BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Овен:
„Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи… Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!“

Телец:
След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него… И остава скептично настроен цял живот!

Близнаци:
„Тук е страхотно… Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките
ми, за да им разкажа… Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!“

Рак:
„Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка.“

Лъв:
„Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент…“


Дева:
След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел… Тъкмо й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.

Везни:
„Я! Какъв красив тунел… А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души… Да я реализирам ли?“

Скорпион:
„Ние скорпионите имаме поне девет живота… Една смърт не може да ме уплаши… А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?“

Стрелец:
„Хаха! Баси якото, човек! Издигам се… Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там… Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните
религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии… много готин тунел… Хахаха! Супер яко!“

Козирог:
Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на козирозите… Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава „Как да станем милионери в астралното пространство“ и подробен SWAT-анализ на живота им.

Водолей:
„Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран… И е скучен… Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. “ …след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.

Риби:
Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Zaharka написа:


Дева:
След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел… Тъкмо й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.




Брей, това значи ли, че няма да умра Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 2115147716:

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Дет` се вика - корави копелета сме ние Девите. :bigsmile:

______________________________



    И нищо, че на ум все още го обичам,
    мога да отричам, трябва да отричам.


descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
кой бил копелето... я виж за скорпиона кво пише :lmao:

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Ние сме скандалджии - какво друго да кажа.. Да не си овен и да нямаш работа с овни Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 2115147716:

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 4965902g

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Lora11 написа:
Ние сме скандалджии - какво друго да кажа.. Да не си овен и да нямаш работа с овни Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 2115147716:


О, боже, Лора. Овена е една от най, да не кажа най-най злобните зодии. Няма такова чудо просто! Отврат. Вече като чуя овен бягам с 200 :wait: Другото, което ще ти кажа е да не се оправдаваш със зодията си. Ако ти не харесваш нещо у себе си или осъзнаеш, че другите не харесват нещо в теб, опитай се да го промениш. За добро ще да е. Това за оправдаването във зодиите не важи само за теб де. Важното е сам да направиш преценката дали можеш да си по-добър и дали можеш да изкорениш лошото.

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Renesita написа:
Lora11 написа:
Ние сме скандалджии - какво друго да кажа.. Да не си овен и да нямаш работа с овни Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 2115147716:


О, боже, Лора. Овена е една от най, да не кажа най-най злобните зодии. Няма такова чудо просто! Отврат. Вече като чуя овен бягам с 200 :wait: Другото, което ще ти кажа е да не се оправдаваш със зодията си. Ако ти не харесваш нещо у себе си или осъзнаеш, че другите не харесват нещо в теб, опитай се да го промениш. За добро ще да е. Това за оправдаването във зодиите не важи само за теб де. Важното е сам да направиш преценката дали можеш да си по-добър и дали можеш да изкорениш лошото.

Е да ако мразя накой - го мразя завинаги.. Няма да си слагам ореол, но пък гледай, с хората, на които държим сме честни и бихме направили всичко за тях. Може да се каже, че сме предани...
И да аз съм злобна.. Не го показвам винаги, ама на всички първото им впечатление, че съм злобарка или, че гледам на кръв... Като ме опознаят казват, че съм мила, ама като ме ядосат - се връщат на първото мнение.. И боже нали аз измислих погледа "Да ти е*а майката!" :lmao:

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 4965902g

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Искрено се надявам, че частта с хората, на които държите важи при Овните и моя единичен случай е бил в следствие на злобата породена от изключително нахално и нагло същество.

П.П Не се опитвам да те обидя или нещо такова...

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Renesita написа:
Искрено се надявам, че частта с хората, на които държите важи при Овните и моя единичен случай е бил в следствие на злобата породена от изключително нахално и нагло същество.

П.П Не се опитвам да те обидя или нещо такова...


Е не ме засягаш.. Аз съм си типичен овен! Това, което съм го дължа на света, който ме е заобикалял и заобикаля. Все пак това, което не ме убива, ме прави по силна... Абе да си кажа не съм нито нахална, нито нагла така, че не ме обижадаш - нямам спомен да съм нахалствала на някого или да съм била нагла. Нагла може би, винаги се защитавам като избутвам другите. Безкруполна съм, ама и аз все още не мога да се разбера. Прекалено много емоции, лица и чувства. Абе ние сме лицемери, грубияни.. И от другата страна сме мили, добри не знам за другите, но аз съм щедра. Някой ден може и да се разбера, но винаги съм била справедлива, заразлика от други :/

______________________________
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 4965902g

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Пхаа баси якото човек.Ама точно така ще направя ако разбера че съм умряла :haha: Прочетох за Овена на сестра ми.Голям смях паднааа :p2:

______________________________
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind :happy1:


Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели Bg_top_logo10

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя


:laugh:

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 7389738n


Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели Badge1

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
Близнаци:
„Тук е страхотно… Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките
ми, за да им разкажа… Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!“


Аз съм телефон маничка. Няма телефон, няма да съм там Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели 3569552857

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКак различните зодии приемат мисълта, че са умрели EmptyRe: Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply