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Вие сте луди бе хора... тая книга беше може би най-добрата. В смисъл на мене най-много ми хареса това, че действието не беше само около Фюри и Кормия, доста нови работи научихме. И да си призная - започнах май да се влюбвам в Рив. :love: Виновна! Само края ми беше малко забързан... това е всичко :pardon: Абе, ака е! След Зи и Ви тая ми е фаворит. Но Рив и Джон май ще я изместят по-надолу в класацията Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716

______________________________
Беше в компанията на вампир. Олицетворение на страха. Ужасът от плът и кръв, висок два метра и пет сантиметра, с тегло сто двайсет и шест килограма и със зъби на доберман.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
на пръв поглед /след първите 30стр./ малко хаотична ми се стори историята - твърде разпъната между отделни сюжетни линии, а Фюри изглежда твърде несигурен в себе си, твърде погълнат от любовта си към Бела .. някак си повествованието разгръща емоциите на прекалено много хора и вниманието на читателя не може да се спре на основната сюжетна линия ..
после обаче, когато я прочетох цялата / а това ми отне не повече от 4 часа/ си казах: оооооо боже, о боже, о боже! страхотна е, като всички останали .. най-силно впечатление ми направи Кормия - която въпреки че попадна в един свят, който дори не е сънувала, тя успя да се приспособи, да бъде силна, да намери себе си и да се бори затова, в което вярва, обича и желае (според мен тя се справи по-добре и от Мариса) .. бях меко казано изненадана от Фюри, но в общи линии всичко му простих .. а за Блей и Куин какво да кажа .. о боже! нямам търпение да видя как ще се развие тяхната история!! заслужава си!

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
някой да знае кога ще излизат следващите че нямам търпение 🤤

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Нямам търпение да прочета шестата книга :kovcheg:

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
vampires_fan написа:
Вие сте луди бе хора... тая книга беше може би най-добрата. В смисъл на мене най-много ми хареса това, че действието не беше само около Фюри и Кормия, доста нови работи научихме. И да си призная - започнах май да се влюбвам в Рив. :love: Виновна! Само края ми беше малко забързан... това е всичко :pardon: Абе, ака е! След Зи и Ви тая ми е фаворит. Но Рив и Джон май ще я изместят по-надолу в класацията Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716

Съгласна съм с теб, на мен също тая книга ми е една от любимите!

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Кормия беше за медал! Страхотно е това момиче!
Фюри обаче успя около десет хиляди пъти да ме изнерви, наистина. Имах чувството, че всъщност Кормия е по-силната фигура от двама им, той беше някак... е, добре, че към края се взе в ръце!
Общо взето книгата е страхотна и искрено зарибяваща! Многото сюжетни линии всъщност бяха страхотен плюс и съм много доволна, че в центъра не се намираше Фюри, понеже той с този негов Магьосник, дето накрая бил Магьосника от Оз (интересно, в превод на това Фюри се е явявал Дороти) ми дойде в повече. Не че го ненавиждам или нещо, просто с доста постъпки ме подразни, докато през цялото време Кормия успяваше да изпъкне все с положителни качества. И при все, че очаквах от нея да бъде, с извинение, супер задръстена, тя ме изненада неочаквано приятно и бързо ми се издигна в очите. Една от най-добрите шелан досега, надмина по точки доста от другите (с изключение на Бела).
Умирам си за още от историята на Блей и Куин, искам още и от Джон... Накрая открих, че всъщност именно те са ме впечатлили най-сериозно от цялата книга и ми е било малко всичко свързано с тях. Куин успя да ми стане толкова голям любимец, че само Зи го надминава в това отношение.
Това, което направи с Леш за мен е напълно оправдано, начинът, по който постъпи Рот спрямо ситуацията издигна Краля в очите ми и спечели респекта ми. Много мъчно ми стана за Блей, но пък добре, че донякъде се разбраха накрая. И очаквам още от тази сюжетна линия.
Общо взето, със сигурност книгата напълно си заслужава и ако следващата ще е поне наполовина толкова интересна, ще се чете!

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Wayward daughter а сценката с Блей и Куин на басейна Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
naFarela написа:
Wayward daughter а сценката с Блей и Куин на басейна Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131


:yess:

Не я очаквах, но беше ВЕЛИКО! Държа от техния тийм. Макар че, да си призная, държа от тийм Куин като цяло. :whistle:
Супер изненада ми дойде това, че ако преди се дразнех на страничните истории, когато прекъсваха главната, то, откак се заформиха като групичка Джон, Куин и Блей все чакам да дойде нещо за тях и се кефя, когато дочакам момента. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 1089017131

Абе, хора, въобще Братството си е ВЕЛИКА поредица, четете ако още не сте се наканили. :love:

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
ахахахаха мдаааа и аз виках .. ооо Боже! о Боже! о Боже! тихата затворена Кормия изби рибата просто .. но на Фюри му трябваше точно това .. в крайна сметка добре, че беше тя, че ако чакахме него .. майко! я се беше усетил на първа пенсия, я не .. |-(

а Блей и Куин .. ммммм тях си ги обичам още от първия момент, в който се появиха в сюжета, обаче тая целувка .. малиииииии искам още! 😊

______________________________
Търпението е едно, мазохизмът — съвсем друго.

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
Ооо, и аз искам още от Блей и Куин! Малко беше...
А ако Уорд посмее да пръкне от някъде си някаква шелан за Куин, ще.... ще.... абе поне едно гневно писмо ще й пиша ако не друго! Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716
Много си права за Кормия!
Фюри нямаше да е просто, щеше да си въздиша там, по някое време сигурно щеше да забрави защо и по кого и какво въздиша, ама по навик щеше да си продължава. Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 2115147716 Много слабохарактерен излезе в тази книга. Аз даже си мисля, че той не е бил наистина толкова влюбен в Бела, просто невъзможността за връзка помежду им е провокирала тези чувства. Сякаш той обичаше да се вживява в ролята на страдалец.

______________________________
Книга шест - Lover Enshrined - Page 2 Dragon-Book

descriptionКнига шест - Lover Enshrined - Page 2 EmptyRe: Книга шест - Lover Enshrined

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply