BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyБихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
Ситуациите са много и изключения много. Затова изключвам ситуации, в които сте изнудени да правите нещо.
Темата е съвсем съзнателно и по своя воля да направите нещо било то за повишение в работата, за лична изгода или пари.
Например шефа/ката ви казва: 'Спиш с мен и ти увеличавам заплатата'. Или пък за определена сума да убиете някой. Неща в този дух.
Аз съм Не.

______________________________


 
         
       

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
И аз едва ли... Едно че няма да ми стиска да го направя, друго че после само за това ще мисля и няма да имам спокойствие. Предполагам. :unsure: Все пак още съм далеч от възможността да се изправя пред подобен избор :lmao: Ии да - да се надявам че ще си намеря свястна работа и няма да ми се налага да търся никакви допълнителни приходи :d2:

______________________________
Бихте ли направили всичко за определена сума пари? 182761... Don't remember where I was
I realized life was a game
The more seriously I took things
The harder the rules became...
Бихте ли направили всичко за определена сума пари? 182761

"Aлкохолът може да е най-големият враг на човека, но Библията проповядва: Обичайте враговете си" - Франк Синатра.

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
Ми..като се замсиля,и аз по-скоро не.Въпреки че(не че не се познавам)за вбъдеще кой знае какви ще са времената..но това с шефа,не не бих спала с някой за пари.Ако иксах работата ми да се гради върху това,щех да отида на околовръсното...
За убийство..ако стана наемен убиец-да,но само единично..не.
Така че,по-скоро не ;д

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
Аз си мислех, ако стана наемен убиец :lmao:
Нищо не се зная, но не бих направила нищо за пари, лошо де... Иначе, ако ми кажат ще ти платя за да ми нарисуваш, снимаш, ушиеш еди-какво-си - да Бихте ли направили всичко за определена сума пари? 2115147716:

______________________________
Бихте ли направили всичко за определена сума пари? 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Бихте ли направили всичко за определена сума пари? 4965902g

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
Не бих убила за пари, не бих и предала някой близък за пари!
Не бих спала с някого за пари ..


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
Не бих направила нищо за пари. Те не ме блазнят някак си, необходимост са, но не са цел, защото ми е жако, нещо от хартия да ръководи живота ми.

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
"Не бих убила за пари, не бих и предала някой близък за пари!
Не бих спала с някого за пари ..."
Точно ;)

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
Sweet secret написа:
Не бих направила нищо за пари. Те не ме блазнят някак си, необходимост са, но не са цел, защото ми е жако, нещо от хартия да ръководи живота ми.


:yess:

______________________________
Бихте ли направили всичко за определена сума пари? Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionБихте ли направили всичко за определена сума пари? EmptyRe: Бихте ли направили всичко за определена сума пари?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply