BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Е, споделете с нас 😄

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Ъммм не се сещам за много, но съм убедена, че има Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:
Сещам се как в осми клас се клатех със стола назад и по едно време нещо се отплеснах и паднах Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716: Онази оглушителна тишина, последвана от групов смях.. Аз започнах да се смея първа де Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  4965902g

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Ами .. в неловка ситуация съм изпадала само пред едно момче :pardon: и то не беше моя вината .. Просто обстоятелствата са такива :lmao: За жалост продължавам да се излагам пред него :laugh:
И пак не съм аз виновна, както и да е :typ4o:
Иначе в неловка ситуация, веднъж се напих. Кой ли няма такива вечери?
Иначе паднах в училище, но не съм единствената :d2: :d2: На нашите стълби всеки е падал, даже и учители и абе .. само бягаме да се спасяваме там, защото наистина са много гадни :angry3:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Моите са много. :lmao: Обаче най-смешната е като се забих в една табела пред бензиностанцията до "Билла" Доста неприятно беше. :laugh: Пък и служителите си умряха от смях. Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:

Или пък веднъж си минавам през едно футболно игрище и някакво момче ме нокаутира с топката. Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716: После не знаех къде се намирам. :lmao: :lmao:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  7389738n


Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Badge1

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
hrisetooo написа:


Или пък веднъж си минавам през едно футболно игрище и някакво момче ме нокаутира с топката. Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716: После не знаех къде се намирам. :lmao: :lmao:


Аа, това и на мен ми се е случвало, даже преди няколко дни. Тогава бях с очилата и помня май, че му извиках нещо от сорта на: "Имаш късмет, че не ми счупи очилата ... :lmao: " Естествено, падна голям смях. Но не мисля, че тва е сконфузна ситуация :unsure:
Също съм падала в часовете по ФВС и по стълбите веднъж Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:

А, сега се сетих нещо :lmao: Преди няколко години мисля че беше. Чистачката беше измила входа и аз бях тръгнала да излизам някъде облечена в бяло. Помня, че много бързах и въобще не забелязах, че на стълбите има пяна и толкова хубаво паднах, че :lmao2: Нямам спомен дали не се изтъркалях надолу да ви кажа :lmao2: После, разбира се, си поговорихме с чистачката много на сериозно, едва не я убих задето не си беше свършила работата както трябва. И трябваше да се връщам, за да се преоблека, естествено.

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Излагацията, която не мога да забравя е от миналата година. В часа по английски отивах да кажа нещо на г-на, ноо той ме погледна с една убийствена физиономия :lmao: и нямаше как да се сдържа. :pardon: Похилих му се, докато на мен се хилеше част от класа ми, след което се върнах на мястото си без да му кажа това, за което бях отишла. :lmao: Естествено след часа се извиних за поведението си, какво ли си е помислил?! Но виновна ли съм, че ми стана супер смешно?! :nono: :lmao2: А и той едни физиономии прави, че да си умреш от смях.. Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  1089017131

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Моите ситуации нямат край Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716: Най срамната беше през пролетта - отивах до магазина, които се намира в един парк. Там естествено се бяха събрали всички момчета от класа ми и аз се връщам от магазина, а те ми се обясняват за някакъв мач и докато споря и вървя краката ми се заплетоха в една връвка и след това се проснах на земята :lmao: посмяхме се малко, обрах си кокалите и продължих Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:
Друга беше случката в даскало на стълбите между втория и третия етаж на равното се хлъзнах и паднах отново Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716: Не ме видяха много хора :haha:
Миналата година цапардосах госпожата по математика с вратата, тя влизаше аз излизах и на всичкото отгоре и се разхилих :haha:
Глупостите при мен нямат край, ама падам,ставам изтърсвам се и продължавам - всяко чудо за три дена.

______________________________
Всички идват и си заминават.. казват ми, че ме обичат, а дори не ме познават!

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
renesme_cullen написа:
Излагацията, която не мога да забравя е от миналата година. В часа по английски отивах да кажа нещо на г-на, ноо той ме погледна с една убийствена физиономия :lmao: и нямаше как да се сдържа. :pardon: Похилих му се, докато на мен се хилеше част от класа ми, след което се върнах на мястото си без да му кажа това, за което бях отишла. :lmao: Естествено след часа се извиних за поведението си, какво ли си е помислил?! Но виновна ли съм, че ми стана супер смешно?! :nono: :lmao2: А и той едни физиономии прави, че да си умреш от смях.. Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  1089017131


А, вярно :lmao2: :lmao2: :lmao2: А помниш ли в часа по химия, когато Мирела ме пипна със студени ръце 😊 След онзи звук, който издадох всички се спукахте от смях, а после Стефи не спря да мисли какво ли си е помислила госпожата за мен :lmao2:

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Не знам дали изобщо го чу :lmao: а и какво да си мисли освен истината :haha: :lmao2:

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Kids,child,girl,kid,kitty,meow-ede632b6daf4a629a0208b1f2592d17d_h

Хората, които най-трудно обикваме, имат най-голяма нужда от любов..!

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
Вчера например,на път за работа спирам си аз, автомобила на светофара на червено,и кактоо винагии цидито,музиката естествено до край, слушам си аз,Др.Албан и пеяя,катоо казвам пея,тоо значии че,се едно грача и тоо ужасно силноо в такт с музиката и, си свалям прозореца защотоо пушех в моментаа, но вместоо да сваля моя прозорец съм свалила заднотоо стъклоо,без да обърнаа внимание, и съседната кола до менее коятоо беше бус, пълен с мъже някакви работници предполагам защотоо бяхаа в раб.облеклоо се пукахаа от смях и мии правехаа разнии знации достаа неприличнии бих казалаа.....
Осъзнаах тъпатаа си грешкаа,вдигнах стъклото,и им показах среден пръст и за малкоо не тръгнах на червеноо....
Смотаняции....помислих сии, и се почувствах достаа нековкоо.....А,след малкоо не ми пукашее въобщее... Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
beni1979 написа:
Вчера например,на път за работа спирам си аз, автомобила на светофара на червено,и кактоо винагии цидито,музиката естествено до край, слушам си аз,Др.Албан и пеяя,катоо казвам пея,тоо значии че,се едно грача и тоо ужасно силноо в такт с музиката и, си свалям прозореца защотоо пушех в моментаа, но вместоо да сваля моя прозорец съм свалила заднотоо стъклоо,без да обърнаа внимание, и съседната кола до менее коятоо беше бус, пълен с мъже някакви работници предполагам защотоо бяхаа в раб.облеклоо се пукахаа от смях и мии правехаа разнии знации достаа неприличнии бих казалаа.....
Осъзнаах тъпатаа си грешкаа,вдигнах стъклото,и им показах среден пръст и за малкоо не тръгнах на червеноо....
Смотаняции....помислих сии, и се почувствах достаа нековкоо.....А,след малкоо не ми пукашее въобщее... Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  2115147716:



:lmao2: :lmao2: :lmao2: Добре си ги подредила :yess:

______________________________
Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?  Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionНай-неловката ситуация, в която сте изпадали?  EmptyRe: Най-неловката ситуация, в която сте изпадали?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply