Сталоун се присъедини към боксовата Зала на славата Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сталоун се присъедини към боксовата Зала на славата

Go down

Сталоун се присъедини към боксовата Зала на славата Empty Сталоун се присъедини към боксовата Зала на славата

Писане by Koen Сря 8 Дек - 23:27

Сталоун се присъедини към боксовата Зала на славата Films81jpg433421a

Силвестър Сталоун отдаде почит на "истинските Роки-та", тъй като той официално бе въведен в Международната боксова зала на славата тази седмица.

64-годишната холивудска звезда, която написва и участва във филма от 1976г., който спечели Оскар, за експлоатираният боксьор от Филаделфия на име Роки Балбоа, присъстваше в 12-те нови члена за 2011 година.

Слай сподели в изявление: "За мен бе привилегия, да имам възможността да пиша за невероятния кураж и отдаденост на хилядите истински Роки-та, чиито представяния сме гледали и продължаваме да гледаме на ринга."

Роки бе номиниран за 10 Оскара, печелейки Оскар за най-добър филм, най-добър режисьор и най-добър монтаж.

Легендата в бокса Емануел Стюърд призна: "Двете неща, които възродиха боксът и привлякоха вниманието на хората към него са големият успех на Олимпийският отбор ор 1976г. и когато Силвестър Сталоун ни даде шампион в тежка категория - Роки Балбоа. Още настръхвам когато чуя темата от саундтрака на Роки."

Шампионът в боксът Майк Тайсън, който за кратко се появи в комедията Последният ергенски запой, миналата година, също бе въведен в Залата на славата.

Самопровъзгласилият се за "най-лошият мъж на планетата" призна: "За мен е чест. Боксът ми е дал толкова много и наистина е благословия да бъда признат до други исторически легенди в бокса, защото те ми показаха пътя така, както аз се надявам да съм вдъхновил други в този велик спорт".


______________________________


 
         
       
Koen
Koen
Администратор

Чете : Кралят на тръните
Пол : Male
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 2257
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите