BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionМаколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха EmptyМаколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха

more_horiz
Маколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха Milakunis240
Маколи Кълкин и Мила Кунис
Снимка: Chris Polk/FilmMagic

Сам вкъщи?

Така изглеждат нещата за Мила Кунис и Маколи Кълкин, които сложиха край на 8-годишната си връзка, според Ню Йорк Пост.

27-годишната Кунис, която получава суперлативи за ролята си в Черен лебед и 30-годишният Кълкин се разделиха по взаимно съгласие и си остават приятели, според представител на актрисата.

В интервю през 2009 година, Кунис каза за Кълкин, бившата звезда от филмите Сам вкъщи: "Израстнахме заедно. Намираш опора в живота си и това е всичко от, което се нуждаеш. Имаме си своите спорове, но работим върху разрешаването им."


______________________________


 
         
       

descriptionМаколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха EmptyRe: Маколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха

more_horiz
Тоз пък и приятелка ли е имал Маколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха 3807526781

______________________________
Dogs never bite me . Just humans .

descriptionМаколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха EmptyRe: Маколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха

more_horiz
Petenceto написа:
Тоз пък и приятелка ли е имал Маколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха 3807526781


Тук любовта наистина е била сляпа. Поне от женска страна.

______________________________


 
         
       

descriptionМаколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха EmptyRe: Маколи Кълкин и Мила Кунис се разделиха

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply