BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

От какво се страхува всяка зодия?

power_settings_newLogin to reply
+11
krasi_baron
EvaMars
мяу
louicifer
mimi3345
penka1234
нел-j
plamsi_sl
Marie
~ Mistery writer ~
~ i.LLusion
15 posters

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyОт какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
От какво се страхува всяка зодия?

От какво се страхува всяка зодия? Zodii_strahove-300x294

Овен
Смелият Овен, който винаги има блестящи идеи, най-много се страхува от липсата на цел в живота. Представителите на тази зодия кипят от енергия и затова трябва да работят повече, за да я изразходят. Другото нещо, което ужасява Овните, е липсата на близки хора, с които да споделят своите идеи.

Телец
Телците са целеустремени и затова винаги постигат своите цели. Представителите на тази зодия се страхуват да не изгубят вътрешния си мир, защото когато са спокойни, тогава всичко се случва от само себе си.

Близнаци
Близнаците са невероятни дърдорковци. Те не спират да говорят и за всичко имат мнение. Най-големият им страх е да не изгубят изведнъж дар слово, защото благодарение на него се превръщат в душата на всяка компания.

Рак
Представителите на тази зодия са изключителни домошари. Раците са много внимателни с хората около себе си, особено със своите близки. Те най-много се страхуват от това да не бъдат замесени в скандали.

Лъв
Лъвовете са невероятно ревниви и винаги пазят своята територия. Те изпитват ужас от мисълта, че могат да останат без близки и приятели.

Дева
Девите са големи перфекционисти. Представителите на тази зодия искат всичко около тях да е подредено и чисто. Те се страхуват от много неща, но на първо място се нарежда страхът от болести.

Везни
Като че ли Везните винаги са влюбени. Любовта е нещото, което ги движи напред и им дава сили абсолютно винаги. Но те се тревожат от мисълта, че може би ще си изберат грешен партньор.

Скорпион
Скорпионите обичат да показват силата си. За съжаление това е единствената зодия, която толкова мрази враговете си. Изпитват страх от това, че могат да изгубят силата си.

Стрелец
Стрелците са едновременно нежни, но наред с това са и целеустремени. Подобно на Овена ценят свободата си и най-много се страхуват да не намерят това, което търсят.

Козирог
Представителите на тази зодия винаги се вслушват в съветите на другите. Но най-големият им недостатък е, че „плащат” данък обществено мнение. Страхуват се какво ще кажат другите и затова почти никога не се решават на важна крачка.

Водолей
Водолеите се чувсват добре тогава, когато са сред повече хора. В противен случай изпадат в депресия и се отдават на саморазрушение. Страх ги е да не останат сами.

Риби
Най-големите мечтатели са представителите на зодия Риби. Нежни и емоционални, те се страхуват от това да не могат да изразят своите чувства към останалите, особено към любимия човек.

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Лелее това за овните беше една дума - точно!

______________________________
От какво се страхува всяка зодия? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

От какво се страхува всяка зодия? 4965902g

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Козирог
Представителите на тази зодия винаги се вслушват в съветите на другите. Но най-големият им недостатък е, че „плащат” данък обществено мнение. Страхуват се какво ще кажат другите и затова почти никога не се решават на важна крачка.


Не е вярно!!
Изобщо,ама грам...никога не съм "плащала" данък обществено мнение и съм яла много бой именно за това.. :Х


//Почвам да се съмнявам,че съм Козирог.

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Хмм това за скорпионите изобщо не е вярно, ние сме инати, но никога не съм зависили лично аз от силата си.

______________________________
❤ ❤ ❤ Chris Brown ❤ ❤ ❤
You made me who I am, from the words you said.


Човек трябва да носи хаус в душата си, за да може да се роди танцуваща звезда..! - Фридрих Ницше

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Везни
Като че ли Везните винаги са влюбени. Любовта е нещото, което ги движи напред и им дава сили абсолютно винаги. Но те се тревожат от мисълта, че може би ще си изберат грешен партньор.

Съгласна съм за страховете,но аз лично съм се влюбвала само веднъж!

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

От какво се страхува всяка зодия? 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

От какво се страхува всяка зодия? 4347753x

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Козирог
Представителите на тази зодия винаги се вслушват в съветите на другите. Но най-големият им недостатък е, че „плащат” данък обществено мнение. Страхуват се какво ще кажат другите и затова почти никога не се решават на важна крачка.

______________________________
От какво се страхува всяка зодия? 83727eu-960

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
мисля че това за лъвовете е вярно

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Аз съм Риби и определено не се страхувам от това,което е написано.

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
И аз съм рибок и има частичка истина в страха.

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Донякъде съм съгласна за моята зодия.

______________________________

The.Walking.Dead
Supernatural
Game.Of.Thrones
The.Originals
The.Vampire.Diaries
True.Blood
Шменти.Капели.Легендата

От какво се страхува всяка зодия? Ml4o
"Never forget what you are. The rest of the world will not.
Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
-Tyrion Lannister

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Съгласна съм с написаното за зодия Рак. Рачетата не обичат и самите да се карат, обичат всичко да е мирно и тихо. :love: 

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
и аз сьм сагласна с казаното за телеца

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Що се отнася за един определен Водолей - мен, написаното е вярно, но не и тълкуването. Наистина се чувствам добре сред хора и ако съм сама ме налягат "дълбоки" мисли, НО не ме е страх. Дори обичам да съм сама на моменти, търся самотата - дава ми възможност да се огледам къде съм, какво искам да променя....

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Цитат:
Скорпионите обичат да показват силата си. За съжаление това е единствената зодия, която толкова мрази враговете си. Изпитват страх от това, че могат да изгубят силата си.

Всичко вярно.Но честно казано ми е смешно,че скорпиона уж силен не знам си кво,пък накрая излизаме страхотни гадинки. :lmao: То таз омраза много голяма била,не съм съгласна или поне не за всички скорпиони.Спирам.Много избягах от темата:pardon: 

______________________________
От какво се страхува всяка зодия? CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
Съгласна съм с това което пише за стрелеца.

descriptionОт какво се страхува всяка зодия? EmptyRe: От какво се страхува всяка зодия?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply