Ревнива жена – провалена връзка Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ревнива жена – провалена връзка

+5
Paroles
mayondry
Renesita
~ Mistery writer ~
escapingthesun
9 posters

Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Ревнива жена – провалена връзка

Писане by escapingthesun Вто 8 Фев - 22:01

Ревнивата жена е обсебваща, подозрителна, агресивна, отмъстителна, комплексирана, садистична...истинско природно бедствие. Ревнивата жена е обладана от страхове да не бъде изоставена. Ревнивата жена най-добре да не ти е в къщата.

Жена ми не е много ревнива и в това отношение съм късметлия, обаче почти всеки мъж е патил от болезнено ревнива жена. Само при споменаването на “ревнива жена” веднага се сещам за онзи случай от преди няколко години, при който полудяла от ревност британка отхапа тестиса на бившия си приятел, и тръпки ме побиват.

Мацето така откачило от ревност по бившия си любим, който отказал да се върне при нея, че го ритнала в слабините, свалила му панталоните и му отхапала единия тестис. Дори се опитала да го глътне, но се задавила и го изплюла. За финал взела тестиса от пода и го подала на нещастника с репликата: “Това е твое”.

В крайна сметка жертвата си останала без тестис, а канибалката била осъдена на 2,5 години затвор. Върхът на садизма е оправданието й в съда, че въобще не била агресивен човек. Да бе, хич!

Дори да не стига до подобни извращения, ревнивата жена е “напаст божия”. Вечно мрънка и иска непрестанни доказателства за чувствата ти. Звъни по телефона през 5 минути, иска да знае в най-малки подробности къде си, с кого си и какво правиш, изисква постоянно да й казваш, че я обичаш и да я глезиш с подаръци, доказващи верността и любовта ти.

Ревнивата жена е комплексарка. Всяка по-хубава, по-умна или по-интересна жена е потенциална съперница. Липсва й достатъчно самочувствие и не може да преживее, че друга жена има нещо, което тя няма. Завижда, злобее и крои пъклени планове за отмъщение, без да има реална причина да го прави. Ако някоя друга има по-големи и по-стегнати цици от нейните – враг е! Ако някоя друга получава повече внимание от половинката си – в опасност е! Ако някоя друга привлече погледа на любимия й – мъртва е!


Ревнивата жена страда от несигурност. Изпитва панически страх да не бъде наранена или изоставена, а мисълта, че партньорът й ще й изневери направо я побърква. За разлика от мъжете, които са по-ревниви спрямо сексуалната изневяра, жените се плашат повече от емоционалната. Ревнивата жена я тресе параноя, че любимият ще предаде чувствата й.

Ревнивата жена често влиза в ролята на частен детектив. Рови по джобовете на партньора си, души за чужди миризми, проверява мобилния му телефон, следи го... Попадне ли на улика, бързо му лепва етикет “заподозрян в изневяра”. Подобно поведение води до емоционално изтощаване и на двамата партньори и на практика подтиква към изневяра, а не предпазва.

Ревнивата жена притежава силно развито чувство за собственост, с което обсебва любимия си. Убедена е, че притежава партньора си и свободата му зависи от нейните желания, капризи и прищевки. Не се знае как точно е установила, че се е сдобила с “движима собственост” под формата на мъж. Явно някакви “висши” сили са й го подсказали! Не рядко в миналото на ревнивата жена има нещо, което я подтиква към прояви на ревност, но не винаги е така. Някой мъж я е изоставил, преживяла е изневяра, родителите й са се развели и тя не е получила достатъчно внимание или обич от някой от тях и т.н.

Най-честото оправдание за ревността е любовта. “Ревнувам, защото го обичам” застраховат се ревнивките, но обичаният не е виновен, че е обичан, за да е обречен на ревност. От друга страна има мъже, които нямат нищо против да ги ревнуват. Ревността на половинката им действа като фетиш и разбира се, гали егото им. Но затова е нужно жената да умее да контролира ревността си, а мъжът да не е прекалено свободолюбив.

Болезнено ревнивата жена е за психиатрията. Трудно се живее с такава жена и връзката с нея е обречена на провал. Иначе ключът към справяне с ревността, която е неизбежна между хората, които се обичат, е доверието. Повече честност – по-малко ревност.





http://intimno.rozali.com

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Ревнива жена – провалена връзка 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Ревнива жена – провалена връзка Animated_gif_024_hippo
escapingthesun
escapingthesun
VIP

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3625
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Paradise city

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by ~ Mistery writer ~ Вто 8 Фев - 22:16

След като прочетох това, осъзнах, че аз никога не съм била ревнива Ревнива жена – провалена връзка 2115147716 А странно, мислех си, че съм :pardon: Явно само моята маска е каменна.. хах
Боже тази жена е отхапала тестиса на гаджето си :suprise: Ужас.. Ужас.. Да не говоря за тези момичета, които са забранили на гаджетата си да говорят с други момичета, което за мен е ограничено :pardon: А пък злобеещите комплексарки са ми любимки Ревнива жена – провалена връзка 2115147716

______________________________
Ревнива жена – провалена връзка 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Ревнива жена – провалена връзка 4965902g
~ Mistery writer ~
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by Renesita Сря 3 Авг - 18:49

Lora11 написа:След като прочетох това, осъзнах, че аз никога не съм била ревнива

В статията става въпрос за болезнено ревниви жени. Познавам такива. Такава, ако трябва да съм точна. Изключително комично е да ги гледаш отстрани докато са двамата заедно. Проверява телефона му, задава въпроси от сорта на "къде беше вчера" или "защо беше на купон без мен" дори насилствено извръща главата му в своя посока. Момчето, от друга страна, изобщо не й дава поводи. Представям си какво ще е - недай си Боже! - наистина да го прави.
Вярно е, че тези жени са злобни. Не е задължително да са агресивни, стига злобата да не помрачава действията им. Ужас. По мои наблюдения, когато ревнувам някого не се изпълвам с злоба, директно се "съквам" :pardon:
Между другото, защо нямаме тема за болезнено ревниви мъже?

______________________________
Ревнива жена – провалена връзка Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Renesita
Renesita
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by mayondry Вто 4 Окт - 11:10

Аз такава жена не познавам, но мъж - да! Даже не един. Просто е ненормално. Болно е.
mayondry
mayondry
Читател

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 18
Регистрация : 02.10.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by Paroles Чет 17 Ное - 14:35

Господи... Това е не нормалано. Аз съм момиче и знам че ако ми се падни такова гадже (момче де) веднага ще се ядосам. Мразя някой да ми казва какво да апряв и да ми държи сметка. Аз съм човек и имам право на избор. Той не е никой за да ми казва какво да правя! А и не съм ревнива. Нямам против приятелятми (в момента нямам но говоря приниципно) да се вижда с други момичета или да общува с такива. Наистина може малко да ми стане гадно, но няма да му се развикам или да го съдия.

Познавам такова момиче... Всъщност не я познавам, но момчето което харесвам има таково гадже и като ми говори за нея се дразня много. И той си е ревнивец, ама тя прекалява. Самозащато той си пише с други момичета (т.е. мен и още една моя приятелика) тя нарочно си пише с други момче и го дразни като си урежда напивания с други! Понякога ми иде да отида до Враца (те са от Враца, а за то София но не ми е проблем) и да и покажа какво може един червен колан по таекуон-до Ревнива жена – провалена връзка 2115147716
Paroles
Paroles
Читател

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 18
Регистрация : 16.11.2011

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by Riddle Съб 19 Ное - 20:50

Точно такъв беше случаят с брат ми - връзката им се провали от ревността на приятелката му. :/

______________________________
Ревнива жена – провалена връзка Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500
Riddle
Riddle
Активен

Пол : Female
Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 158
Регистрация : 30.06.2011
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by lioness Чет 22 Ное - 23:18

.


Последната промяна е направена от lioness на Вто 1 Май - 17:18; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
    In a lioness eyes...
    ... all things belong to her!
lioness
lioness
Редовен

Пол : Female
Брой мнения : 60
Регистрация : 15.10.2010
Местожителство : Beastland

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by martetou Пон 25 Мар - 19:50

Не виждам защо текстът да не се отнася и за мъжете. Дори за тях, с по-голяма сила, тъй като те проявяват и доста по-сериозна агресия. За мен всяка връзка, в която има нездравословна доза ревност, е обречена на провал, независимо дали дозата е твърде ниска, или твърде висока. Ако изобщо не се ревнуват хората, то за какви чувства изобщо би могло да става въпрос...
martetou
martetou
Читател

Брой мнения : 11
Регистрация : 25.03.2013

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by Nadenceto22 Сря 19 Юни - 2:49

Напълно съм съгласна с martetou струва ми се малко нечестно и сексистко да говорим само за жени. Хора с проблеми има и от двата пола, а описаното в статията е ненормално поведение. Изморително е да говорим непрекъснато какво жените правят и какво мъжете правят... истината е че 90% от нещата и проблемите се случват и на двата пола. Онази ако му е отхапала тестиса, то някои мъже пребиват жените си от бой... И всички знаят че се случва, защо случката с ненормалната британка се очаква да ни шокира толкова?Ревнива жена – провалена връзка 909357165 Защото се случва толкова рядко, а да "пошляпнеш" приятелката/жената си е ок?

______________________________
Ревнива жена – провалена връзка Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."
Nadenceto22
Nadenceto22
Редовен

Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 89
Регистрация : 02.07.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Ревнива жена – провалена връзка Empty Re: Ревнива жена – провалена връзка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите