BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Имате ли домашен любимец?

power_settings_newLogin to reply
+117
Далия Уинчестър
djiogara
tgerincheva
Дияна В.
Radoslava75
ViaraIvanova2
vinkela7801
Danygery
Сашка
EGeorgieva
ivelinast
Диадри
vesi
nikinik
Viktoria
na_ta
Boo
TediR
iveta
ajzak
soniamit
Sheba113
simonka
desi manasieva
KRASI71
Skith
kameliq_1977
nikita 8584
T_heya
ilzik
GD444
katq8710
romina76
Maya Vasileva
batval
G.Conkova
Qni7a
tani_w
ivcan
ronkata87
Armagedon
angelajz
Prolet1234
anetageo
roseta86
GeriPetkova
boreto
Sluchaino
десистанева
nasya90
FERRARI
alex79
Amphibia
grum4o
k3vi7o
galinakarova
kristi1985
verka77
me.loco
asayva
Zarazno_zlo
midnight__sun
Радост
milla71
sineoka1983
steffanie
divoto
Ange Noir
rosali
Jus7_me
Maudeline Everglot
gabimabi
Luseto
forgotten_heart
fata_morgana
vivi86
bubzz
ju
viks
elizabetta_90
Plamena.D
aranna
julie86
night.kiss
byh4o
Riddle
mishle55
desistela
krasi9mir
~ЛиЛ~
das4eto
Merry-Ann
kamenceto90
escapingthesun
eleos
radoslavaa
JoInT{}MaNia4ka
Бока
Yoana
MuryG
Chocolate
Imm0rtal
b3as7
renesme_cullen
beni1979
Renesita
devil degu
mimito_75
Zaharka
Christina.
Marie
plamsi_sl
~ i.LLusion
puFF
Petia
~ Mistery writer ~
Koen
121 posters

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyИмате ли домашен любимец?

more_horiz
First topic message reminder :

Ако да, то какъв? Ако пък нямате, искате ли да имате?

Аз лично нямам и не искам да имам, защото изисква грижи.

______________________________


 
         
       

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Обичам животните и преди години, когато децата ни бяха по-малки, сме имали всякакви. С годините се увеличиха пътуванията ни и се затруднявахме с осигуряването на гледачи всеки път. Затова вече нямаме домашен любимец, докога ? Не се знае, някой ден отново, може би ....

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Да куче - каракачанка, гледаме го на двора, риби и сега децата водят преговори за декоративен заек.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Когато бях малка (някъде 2 клас) ми взеха коте. Живя дълго, малко над 17 години. Когато се омъжих остана при родителите ми и почина преди раждането на сина ми. Беше най-милото коте на планената. Когато сина ми стана на 5 години си поиска домашен любимец. Малката му сестричка се присъедини и така се оказахме с две водни костенурки. След като родих и третото дете баткото и каката поискаха още една костенурка за малкото си братче. Сега имаме три водни костенурки в аквариум. Сега с мъжа ми имаме три деца и три костенурки, като костенурките са с потенциал да живеят около 50 години.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам котка. Преди имах и таралеж, но почина преди година.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам си един прекрасен рошко в къщи . Така като го написах все едно е малко кученце... ама не е ... Той е един голям, мързелив гушльо Имате ли домашен любимец? - Page 7 909357165

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Не.
Имах риби и тритон го или умряха или ги подарих. Иначе искам да гледам гекон/змия/таралеж/котка.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Имам едно малко коте - улична превъзходна порода.

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
Мне, и не желая да имам! И тук обикновено ми хвърлят по някой убийствен поглед! Имате ли домашен любимец? - Page 7 3807526781 Просто не мога да понеса всички тези косми навсякъде!

descriptionИмате ли домашен любимец? - Page 7 EmptyRe: Имате ли домашен любимец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply