Последната дестинация, която посетихте? Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Последната дестинация, която посетихте?

+37
dianamaxima23848493
optimeon
Fria
Бет Рандъл
Radinela
кума лиса
Дори Димитрова
Дияна В.
Кавръкова
dianaa1962
lki99
Venka
mmkoeva
raheema
Av4e
svetli4kad
Darkgirl67
svetka74
debora
Мая Радева
джинджифил
meridea
Smile23
PetyaG
demenzia
me.loco
Старшината
criminalz
whocares
lelemale
xpuc
fata_morgana
ivetta_1997
detelina
pin4o
jmv
Thea
41 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Последната дестинация, която посетихте?

Писане by Thea Съб 29 Яну - 12:32

В тази тема можете да разкажете кое е последното място, което посетихте (в страната и в чужбина) и с какво ви впечатли то. Можете да прибавите и снимков материал по желание. Последната дестинация, която посетихте? 909357165

______________________________
Последната дестинация, която посетихте? Dragon-Book
Thea
Thea
Администратор

Чете : Танц с дракони
Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 5366
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Mezentius House

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by jmv Пон 27 Юни - 12:13

Барселоооона :slynce:
Определено има какво да се види там. За фонтаните какво да кажа, разкош от фигури и цветове. Парка Гюел и всичко направено от Гауди са нещо което не трябва да се пропуска да се види. А и една проста разходка из готическия квартал за отпускане...
Хубав град, малко прекалено модерен за мен ;), но определено не съжалявам, че бях там.
jmv
jmv
Активен

Брой мнения : 146
Регистрация : 27.12.2010

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by pin4o Чет 14 Юли - 15:25

Остров Тасос ! Красиви плажове и невероятно чиста вода . Къщи излезли от пощенска картичка .
pin4o
pin4o
Въздухар

Брой мнения : 5
Регистрация : 09.07.2011

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by detelina Вто 7 Авг - 13:45

аз все още се придържам към границите на България. Решила съм,че първо трябва да опозная собствената си страна после да излизам :wasnotme: последната дестинация-всъщност бяха няколко-бяха Велико Търново (любимия ми град след Варна...особено старата част на града!),Етъра(честно като пристигнахме там бях гладна и единственото,което ми направи впечатление са пърлениците :haha: ), Казанлък (видях и рози,но по-често виждах лавандула...дори открих ирландски пъб зареди,който смятам пак да отида :lmao: )

______________________________
"Sometimes you can't outrun your demons.So you might as well turn aroun and give 'em hell."
detelina
detelina
Читател

Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 23
Регистрация : 06.09.2010
Местожителство : Варна

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by ivetta_1997 Чет 16 Авг - 16:42

Холандия - Амстердам. Страхотен град! Просто има дух. Бих искала да живея там. Интересно беше, че пред улицате с червените фенери знакът за пешеходци беше баща с момченце Последната дестинация, която посетихте? 2115147716
Плаващия пазар на цветята - невероятно.
Заслужава си да се види
ivetta_1997
ivetta_1997
Читател

Пол : Female
Брой мнения : 13
Регистрация : 13.02.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by fata_morgana Пет 7 Дек - 14:47

Будапеща и Виена - невероятно красиви градове с изключителна атмосфера. За съжаление престоят ми не бе достатъчно дълъг, за да се насладя на всички красиви места. Но съм решила, че пак ще отида... някой ден, за по-дълго време.
fata_morgana
fata_morgana
Преводач

Чете : Всичко, което си заслужава четенето.
Пол : Female
Брой мнения : 1311
Регистрация : 01.11.2012
Местожителство : Somewhere over the rainbow ;-)

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by xpuc Нед 9 Дек - 2:08

Рим - невероятен град, страхотна архитектура.
xpuc
xpuc
Читател

Брой мнения : 12
Регистрация : 09.12.2012

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by lelemale Нед 9 Дек - 14:41

Триград, Триградското ждрело, Буйновското ждрело, Ягодинската пещера и Дяволското гърло.
Има нещо мистично в тази част на Родопите...
lelemale
lelemale
Читател

Брой мнения : 11
Регистрация : 08.12.2012

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by whocares Нед 18 Авг - 12:09

Прекрасната Флоренция - моята нова любов
whocares
whocares
Читател

Пол : Female
Зодия : Capricorn
Брой мнения : 13
Регистрация : 18.08.2013
Местожителство : SOFIA

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by criminalz Нед 18 Авг - 12:41

Словения на метъл фестивал....беше си лудница Последната дестинация, която посетихте? 909357165

______________________________
Me no Engles.Me das dollars,por favor?
criminalz
criminalz
Активен

Пол : Male
Зодия : Virgo
Брой мнения : 149
Регистрация : 19.04.2013
Местожителство : Newcastle,UK

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by Старшината Нед 18 Авг - 18:11

аз пък бях на море.Бургас,Несебър,Поморие.

______________________________
Злото никога не умира,то само чака да се прероди!:otec:Последната дестинация, която посетихте? Ywkb
Старшината
Старшината
Пристрастен

Пол : Male
Брой мнения : 314
Регистрация : 15.07.2013
Местожителство : В артелната да го ева.

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by me.loco Пет 30 Авг - 12:04

detelina написа:аз все още се придържам към границите на България. Решила съм,че първо трябва да опозная собствената си страна после да излизам  :wasnotme:  последната дестинация-всъщност бяха няколко-бяха Велико Търново (любимия ми град след Варна...особено старата част на града!),Етъра(честно като пристигнахме там бях гладна и единственото,което ми направи впечатление са пърлениците  :haha: ), Казанлък (видях и рози,но по-често виждах лавандула...дори открих ирландски пъб зареди,който смятам пак да отида  :lmao: )
принципно съм от Казанлък въпреки,че не живея там и доста рядко се прибирам та на въпроса...(къде е този пъб имам чувството че ще си ходя в къщи скоро...) Иначе последно ходих на Пампоровец...не беше лошо,доста по-спокойно от през зимния сезон.


Последната промяна е направена от me.loco на Пет 30 Авг - 22:22; мнението е било променяно общо 1 път
me.loco
me.loco
Активен

Чете : кво'т намери
Зодия : Pisces
Брой мнения : 149
Регистрация : 14.04.2013
Местожителство : на пътя

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by demenzia Пет 30 Авг - 12:58

Созопол и много ми хареса :slynce: 
demenzia
demenzia
Читател

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 23
Регистрация : 29.08.2013

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by fata_morgana Чет 19 Сеп - 16:27

Графство Девън в югозападна Англия - Ексетър /Exeter/, Бат /Bath/, Тотнес /Totnes/, Дартмът /Dartmouth/, Сидмът /Sidmouth/. Невероятно красиви места, запазили традициите и атмосферата си, без излишна пошлост, показност и дразнещи небостъргачи. А най-интересното беше, че в Тотнес има магазин, който предлага традиционни български артикули - китеници, глинени съдове и т.н., и разбира се, собственичката е българка!

Последната дестинация, която посетихте? 6577613M
Последната дестинация, която посетихте? 6577616O
Последната дестинация, която посетихте? 6577618L
Последната дестинация, която посетихте? 6577621s
Последната дестинация, която посетихте? 6577627d
Последната дестинация, която посетихте? 6577673C
fata_morgana
fata_morgana
Преводач

Чете : Всичко, което си заслужава четенето.
Пол : Female
Брой мнения : 1311
Регистрация : 01.11.2012
Местожителство : Somewhere over the rainbow ;-)

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by PetyaG Съб 5 Окт - 15:20

Тетевен - много спокойно, красиво и чисто градче с невероятна природа.
PetyaG
PetyaG
Читател

Брой мнения : 17
Регистрация : 28.06.2013

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by Smile23 Нед 6 Окт - 13:42

Тази година посетихме Велико Търново.Много хубав град.Всъщност и до София ходихме,но не беше по хубав случай затова не искам да си спомням.

______________________________
Последната дестинация, която посетихте? CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:
Smile23
Smile23
Маниак

Чете : Скарлет-Александра Рипли
Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 592
Регистрация : 09.04.2013
Местожителство : Гент-Белгия

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by meridea Сря 31 Дек - 21:28

Тасос
meridea
meridea
Читател

Брой мнения : 11
Регистрация : 29.12.2014

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by джинджифил Чет 5 Мар - 0:47

Манастирът Велюса в Македония.
джинджифил
джинджифил
Активен

Брой мнения : 173
Регистрация : 04.03.2015

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by Мая Радева Чет 26 Ное - 23:12

Барселона, Марсилия, Монте Карло, Кан, Ница, Екс-ан-Прованс и Каси
Мая Радева
Мая Радева
Читател

Брой мнения : 10
Регистрация : 26.11.2015

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by debora Пет 12 Май - 23:49

Последно - Александрополис. Градът е спокоен, общо взето нямаше много туристи. Все пак бяхме извън сезона. Май най-забележтелното беше пристанището и фара. Централния плаж беше мъничък но чист, не като плажа в Кавала.
Последната дестинация, която посетихте? Dscn3710
Харесах си една книжарница, с мнооого добро външно офрмление. Имаше атмосвера, за разлика от повечето наши книжарници. Харесвам само малкия Хеликон, който ми напомня за старата антикварна книжарница на Графа. Купища книги, които имаш чувство че всеки момент ще те затрупат Последната дестинация, която посетихте? 909357165 Хаос, в който ровичкаш за да откриеш личното си съкровище.
Последната дестинация, която посетихте? Dscn3711
На връщане минахме през Кавала, по пътя видяхме сламените къщички, лагуната с огромните ята от пеликани и розово фламинго, и някои други местни забележителности:
Последната дестинация, която посетихте? Dscn3714
Последната дестинация, която посетихте? Dscn3712
debora
debora
Пристрастен

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 350
Регистрация : 24.09.2016

fenkata харесва това мнение

Върнете се в началото Go down

Последната дестинация, която посетихте? Empty Re: Последната дестинация, която посетихте?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите