BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionСлави Трифонов – Нема такава държава EmptyСлави Трифонов – Нема такава държава

more_horiz
Слави Трифонов – Нема такава държава

От ефира откак се помня най-голямо впечатление са ми правили винаги Мартин Карбовски и Слави Трифонов. За Карбовски съм си градил мнението още от „Радио Пирати“ по Дарик радио още преди години, от статиите му и в последствие от „Отечествен Фронт“.

Слави Трифонов обаче беше звезда, актуален и интересен със шоуто си много дълго време… чак учудващо дълго. След това стана банален, еднообразен и дразнещ. От време на време през този и до днес продължаващ период има някакви странни проблясъци, които сериозно ме впечатлиха. Даже ме учудиха, че след толкова години се осмелява да прави такива неща.

Та „Нема такава държава„, която завъртя Слави Трифонов в шоуто си точно преди минути тотално ме изкефи. Както и предполагах не се наложи да чакам много да мога да я споделя тук.



Източник: http://blog.chiliev.com/

______________________________
Слави Трифонов – Нема такава държава Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСлави Трифонов – Нема такава държава EmptyRe: Слави Трифонов – Нема такава държава

more_horiz
Вчера случайно бях пуснала БТВ и по едно време чувам Слави: "Добър вечер, уважаеми зрители, спите ли?" И си викам кво му стана на тоя пък сега Слави Трифонов – Нема такава държава 2115147716: може би четири минути след това съм се взирала в телевизора на клипа на уважаемата песен, тотално ме изкефи. Евала на Слави, поклон :poklon:

______________________________
Слави Трифонов – Нема такава държава Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionСлави Трифонов – Нема такава държава EmptyRe: Слави Трифонов – Нема такава държава

more_horiz
Да,време беше и Слави да се събуди ❌

descriptionСлави Трифонов – Нема такава държава EmptyRe: Слави Трифонов – Нема такава държава

more_horiz
Много истина в песента, но не бих казал, че е поднесена по най-добрия начин. Слави си е буден, въпроса е защо не правеше такива песни за турците и червените, а почна след като се скара с Борисов. А доколкото си спомням преди изборите именно Слави и сценаристите му претендираха, че няма за кой да се гласува. Сега какво стана? Ние спим?
Иначе защо да не може да си го позволи? В България не се гледа закона, а кой колко пари има.
За заинтересованите - гледайте Шоуто на Слави с гост Сашо Диков, да видите как ги направи на г*з всичките умни сценаристи.

______________________________


 
         
       

descriptionСлави Трифонов – Нема такава държава EmptyRe: Слави Трифонов – Нема такава държава

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply