ТОП 10 на най- ужасните български имена Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

ТОП 10 на най- ужасните български имена

+14
nyx
memento_mori
kristen17
Nevinnoto Momi4e
mishle55
lioni
morgana
октопод
~ i.LLusion
desistela
Marie
нел-j
Zaharka
~ Mistery writer ~
18 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

~ Mistery writer ~

~ Mistery writer ~
VIP

Класацията на най- странните/ужасните/ български имена може да бъде възприета като една огромна молба от всички онеправдани малчугани към безотговорното отношение на кръщелниците им.

Хора, не наказвайте децата си!

Покажете им, че ги обичате, като им дадете красиви имена, с които да не се срамуват, а точно обратното- да се гордеят.


Да представяш себе си пред другите, е едно от предизвикателствата на живота в обществото. Не превръщайте свойте наследници в обект на подигравки! Децата могат да проявят огромна жестокост понякога. Спестете униженията на вашия малчуган и му помогнете да общува по- лесно и да не се плаши от контакта с околните.

Вижте как някои сънародници, незнайно по какви причини, са кръстили децата си и с тази своя постъпка са ги обрекли на подигравки и шушукания по техен адрес.


Топ 10 на най- странните/ужасните/ мъжки имена:

1. АГАТОПОД
Звучи нещо средно между Агата Кристи и осмокрако океанско мекотело.
Доста вулгарно родителско решение. Много е интересно как ли го наричат галено? Може би Аги или пък Подчо?

2. АЕРОЗОЛ
Да бяха го кръстили Дезодорант. Поне вероятността някой да му лепне прякора Мухозол щеше да е сведена до минимум.

3. БАШИБОЗУК
Тези родители направо си просят синовната омраза. Да дадеш това име на детето си в България, е все едно да кръстиш еврейче Адолф Хитлер.

4. ВАГИНЯН
Доста неподправен избор. Без никакви притеснения и задръжки! Хората отдавна са над тези неща, особено децата. Какво пък толкова- Вагинян!

5. ВЕНТИЛАТОР
Това е истински шедьовър! Много усилия се изискват, за да погубиш самочувствието на отрочето си още от люлката. Трябва да си убийствено изобретателен и малко жесток. А защо не Хеликоптер? Вероятно малкият Вeнти ще нарече така сина си. Забележително! Вентилатор Хеликоптеров Вагинян. Защо не?!

6. ДЕРДИДАС
Можем само да гадаем как се е появило това причудливо буквосъчетание. Навярно фенове на прочутата спортна марка "Адидас" са искали деликатно да избегнат делата за авторско право. Така се родило гениалното Дердидас- последен модел дете от есенната биташка колекция на мама и татко.

7. ДЖИНТОНИК
Това вече е разбираемо. Баща му е бил мъртвопиян, когато горкият Джинтоник се е появил на бял свят. Можем само да се надяваме, че алкохолишкото име не е начертало алкохолишка съдба за малкия Джин. Или голям джин?

8. ДРУГОБЛИЗЕЦ
Тук някой определено е прекалил с интерпретациите. Всичко си има граници!

9. ЗВЕЗДОЛЕТ
Родителите на този младеж определено са си падали по фантастичните филми или малкият Звездолет е създаден под открито небе.
Е, успокоителното в този случай е, че все пак могат да му викат Звезди.

10. ПЕТИКОНГРЕС
Класически пример за алено кръщене от Татово време. С такова цветущо име бъдещето на Конгресчо е било в кърпа вързано. Жалко че бутнаха строя. Сега сигурно щеше да е поне партиен секретар.


Топ 10 на най- странните/ужасните/ женски имена:

1. БАЛЕТКА
Адски стилно! Девойката е родена за "Бродуей". Какво по- хубаво от това да се появиш на този свят с призвание. Без колебания и без житейски главоблъсканици, тя просто трябва да танцува!

2. БУКЕТКА
Малко грубовата асоциация с нещо толкова красиво като цветята. Семейството рискува дъщеря им да приема всеки букет от обожател като саркастичен намек. Подигравките в училище за 24 май са неизбежни. Поне ще празнува имен ден на Цветница.

3. ВАКСИНА
Ще трябва да черпи при всяка следваща имунизация. Здравната й книжка ще се превърне в именник, а сезонният грип- в пръв приятел. Поне не са я кръстили Тетанус. Макар че и Ваксина е достатъчно жестоко.

4. ГЪРБИЦА
Е, бива ли така!? Чак пък толкоз! Дори да е красива и стройна, сарказмът, който ще я атакува, докато расте, със сигурност ще я изгърби от комплекси и смут.

5. ДЕФЛОРИНА
С такова име горката Дефка ще си остане девица до края на дните си. Или по- лошо? Представяте ли си какъв пубертет я чака?! Момчешката арогантност, характерна за класическия подрастващ, ще подложи психиката й на нечувани изпитания.

6. ДЪРВОЛЕТА
Татко й е бил дърводелец и високо е ценял професията си. Нищо лошо. И детето той си го е дялал. Ще го кръсти, както си реши...

7. КАБРИОЛЕТА
Ей това наистина минава за пожелателно име. Да си купиш, маме, кабриолет! Или поне да си намериш някой пич да ти го купи!

8. КАСИЕРКА
Ай, стига, бе! Да беше поне Бизнесменка. Хем повече пари, хем по- модерно.

9. ПЕДОФИЛИЯ
Без думи!!

10. ЧЕРНОБИЛКА
Да упражняваш черния си хумор върху детето си, е най- малкото проява на лош вкус. Чернобилка е един от най- красноречивите примери за безотговорното поведение, което издава кръщелническия произвол. И едно е сигурно- родителите трябва със сигурност да са чернобилски "продукти".


______________________________
ТОП 10 на най- ужасните български имена 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

ТОП 10 на най- ужасните български имена 4965902g

Zaharka

Zaharka
Администратор

Eй тва е да си мразиш детето ❌


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

нел-j

нел-j
Преводач

:lmao: :lmao: :lmao: нямам думи


______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

ТОП 10 на най- ужасните български имена 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

ТОП 10 на най- ужасните български имена 4347753x

Marie

Marie
Маниак

Ако наистина ги има тези имена,и някой е кръстен така..то съм сигурна,че този някой вече не е на бял свят.(колкото и тъпо да звучи...това си е самзване на психиката от малък!!)


______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

desistela

desistela
Модератор

Не знам дали наистина някой някога е кръщавал така децата си.Просто невероятно унизително.


______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Marie написа:Ако наистина ги има тези имена,и някой е кръстен така..то съм сигурна,че този някой вече не е на бял свят.(колкото и тъпо да звучи...това си е самзване на психиката от малък!!)

Абе :lmao: :lmao: аз на село какво ли не съм срещала. Те там, циганите, или как да се изразя по-прилично, са по-простички.
Имаше един който има осем момчета и всички до един са записани Исус. И татко го пита защо така ги е кръстил всичките и той каза, че не можел да измисли друго име, а и не му се налагало после да ги помни .. :lmao: :lmao:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

октопод

октопод
Редовен

Гърбица ми е любимото обаче. xD


______________________________


little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.
little fish, big fish swimming in the water. come back here, man, gimme my daughter.

ТОП 10 на най- ужасните български имена Tumblr_ll26hsrFv71qz7lxdo1_500

morgana

morgana
Редовен

Нека прибавя и аз едно към списъка. Познавах навремето момиче, което се казваше Бостанция. Нещо средно между бостан и някаква станция :lmao: Много се смях, когато ми каза името си. Мислех, че се шегува.


______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

~ i.LLusion

~ i.LLusion
Администратор

Аз познавам едно момиче, което се казва Господинка.
Много е добричка и мила, ама има шантаво име :lmao:


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

lioni

lioni
Башмайстор

ми кво да кажа...намам думи :lmao2: :lmao2: :lmao2:


______________________________
ТОП 10 на най- ужасните български имена Delena-5

Ти си моя.Аз съм твой.Ние се обичаме от вечни времена.

mishle55

mishle55
Драскач

ТОП 10 на най- ужасните български имена 549617 ТОП 10 на най- ужасните български имена 549617 9. Педофилия ТОП 10 на най- ужасните български имена 2115147716 ТОП 10 на най- ужасните български имена 2115147716


______________________________
Усмихвай се дори да ти се плаче… Усмихвай се дори да те боли…

Живей с кураж… И никога недей допуска живота да те победи!!!
***



ТОП 10 на най- ужасните български имена 4205875R

morgana

morgana
Редовен

По някога в желанието си да измислят нещо оригинално, родителите без да осъзнават, обричат децата си на подигравки. Ужасно е!


______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

Nevinnoto Momi4e

Nevinnoto Momi4e
Напредващ

Тези имена ме убиха !!! Ако ме кръстят ще се хвърля от някъде.
поздрави:
Господин Господинов :lmao:


______________________________
ТОП 10 на най- ужасните български имена Tumblr_m2c1ulZVKw1r9w97z

kristen17

kristen17
Читател

аз познавах едно малко момиченце,което се казваше Въшлена ародителитеи накраткои казваше Въши. детето беше в детсата градина , в която ряботи майка ми и от сега беше подложено на подигравки..съжалявам за грешките клавиетурата ми е развалена


За грешките няма проблем, но спри да пускаш мнение след мнение. Напиши си всичко в един пост и после публикувай. Има и едно бутонче редакирай, което също върши работа.
escapingthesunn

memento_mori

memento_mori
Драскач

Болни мозъци тревожни! Ако мен някой беше тръгнал да ме кръщава с тези невероятни имена щях да се самозъдуша с пъпната връв още преди да се родя. То това си е направо гавра с дечицата. Цял живот ще им се смеят.


______________________________
...и ето, аз видях блед кон, и името на ездачът бе Смърт, и Адът вървеше подире му...

ТОП 10 на най- ужасните български имена Mementofw

nyx

nyx
Модератор

Горките деца.
Аз знам за един господин, който се казва Ташко Мераков. Даже си има и фирма с това име ...


______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

Ellie.

Ellie.
Напредващ

Vania написа:
Marie написа:Ако наистина ги има тези имена,и някой е кръстен така..то съм сигурна,че този някой вече не е на бял свят.(колкото и тъпо да звучи...това си е самзване на психиката от малък!!)

Абе :lmao: :lmao: аз на село какво ли не съм срещала. Те там, циганите, или как да се изразя по-прилично, са по-простички.
Имаше един който има осем момчета и всички до един са записани Исус. И татко го пита защо така ги е кръстил всичките и той каза, че не можел да измисли друго име, а и не му се налагало после да ги помни .. :lmao: :lmao:

Хаха уникално просто, някакви роми в България си бяха кръстили детето Версачи, а имало и човек кръстен Манчестър Юнайтед :haha:

????

avatar
Гост

Кой би си кръстил детето така?

Бойка

Бойка
Читател

Аз познавам баба Марулка и дъщеря и Салфетка

optimeon

avatar
Активен

оххх тези имена са трагични.....как може така да си кръстиш детето.....
рутери,Рамки за очила,евтини лаптопи,Прогресивни стъкла цена



Последната промяна е направена от optimeon на Пон 31 Май - 18:39; мнението е било променяно общо 1 път

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите