BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionХю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис EmptyХю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис

more_horiz
Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис Hughhefnercrystalharris

Хю Хефнер посрещна празниците с годежен пръстен.

Основателят на Плейбой е сгоден за 24-годишната си приятелката Кристал Харис. Това обяви самият той в социалната мрежа Туитър.

"След като изгледахме филм, тази вечер, аз и Кристал си разменихме подаръци. Дадох й пръстен. Наистина незабравима Коледна вечер.", написа 84-годишният Хефнер. "Когато й дадох пръстена, Кристал започна да плаче. Това е най-щастливият Коледен уикенд, който съм имал."

По-късно, той изясни: "Да, пръстенът, който подарих на Кристал беше годежен. Никога не съм искал да е някаква мистерия. Весела Коледа на всички."

За Хефнер това ще е трети брак. През 2009 година той се официално се разведе с втората си съпруга, бившата плеймейтка Кимбърли Конрад, след като двамата се разделиха още през далечната 1998 година. Преди това бе женен за Милдред Уилямс. Бракът ми завърши с развод през 1959 година.

Харис бе на корицата на декемврийският брой на Плейбой за 2009 година.


______________________________


 
         
       

descriptionХю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис EmptyRe: Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис

more_horiz
И това ако не е брак по любов... Големи са сладури Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис 2115147716:

______________________________


 
         
       

descriptionХю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис EmptyRe: Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис

more_horiz
Омг :suprise: ❌ Може да й бъде дядо :haha: :blink:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис 7389738n


Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис Badge1

descriptionХю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис EmptyRe: Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис

more_horiz
Той е изкукал тотално Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис 2115147716:
Може да й бъде дядо

Прадядо бих казала :tooth:

descriptionХю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис EmptyRe: Хю Хефнер се сгоди за плеймейтката Кристал Харис

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply