BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Имате ли болезнена менструация?

power_settings_newLogin to reply
+46
atitedito
krissito
NiKoLcHeToOo
penka1234
incheto05
milla71
e4o1976
mAlice
animalita
me.loco
louicifer
hamsterchee
fata_morgana
Persia
Jus7_me
elzablagoeva
vivi86
mimi121296
TraYkovA
Butterfly without wings
djuls
ctivi1983
Nadenceto22
Ametist
svetla
Sin.GirL
vesito000
~Еви~
pri
morgana
JoInT{}MaNia4ka
~ЛиЛ~
escapingthesun
bisi84
Роза Беликова
desistela
~ i.LLusion
radoslavaa
Christina.
Zaharka
Koen
~ Mistery writer ~
Petia
renesme_cullen
Fallen_AngeL
Renesita
50 posters

pollИмате ли болезнена менструация?

1. Да
48
73%
2. Не
18
27%
Общо гласове:
66

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyИмате ли болезнена менструация?

more_horiz
First topic message reminder :

Да. Днеска беше най-шибания ден в живота ми.

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
В такъв случай, аз съм от така наречения Втори тип. След раждането на дъщеря ми, съм по-зле от преди.

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Да, най-лошо е първите два дни.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Само първият ден

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Ужас! Първите няколко дни ми бяха най-трудни, особено след като започнах да водя полов живот... А след като се събрахме с моя мъж, болката бе направо нетърпима. Често съм си мислила, че правя аборт, когато ми е идвал цикъла. Толкова ненормална болка, че чак не мога да стана от леглото. И понеже нямах доверие на местната гинеколожка, ходих до София при един професор, за да ми каже какъв е проблемът.

Оказа се, че няма нищо страшно и че след като родя, всичко ще се нормализира. Не ме излъга. От шест години нямам болки по време на цикъл и не съм пила хапче през този период. Раждането наистина ми повлия добре! :slynce: Не само премахна болката, но дори и кръвотечението намаля до четири дни. Започнах да ползвам тампони и засега нямам оплаквания. Имате ли болезнена менструация? - Page 4 1089017131

П.П. Е, как да не се радваш още повече на детето си !

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 17
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 4205876W

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Слабо болезнена,по-скоро не!

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Да, особено първия и последния ден. Тогава направо не се търпи...

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
След раждането на сина ми преди три години всичките ми болежки отпаднаха, но пък за сметка на това стана много обилна през първите 3 дни направо не се търпи.То по един двоен пакет нощни не ми стига ,но след това от 4 до 7 ден едвам едвам тече. Но пък първите дни съм като кръводарител претърпял катастрофа 😊

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Аз имам болезнена менструация /винаги/,но когато бяха на 13-14 чак не можеха да се движа и буквално"ревях"от болка.Майка ми ме заведе на лекар ,изписа ми противозачатъчни,макар че аз не водих полов живот тогава.Ей честно като по чудо спря да ме боли,даже още 6 месеца след като бях спряла да ги пия.
Иначе и бъбреци са ме болели,но всеки има различен праг на болка.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Като излиза май доста от момичетата тук /плюс мен/ сме с болезнена менструация.
Има дни при мене в които просто не се търпи..пък моя да не говорим,че си идва кога иска и от няколко месеца до сега ми е през месец...ходех на гинеколог и той всъщност нищичко не каза...и сега пия някакви хапчета и след около 4 месеца пак...ако не се е нормализирал...;/ Ама нищо добро няма в това да ги няма "червените гости" ...понякога ми се е налагало да си тръгвам от училище от болки,а тея дни като дойде и глава се опита дам е боли..;/

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 Tumblr_m39faxIMeq1rncu43o1_500

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Не винаги, но обикновено без хапчета не минавам.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Имах - не само изключително болезнена, но и нередовна. Или трябваше да пия някое силно обезболяващо, или ми биеха инжекция с папаверин и не знам си още какви обезболяващи. Консултирах се с гинеколог, и както може да се предположи, ми предписа противозочатъчни - Diane не знам си кой номер беше, от което цикъла се регулира що-годе /но само докато го пиех/, но от друга страна така ми разби хормоналната система, че за по-малко от 3 месеца качих близо десет килограма.
Слава Богу, проявих здрав разум и пробвах алтернативна медицина. Откакто съм на хомеопатия /вече 10 и повече години/ не само забравих какво е болка, но и стана точен като часовник!

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Да. Първия ден е нетърпимо, следващите 5-6 дена кога ме боли, кога - не.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
И мен много ме боли,но само първите 1-2 дни.Понякога повръщам.Ужасно е.Задължително трябва да пия болкоуспокояващи.А когато наближава месечният ми цикъл ставам нервна,точно заради болката ,която изпитвам.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Ми не може да се каже,че ме боли много,неприятно е,но чак да не се търпи освен това болакта трае няколко часа и после съвсем нищо ми няма.Дори ми се е случвало още на първият ден когато ми е дошло да ходя фитнес или да играя физическо.Чувствам се само малко по-отпаднала и ми се пуши по-малко от обикновено,но само това.Имах период в който пиех хормонални и тогав асъвсем не усещах когато ми идваше добре,че от тях поне ми стана редовен цикъла и знаех точно кога ще ми дойде,иначе като нищо можеше цял ден да се разкарвам с окървавени дрехи:( Сега ми е редовен и нормално болезнен и се надявам винаги да си остане така.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Да, макар и не винаги.

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Да, най-омразното ми време от месеца... През целия ден гълтам хапчета, като бонбонки са, изобщо не ми помагат Имате ли болезнена менструация? - Page 4 3382520118 

______________________________
В първата целувка, в първото чукане имаше драма. Хората бяха по-интересни в началото. После бавно, но сигурно започваха да се проявяват всички недостатъци и лудостта.
~ Ч. Буковски

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
никога не ме е болял корем, но имам страхотно главоболие деня преди да ми дойде

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Не винаги е болезнено.При болка вземам Нурофен.При мен проблема е друг–обилна и продължителна менструация 8-10 дни.От време на време изваждам късмет с някоя по-нормална,но десетина дни не ми мърдат🇳🇴 Както върви работата най-добре да си купя акции от някоя фирма производител на дамски превръзки

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
От както се помня съм с болезнен цикъл до толкова,че като ходих на училище си взимах болничен за 3 дни всеки месец

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
Слабо и то само първия ден.

______________________________
Имате ли болезнена менструация? - Page 4 83727eu-960

descriptionИмате ли болезнена менструация? - Page 4 EmptyRe: Имате ли болезнена менструация?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply