Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Имате ли болезнена менструация?

+46
atitedito
krissito
NiKoLcHeToOo
penka1234
incheto05
milla71
e4o1976
mAlice
animalita
me.loco
louicifer
hamsterchee
fata_morgana
Persia
Jus7_me
elzablagoeva
vivi86
mimi121296
TraYkovA
Butterfly without wings
djuls
ctivi1983
Nadenceto22
Ametist
svetla
Sin.GirL
vesito000
~Еви~
pri
morgana
JoInT{}MaNia4ka
~ЛиЛ~
escapingthesun
bisi84
Роза Беликова
desistela
~ i.LLusion
radoslavaa
Christina.
Zaharka
Koen
~ Mistery writer ~
Petia
renesme_cullen
Fallen_AngeL
Renesita
50 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Имате ли болезнена менструация?

Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Vote_lcap73%Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Vote_rcap 73% [ 48 ]
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Vote_lcap27%Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Vote_rcap 27% [ 18 ]
Общо гласове : 66


Go down  Съобщение [Страница 4 от 4]

Renesita

Renesita
Администратор

First topic message reminder :

Да. Днеска беше най-шибания ден в живота ми.


______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

fata_morgana

fata_morgana
Преводач

Имах - не само изключително болезнена, но и нередовна. Или трябваше да пия някое силно обезболяващо, или ми биеха инжекция с папаверин и не знам си още какви обезболяващи. Консултирах се с гинеколог, и както може да се предположи, ми предписа противозочатъчни - Diane не знам си кой номер беше, от което цикъла се регулира що-годе /но само докато го пиех/, но от друга страна така ми разби хормоналната система, че за по-малко от 3 месеца качих близо десет килограма.
Слава Богу, проявих здрав разум и пробвах алтернативна медицина. Откакто съм на хомеопатия /вече 10 и повече години/ не само забравих какво е болка, но и стана точен като часовник!

hamsterchee

hamsterchee
Читател

Да. Първия ден е нетърпимо, следващите 5-6 дена кога ме боли, кога - не.

louicifer

louicifer
Читател

И мен много ме боли,но само първите 1-2 дни.Понякога повръщам.Ужасно е.Задължително трябва да пия болкоуспокояващи.А когато наближава месечният ми цикъл ставам нервна,точно заради болката ,която изпитвам.

me.loco

me.loco
Активен

Ми не може да се каже,че ме боли много,неприятно е,но чак да не се търпи освен това болакта трае няколко часа и после съвсем нищо ми няма.Дори ми се е случвало още на първият ден когато ми е дошло да ходя фитнес или да играя физическо.Чувствам се само малко по-отпаднала и ми се пуши по-малко от обикновено,но само това.Имах период в който пиех хормонални и тогав асъвсем не усещах когато ми идваше добре,че от тях поне ми стана редовен цикъла и знаех точно кога ще ми дойде,иначе като нищо можеше цял ден да се разкарвам с окървавени дрехи:( Сега ми е редовен и нормално болезнен и се надявам винаги да си остане така.

animalita

animalita
Читател

Да, макар и не винаги.

mAlice

mAlice
Напредващ

Да, най-омразното ми време от месеца... През целия ден гълтам хапчета, като бонбонки са, изобщо не ми помагат Имате ли болезнена менструация? - Page 4 3382520118 


______________________________
В първата целувка, в първото чукане имаше драма. Хората бяха по-интересни в началото. После бавно, но сигурно започваха да се проявяват всички недостатъци и лудостта.
~ Ч. Буковски

e4o1976

e4o1976
Пристрастен

никога не ме е болял корем, но имам страхотно главоболие деня преди да ми дойде

milla71

milla71
Маниак

Не винаги е болезнено.При болка вземам Нурофен.При мен проблема е друг–обилна и продължителна менструация 8-10 дни.От време на време изваждам късмет с някоя по-нормална,но десетина дни не ми мърдат🇳🇴 Както върви работата най-добре да си купя акции от някоя фирма производител на дамски превръзки

incheto05

incheto05
Читател

От както се помня съм с болезнен цикъл до толкова,че като ходих на училище си взимах болничен за 3 дни всеки месец

penka1234

penka1234
VIP

Слабо и то само първия ден.


______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 83727eu-960

NiKoLcHeToOo

NiKoLcHeToOo
Активен

Да,втория и третия ден....не се търпи...обикалям цялата къща и плача,хвърлям възглавници и завивки,просто подивявам от болка.Даже си мислех,че щом мога да изтърпя тази ужасна болка,то ще изтърпя и разждането,обаче се оказа,че там болката се умножава десетократно...обаче поне е със щастлив край :-)


______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 3vp6

krissito

krissito
Маниак

~ Mistery writer ~ написа:В тая област съм благословена  Имате ли болезнена менструация? - Page 4 2115147716 Никога не ме боли така, че не знам на вас какво ви е  :pardon:
Мдаа и мен не ме боли .. може би ме заболява за 30 минути мах. първия ден и то нито е винаги, ното е нещо непоносимо .. просто лека болка  :pardon: 


______________________________
.

Имате ли болезнена менструация? - Page 4 TB2-SpecialВампирите притежават сила на над 10 души, могат да управляват вълци и прилепи, могат да хипнотизират живи хора и да лекуват тежки наранявания. Те са живи мъртавци, поддържащи се от човешка кръв.

atitedito

atitedito
Читател

първия ден ужас ....нищо не помага.След това се успокоява

iveto81

iveto81
VIP

Преди да родя имах изключително силни болки особено първия ден. Никакви болкоуспокояващи не ми помагаха освен едни гръцки хапчета. След като родих нямам и помен от болка.


______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

optimeon

avatar
Активен

за моя радост нямам
търговско оборудване,пречиствател на въздух,масло,ламинат



Последната промяна е направена от optimeon на Сря 14 Окт - 13:42; мнението е било променяно общо 1 път

Дори Димитрова

avatar
VIP

Първите 2 - 3 дена е ужасна. Без аулини не мога, защото нищо друго не ми действа. Дори и инжекцийте с който ме бодат не помагат

Radoslava75

Radoslava75
PRO

Аз лично бях с адси болки,но след като родих спряха.За сметка на това кървя като на заколение и ме държи цяла седмица.Сега дъщеря ми е с болки и мога да кажа ,че е много трудно да намериш свестен лекар,който да ти обърне внимание.Не се доверявайте на бабешки илачи ,а взимайте мерки,защото има много случаи на ендометриоза,която е малко позната ,а последствията са лоши.

optimeon

avatar
Активен

за мое щастие нямам
суперхрани,детска стоматология,здраве,ботокс цена

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите