BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionMadison Avery series EmptyMadison Avery series

more_horiz

Once Dead, Twice Shy
Madison Avery series 3351497195_6c5ff25e5a


Името ми е Мадисън Авъри, и съм тук, за да ви кажа, че там навън има нещо повече, отколкото можете да видите, чуете, или докоснете. Защото аз съм тук. Виждайки го. Докосвайки го. Живеейки го.

Балът на Мадисън беше убийствен – буквално. По някаква причина тя е набелязана от тъмен жътвар – да, този тип жътвар – опитващ се да се отърве от нея, и телом, и духом. Но преди жътваря да успее да си свърши работата, Мадисън успява да грабне странния му, блестящ амулет и да избяга.
Сега тя е заседнала на Земята – мъртва, но не си е отишла. Някак си амулета й придава илюзията за тяло, позволявайки й да стъпва по линията между живота и смъртта. Тя все още не знае защо тъмния жътвар е след нея, но няма и намерение просто да си седи и да чака съдбата да си върши работата.
С малко изобретателност, малко прекланяне пред светлината и с помощта на светъл жътвар (един от добрите! Може би де...), който е нейното сладко увлечение, и о, да, ангела й пазител, Мадисън е готова да поеме контрол над съдбата си веднъж и завинаги, преди тя да е взела контрол над нея.
Е, ако вярва в такива неща.


Последната промяна е направена от Teia на Пет 18 Фев - 0:06; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
Madison Avery series Dragon-Book

descriptionMadison Avery series EmptyRe: Madison Avery series

more_horiz
Early to Death, Early to Rise

Madison Avery series 6100204


На седемнайсет, мъртва, и носеща отговорност за тъмните ангели на Рая – всичките жадуващи да убият някого.
Мечтите на Мадисън Авъри да се впише някога в новото си училище умряха заедно с нея. Особено след като тя е сподобна да поддържа илюзията за тяло, да се справя с пакостлив ангел пазител, и, о, да, да доведе жътваря, който я е убил до преждевременния му край. Не е точно материал като за пред тълпата. Невероятно е, че любимия й, Джош, не я мисли за абсолютно откачена.
Сега Мадисън е научила, че е тъмния контрольор, отговорен за ангелите, които следват мрачните пътища на съдбата. След като никога не е била привърженичка на правилата, тя решава, че е време за значителна промяна в системата. С помощта на някои необичайни съюзници, Мадисън сформира престъпна група от жътвари, които определено не се придържат към правилата на Рая.
Но докато тя се бори с ужасяващите нови способности, които идват с това, да е контрольор, Мадисън осъзнава, че може и да не е готова за това, което е пред нея – освен ако не получи малко истинска божия намеса...

______________________________
Madison Avery series Dragon-Book

descriptionMadison Avery series EmptyRe: Madison Avery series

more_horiz
Не станаха ли много падналите ангели и жътварите? Всичко ново е за тях.

______________________________
Madison Avery series Wiki-wordmark

Анита Блейк превод на български език

descriptionMadison Avery series EmptyRe: Madison Avery series

more_horiz
Merry написа:
Не станаха ли много падналите ангели и жътварите? Всичко ново е за тях.
:pardon: Има на всякаква тематика, просто аз такива съм селектирала сега. :wasnotme: Скоро ще пусна и различни.

______________________________
Madison Avery series Dragon-Book

descriptionMadison Avery series EmptyRe: Madison Avery series

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply