BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyНай - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
Всеки си има вземане - даване с алкохола, и понякога то не свършва добре.. Имали ли сте чак такова напиване, че да не помните къде се намирате на сутринта, или всичко ви е било в мъгла? Как лекувате махмурлука, ако имате такъв? Мислите ли, че репликата "Думите на пияния човек, са мислите на трезвия" е вярна? И коя е най - лошата ви пиянска случка?




______________________________
Най - лошата ви пиянска случка?!  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Най - лошата ви пиянска случка?!  4965902g

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyRe: Най - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
По мое мнение е адски глупаво да излезеш с цел да се натряскаш до забрава и после да ти е мъглива вечерта/нощта.А пък често забелязвам колко много хора го правят.... ❌ Аз не си позволявам да се напия,принципно нося на алкохол,но си знам лимита и когато ми дойде в повече спирам. Най - лошата ви пиянска случка?!  909357165 Честно казано не виждам смисъл в това да се напиеш и после следващия ден да ти мине в изтрезняване.. Иначе репликата е вярна според мен,защото при наличието на алкохол хората се отпускат и забравят грижите си малко или много...само остава въпроса пред кого ще си изпееш душата Най - лошата ви пиянска случка?!  2115147716

______________________________
Най - лошата ви пиянска случка?!  Sig3r
...intoxicated with desire...
.. ♥️ сладур ♥️ ..

Най - лошата ви пиянска случка?!  3129933Q

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyRe: Най - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
Оф, не знам, аз и алкохола по принцип се разбираме много добре - консумирам си го умерено. Най - лошата ви пиянска случка?!  2115147716 Случвало се е така да си пийна (което от години не се е повтаряло), но това не ме е карало да се самозабравям и да върша простотии, само е било следвано от гадно главоболие. И никога не съм пила така, че после хората да трябва да ми разказват какво е станало, нито смятам някога да го правя, това е тъпо. като се сетя, че има хора, дето го правят нарочно... Най - лошата ви пиянска случка?!  2115147716

______________________________
Най - лошата ви пиянска случка?!  Dragon-Book

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyRe: Най - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
Еми...
Колкото и яко да съм се напивала винаги знам какво правя и защо го правя, съзнанието ми, за разлика от тялото ми, си остава трезво. :lmao: Никога не съм имала махмурлук, просто съм някакъв феномен явно, защото колкото и да пия на сутринта съм бодра, като току-що нарязана салата :lmao:
А колкото до репликата, до някъде е вярна, хората си говорят по свободно, като са пияни :lmao: Но тази реплика определено не се отнася за мен, защото определено не казвам това, което мисля, докато съм в нетрезво състояние :pardon:
Относно най - лошата ми пиянска случка.. Ами мога само да кажа, че тъга+алкохол не е никак добра комбинация ❌ Нито пък мешането на алкохол Най - лошата ви пиянска случка?!  2115147716

______________________________
Най - лошата ви пиянска случка?!  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Най - лошата ви пиянска случка?!  4965902g

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyRe: Най - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
ВсъЩност нямам такава Най - лошата ви пиянска случка?!  2115147716

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyRe: Най - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
Аз имам ужасно много истории първото ми напиване беше в 9 клас в Овча купел с едно момиче ,което не ми беше дори приятелка и най-добрата ми приятелка -бира и водка и да стана много лошо.Аз бях много зле най-добрата ми приятелка си тръгна аз останах с това момиче с което сега сме доста близки.Тя ми помогна остави ме да си почина и дойдоха едни нейни приятели заведоха ме в апартамента на едно момче и добре че беше свестен накрая ме взеха и така. На рождения ми ден се напих с джин и шампанско пред двореца на царя-националната галерия де ❌ ...на една пейка пред улицата не знам как нямаше ченгета.По едно време се събирахме у нас всеки петък но след един спор Левски /СЦКА и един счупен прозорец и мега конско кротнах.

______________________________
There, there is nothing else but grace and measure,
Richness, quietness, and pleasure.

descriptionНай - лошата ви пиянска случка?!  EmptyRe: Най - лошата ви пиянска случка?!

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply