BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

pollХейтър ли е българинът?

Да
3
50%
Не
0
0%
Има ги и такива
3
50%
Общо гласове:
6

description Хейтър ли е българинът? Empty Хейтър ли е българинът?

more_horiz
Цитат:
Както може би се досещате „хейтър” идва от думата „hate”, която в превод от английски означава „мразя”. Според Urban Dictionary понятието „хейтър” означава „човек, който не може да бъде щастлив от успехите на другите”. Вместо да се радват на постиженията на хората, те изтъкват тъкмо най-големите им пропуски. Но да не бъркаме понятията. Хейтърите съвсем не са ревнивци. Хейтърът не иска да е като лицето, което той хейтва. Той иска само и единствено да критикува злобно. Друго определение за хейтъра е „човек, чието обичайно състояние на душата е да изпитва омраза/неприязън към заобикалящата го действителност”.

Изцяло в духа на забързания век в, който живеем ставаме свидетели на различни нови субкултури. Една от тях се явява хейтинга макар и според мен това нещо да е по-скоро явление от колкото целенасочен модел за поведение.

Какво смятате вие?
Всеки ден в магазина, в училище, в автобуса, в метрото, в задръстването, на работа... Хейтъри ли са хората които срещате? Мразим ли се наистина един друг? Толкова ли ни стисна живота за гушата та единствената мотивираща сила в бита ни остана омразата?

Лично аз смятам, че хората в големите градове са безусловни хейтъри! Мрачни, дръпнати, зли... направо сиви. Всеки ден гледам псувни и скандали по светофари, спирки и навсякъде. Не виждам вече човешкото у хората, а само злоба, злоба, злоба и завист...

Нека тук дискутираме тази тема за загубената човещина и хората които се превърнаха в хейтъри.

______________________________
 Хейтър ли е българинът? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

 Хейтър ли е българинът? 4965902g

description Хейтър ли е българинът? EmptyRe: Хейтър ли е българинът?

more_horiz
Българина колкото и да се прави на добричък е хейтър до мозъка на костите си! Просто всички сме толкова озлобени и всеки гледа да говори и да прави мръсно на другите, че няма до къде. Всеки гледа само себе си, защото нали на чужд гръб и 100 тояги са малко. Толкова сме загубени в един измислен свят, че не можем да излезем от него...
Съжалявам, дълбоко съжалявам, но това е самата истина.
В противен случай, ако не бяхме хейтъри, ако някой те бутне в трямвая ще приемеш извинението вместо да седиш и да викаш.. Хм да била съм свидетел.. Може би аз съм невъзпитана правилно да се извиня на човека, които съм бутнала?! А нали той е много възпитан да почне да си мрънка под носа?
И примерите в градския транспорт не спират само до там.. Контрольор е готов да пребие малко дете за 10 лв.. Е това вече дори човешко не е.. Аз съм отвратена...

______________________________
 Хейтър ли е българинът? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

 Хейтър ли е българинът? 4965902g
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите