Препоръчайте ми сериал/филм - Page 3 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Препоръчайте ми сериал/филм

+25
mira2006
кума лиса
mixsi
wolfrigorn
repichka
esimeonova54
svetleto_007
rosali
koleva
kaaamzzz
Only mirage
Akherousia
Riddle
Zaharka
~ Mistery writer ~
kleo_lil
Petia
desistela
Renesita
beni1979
Thea
puFF
Koen
escapingthesun
~ i.LLusion
29 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

First topic message reminder :

Ако търсите някое интересно филмче, за довечера .. или не можете да го откриете ..
тук е мястото да попитате.



Аз търся "The Mercenary: Love and Honor"(2009)
С участието на Анджелина Джоли .. но не мога да го намеря, дори и постер  :unsure:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

repichka

repichka
Драскач

Търся: Seventh son (2014) с BG субтитри.

Koen

Koen
Администратор

repichka написа:Търся: Seventh son (2014) с BG субтитри.

Изместен е за 2015 година. На 6 февруари е по кината.


______________________________


 
         
       

wolfrigorn

wolfrigorn
Активен

Търся някой як филм с върколаци и всякакви други хора-вълци и превръщащи се в животни. Гледал съм последно "Кръв и шоколад" просто, защото беше нещо ново и ми хареса макар да не е нещо невиждано като цяло.

repichka

repichka
Драскач

wolfrigorn, не знам дали ще ти хареса, но се сещам за "Върколак: Звярът сред нас" от 2012, а може и "Червената шапчица" от 2011 г. или "Skinwalkers" от 2006 г. Дано съм била от полза.

wolfrigorn

wolfrigorn
Активен

Гледал съм ги и 3-те филма. Първия определено си заслужава повторно гледане някой път. Принципно на тази тема съм вманиачен и трудно ще изпусна някой такъв филм, но в последно време нямам време да търся и да следя новините за такива филми. Благодаря все пак :)

mixsi

mixsi
Читател

Търся идеи за гледане. След като съм превъртяла много заглавия започна да става трудно да намеря нещо интересно.

кума лиса

кума лиса
Пристрастен

Outlander ще ви хареса

mira2006

mira2006
Редовен

Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!

maksima

maksima
Читател

И двете. В повечето случаи сама си търся и разглеждам, но някой път когато ми препоръчат нещо и ми се стори интересно го гледам.

Yoni

Yoni
PRO

Фентъзи - Good Omens, сериалът има само 1 сезон с 6 епизода; Академия за вампири.
Kingsman с Колин Фърт също е готин, но е по скоро тинейджърски шпионски.
Ако някой търси ужаси, препоръчвам Готика с Холи Бери, Пенелопе Крус и Робърт Дауни Джуниър. Един от смислените филми за този жанр.

Yoni

Yoni
PRO

mira2006 написа:Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!
https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/

mira2006

mira2006
Редовен

Здравейте, не успях да намеря олайн за гледане - The Matchmaker's Playbook (2018), моля, ако някой го е срещал някъде по онлайн сайтовете да помогне!
Благодаря предварително!

matricata_rap@abv.bg

matricata_rap@abv.bg
VIP

Yoni написа:
mira2006 написа:Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!
https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/
В сайта "filmi2k"
аз там съм гледала първата част.

mira2006

mira2006
Редовен

matricata_rap@abv.bg написа:
Yoni написа:
mira2006 написа:Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!
https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/
В сайта "filmi2k"
аз там съм гледала първата част.
Благодаря, този е гледан отдавна! Надявам се да открия - The Matchmaker's Playbook.

Koen

Koen
Администратор

mira2006 написа:Здравейте, не успях да намеря олайн за гледане - The Matchmaker's Playbook (2018), моля, ако някой го е срещал някъде по онлайн сайтовете да помогне!
Благодаря предварително!
Със субтитри или без?


______________________________


 
         
       

mira2006

mira2006
Редовен

Нсмерих го в руски сайтове, но ми се искаше да го гледам с БГ субтитри.

matricata_rap@abv.bg

matricata_rap@abv.bg
VIP

mira2006 написа:
matricata_rap@abv.bg написа:
Yoni написа:
mira2006 написа:Моля, ако някой може да сподели линк за онлайн гледане на филма "След" по книгата ка Анна Тод, да сподели линк! Всичко, което намирам е платено или с регистрация. Благодаря предварително!
https://vsi4kifilmi.com/movie/%d1%81%d0%bb%d0%b5%d0%b4/
В сайта "filmi2k"
аз там съм гледала първата част.
Благодаря, този е гледан отдавна! Надявам се да открия - The Matchmaker's Playbook.
Боже чак сега видях датата на публикацията ти Препоръчайте ми сериал/филм - Page 3 3807526781

Дияна В.

Дияна В.
VIP

Изгледах "Сандитън" сезон 1. Да, имаше нещо като финал на сезона, но сега съжалявам, защото ми разпали любопитството. Търсих информация дали правят и втори сезон, но не открих. Препоръчайте ми сериал/филм - Page 3 3382520118

Koen

Koen
Администратор

Дияна В. написа:Изгледах "Сандитън" сезон 1. Да, имаше нещо като финал на сезона, но сега съжалявам, защото ми разпали любопитството. Търсих информация дали правят и втори сезон, но не открих. Препоръчайте ми сериал/филм - Page 3 3382520118
Прекратен е. Има 3 сезона.

Дияна В. харесва това мнение

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите