BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description 20-те най-големи желания на мъжете Empty 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz

1. Осми март да се премести на двадесет и девети февруари. Все пак може да се понесе веднъж на 4 години...

2. Пластичните операции за увеличаване на бюста да бъдат към безплатните здравни пътеки.

3. За зачатие на дете да са необходими съвместното участие на един мъж и четири жени.

4. За да предпази партньорката си от забременяване, да е достатъчнo по време на секс да кръстоса палци зад гърба си.

5. Всички жени да се наричат с едно и също име - за простота в общуването.

6. Всички жени да са алергични към злато, скъпоценни камъни и животински кожи...

7. В женския нос да има специални филтри срещу мириса на бира, пот и лук.

8. Банският да бъде идеален костюм за бизнес дамите. А и не само за тях...

10. За да се разкопчае сутиена да е достатъчно само леко да му духнеш.

11. Месечният цикъл на жената да бъде само веднъж годишно - по време на откриването на риболовния сезон.

12. Вратовръзката да може да не се завързва, а колана - да не се стяга.

13. Веднъж в месеца всеки да има разрешено по трудовото законодателство право да запали офиса си.

14. Косъмчетата от носа и гърба да могат лесно да се трансплантират на главата.

15. Да може да регулира по собствено желаната дължината на члена си и ерекцията - както силата на звука в приемника.

16. Автомагистралите да нямат ограничения на скоростта и да се строят във формата на гигантски овал.

17. Мъжете също да изпитват множествен оргазъм.

18. Да се изобретят чорапи, които да съществуват само като чифт. Оставени на различни места,
те енергично да пропълзяват един до друг.

19. Във всеки бар да има удобни възглавници за тези, които не се канят да си тръгват от там днес.

20. Учените най-после да изобретят дистанционно, с което да можеш да си сменяш жената по всяко време, без да се налага да ставаш от дивана.

______________________________

Show me that you love me and that we belong together
Relax, turn around and take my hand...

description 20-те най-големи желания на мъжете EmptyRe: 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz

1. Осми март да се премести на двадесет и девети февруари. Все пак може да се понесе веднъж на 4 години...


+ 8-ми март + рождения й ден + 14 февруари. :p:

______________________________


 
         
       

description 20-те най-големи желания на мъжете EmptyRe: 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz
18. Да се изобретят чорапи, които да съществуват само като чифт. Оставени на различни места,
те енергично да пропълзяват един до друг.
:laugh:

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

description 20-те най-големи желания на мъжете EmptyRe: 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz
Koen написа:

1. Осми март да се премести на двадесет и девети февруари. Все пак може да се понесе веднъж на 4 години...


+ 8-ми март + рождения й ден + 14 февруари. :p:

14 февруари е тъп празник, за него разбирам, но за рождения и ден -не  20-те най-големи желания на мъжете 2115147716 Колкото до 8 март.. една пършива роза върши работа :lmao:

______________________________
 20-те най-големи желания на мъжете 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

 20-те най-големи желания на мъжете 4965902g

description 20-те най-големи желания на мъжете EmptyRe: 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz
Аз предпочитам да ми подари някое хубаво бижу или да ме заведе на вечеря или дори да отидем на кино отколкото да мине номера с цветя.
Харесвам лалета ама смятам цветята по скоро за допълнение към подаръка

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

description 20-те най-големи желания на мъжете EmptyRe: 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz
desistela написа:
Аз предпочитам да ми подари някое хубаво бижу или да ме заведе на вечеря или дори да отидем на кино отколкото да мине номера с цветя.
Харесвам лалета ама смятам цветята по скоро за допълнение към подаръка

Ами, ако човек е влюбен ще подарява цветя без повод, а не на някакъв измислен празник, само защото другите си подаряват.. То си зависи и от жените... Аз примерно не харесвам изненадите, и рядко някой може да ме изненада. Пък и не харесвам много много празниците  20-те най-големи желания на мъжете 2115147716 Само Коледа и рождения ми ден... Другите дали ще ги има или не, не ме интересува..

______________________________
 20-те най-големи желания на мъжете 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

 20-те най-големи желания на мъжете 4965902g

description 20-те най-големи желания на мъжете EmptyRe: 20-те най-големи желания на мъжете

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply