BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionFarscape EmptyFarscape

more_horiz
Farscape Farscape10-2

Жанр : Проключенски, Фантастика, Sci-Fi
Години : 1999-2003
Държава : Австралия, САЩ
В ролите : Бен Браудър, Клаудия Блак, Антъни Симкоу, Джиджи Едгли и други.
Сезони : 4, 88 епизода по 50 минути + филм в две части Farscape: The Peacekeeper Wars, който завършва историята

Астронавта Джон Крайтън си мисли, че ще се прибере вкъщи навреме за вечеря. Но странен инцидент по време на експериментална космическа мисия го изстрелва през хиляди галактики, за да го запрати право на извънземно бойното поле. Изведнъж той е в капана на извънземни същества и тяхната смъртоносна технология, в битка, за която sci-fi културата на 20-ти век никога не го е подготвяла. Крайтън се върти без посока, но е забелязан от голям жив кораб, наиме Моя, който е отвлечен от избягали затворници от различни екзотични раси. И тук започват най-големите проблеми.
Преследван от безмилостна военна раса, Крайтън трябва да открие път към вкъщи в една галактика далеч, далеч от тук...

Изтегли тук:
http://arenabg.com/series.php?q=farscape



Farscape 280px-Cast_of_Farscape_season_2

Farscape FarscapePeacekeeper16

Farscape Farscape_r1_c1

Farscape FarscapePeacekeeper20


Последната промяна е направена от escapingthesun на Сря 2 Фев - 7:59; мнението е било променяно общо 2 пъти

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Farscape 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Farscape Animated_gif_024_hippo

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
От всичко, което съм гледала до сега, бих казала, че това е любимият ми сериал. Супер зарибяващ, като започнеш не можеш да спреш. Гледа се на един дъх. Геройте са толкова различни, очарователни и странни. Изключителен филм, гледайте го, няма да съжалявате

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Farscape 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Farscape Animated_gif_024_hippo

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Много си права,супер е ❤

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Аз този сериал го изгледах много отдавна.Чак вече го позабравих.Много ми харесват Бен и Клаудия.Те играят заедно и в Старгейт от последните сезони.Старгейт е 10 сезона и още 3-4 филма-продължение/всички съм гледала/.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Страхотен е - изтеглих всички сезони, Заан ми е любимка!


Пиши на кирилица!
Едит: escapingthesun

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Този сериал го гледах когато бях малка и много ме впечатли, дори наскоро го изтеглих със всичките му сезони. Невероятен е!

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Любим сериал! И филма в две части и той беше страхотен!

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Ох и на мен Farscape 976781486 това е един от най-страхотните сериали, които съм гледала. Farscape 1513021971

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Farscape I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
За мен е най-великият сериал някога правен. Историята... героите... разнообразието от извънземни и тн. Наскоро го гледах наново и след повече от 7-8г си ги знам и епизодите и репликите. Може би защото бе част от ваажен момент в живота ми, но той наистина ме промени.

______________________________
Към слънцето ще се отправя и под блясъка му ще изгоря.

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
Джон Крайтън и Айрън Сън си бяха най-обикновени хора,но останалите се отличаваха с някаква извънземна извънземност:К"А Д'Арго беше най-загубения прекрасен извънземен рицар,Пилота беше незаменим,Ригел 16 и Чайна са един за друг,а Зан е най-секси извънземното растение(което получава фотооргазъм)което съм виждал

descriptionFarscape EmptyRe: Farscape

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply