Поредица: Riley Jenson Guardian Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Поредица: Riley Jenson Guardian

+8
retribution
krasy
нел-j
beni1979
Black_Cherry
~ i.LLusion
MuryG
Thea
12 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Поредица: Riley Jenson Guardian Empty Поредица: Riley Jenson Guardian Нед 27 Фев - 12:55

Thea

Thea
Администратор

Поредица: Riley Jenson Guardian 172764

Full Moon Rising (Riley Jenson Guardian #1)

Рядък хибрид от вампир и върколак, Райли Дженсън и братът й близтнак Роан, работят за Мелбърнския Директорат на Другите Раси, организация, създадена, за да въвежда ред сред свръхестествените раси - и да защитава хората от техните набези. Докато Роан е високопоставен пазител, тоест асасин, Райли е едва служител в офиса - докато брат й изчезва по време на една от мисиите си. Времето не би могло да е по-лошо. Повече върколак, отколкото вампир, Райли е уязвима от лунната горещина, продължаващият една седмица период преди пълнолунието, когато нуждата й от чифтосване става всепоглъщаща...

За щастие Райли има двама партньори, желаещи да задоволят всяка нейна нужда. Но ще трябва да контролира нуждите си, ако иска да открие брат си... По-лесно да се каже, отколкото да се направи, докато градът пулсира с неустоимо желание, а Райли е конфронтирана от един много могъщ - и възхитително гол - вампир, който й вдига температурата, както никога досега.
В плътския смисъл, Райли е открила своя кандидат. Но в криминален смисъл, тя трябва да следва инстинктите си, не само за да открие брат си, но и да спре нечестива жътва. Защото някой извършва експериментално клониране в опит да създаде перфектния воин - като използват гени от нечовешки същества като Роан. Сега Райли знае точно колко опасен е светът за нейния вид - и точно колко се нуждае от нея.



Последната промяна е направена от Teia на Съб 19 Мар - 6:45; мнението е било променяно общо 1 път


______________________________
Поредица: Riley Jenson Guardian Dragon-Book

MuryG

MuryG
PRO

Книгата е много хубава,а Куин е сладур ❤

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Мъри, ти си я чела? Как е? Заслужава ли си!?
Сподели нещо по-подробно, за да знам дали да я чета и дали има вероятност да я преведем :p2:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

MuryG

MuryG
PRO

Определено си заслужава :love:
Малко ми беше странно това с пълнолунието и многото секс партньори,
но го преживях :bigsmile: Райли имаше двама постоянни,но и двамата я предадоха :strelbaa:
Брат й също е готин гей Поредица: Riley Jenson Guardian 909357165 А Куин наистина е супер,заради историята с него я чета.
На втора книга съм все още,напоследък нямам много време
за четене |-( :dry:

Black_Cherry

Black_Cherry
Драскач

Аз съм на четвъртата.Наистина и на мен ми малко странно това,че спи с почти всеки срещнат,но ме кефи как се държи хем забавно,хем сериозно.Брат и тя когато се дракат и са много смешни в такива моменти.Харесва ми и това,че има екшън,защото ми писна от някакви много сапунени любовни истории.Като гледам резюметата на 9-те за сега книги ще има доста момчета в живота и.А бе книгата е яка,но аз нещо не обичам върколаците. Поредица: Riley Jenson Guardian 2115147716


______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

beni1979

avatar
PRO

Поредицата е върха! :rolleyes:
Куин и Келън са ми любимците от момчетата на Райли.... ❤
Най ме кефи, и ми е смешно когато Райли и Куин се заяждат което при тях е ежедневие и е нормално....... Поредица: Riley Jenson Guardian 2115147716

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Фен-превод ли има книгата или сте я чели на английски език? :unsure:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

Black_Cherry

Black_Cherry
Драскач

Има във VL сега тъкмо почнаха 4-та книга.


______________________________
Когато Бог не отговори на молитвите ти,
оставаш само с надеждата Луци да е в добро настроениe.

нел-j

нел-j
Преводач

Да книгата е страхотна!


______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Поредица: Riley Jenson Guardian 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Поредица: Riley Jenson Guardian 4347753x

krasy

krasy
PRO

Една от любимите ми поредици е. Вярно, че има много секс в нея, но и екшън, предателство, любов и забавни моменти. Фен съм на Райли и Куин. ❤ Връзката им е много страстна и объркана, всеки иска нещо от другия и не винаги постигат съгласие или по-точно рядко го постигат, но се обичат, колкото и да не искат да си го признаят.

MuryG

MuryG
PRO

Не знам кога ще почна 6-та книга.
Нещо взех да се дразня,също като Куин :wub:

retribution

retribution
Читател

Чела съм поредицата на фен превод и останах очарована. Препоръчвам я горещо на всеки. Върколаците винаги са ме възхищавали.

Gery8818

Gery8818
Читател

Здравейте. Някой може ли да ми каже къде мога да намеря фен превод на 9тата книга от поредицата Riley Jenson Guardian: Moon Sworn? 10х

eleos

eleos
Напредващ

Поредицата е уникална и се чете на един дъх. Аз лично я препоръчвам на всички. В момента изчаквам фен превода на 9-тата книга.


______________________________
Same old shit, just a different day!!!

Lena_lm

Lena_lm
Читател

Книгите са супер...препоръчвам я на всеки ❤ Куин и Райли са невероятни ❤

mandi

mandi
Читател

Прочела съм първите 6 книги от поредицата и е страхотна. Заслужава си да се прочете.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите