BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Вярвате ли в свръхестественото?

power_settings_newLogin to reply
+86
Vampiretion
moon23_
Saso
nikoll1991
Диадри
estera_tery
elchoo
desa53
Iv_dn
Irena Nikolova
ГеоргиПеев123
Ralna
viki12
BubbleSpark
adventureb
Demon OF Passion
katherinemeow
chromex
nadiatg
polina_dobreva
ar6i
Jill Dragomir
rosi_sk
aranna
biliana_911
ipls_
radadobreva
mams
AnMouse
Sirena$
natiii_99
Старшината
EvaMars
naneto
santali
tanittta
blade_xx
Й.Игнатова
ati.web
ева
neko-chan7
biscuitm0nster
Anichkaaaaaaaaaa
lioni
GGG
Lybu
passion..
az_moq_milost
werefan1#
Sirenia
nezzi
нел-j
Renesita
mi_mi
D.G.
kaaamzzz
Riddle
morgana
benihill
Neli_96
beatriche37
Chunchu
JoInT{}MaNia4ka
Christina.
b3as7
-` nigнт_creaтure ..
Immortal88
Sweet secret
escapingthesun
Marie
Koen
vampire_love
Petia
siska
plamsi_sl
djenny_m
Bloody_Rose
devil degu
Gifted69
Imm0rtal
vile70o0o0_13
~Еви~
Didi168
~ Mistery writer ~
Strawberry
~ i.LLusion
90 posters

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyВярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
First topic message reminder :

Вярвате ли в свръхестественото?

Според мен съществува и е някъде около нас, но много малко хора го забелязват. Може би съществуват само отделни части, като духове и демони, не чак вампири, но все пак има свръхестесвени явления на планетата.
Колебая се и за извънземните :haha: :haha:

Последната промяна е направена от Vania на Нед 19 Сеп - 20:25; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Тц, и аз не вярвам...

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Аз пък вярвам :) Има неща (по - скоро явления), които няма как да 'пипнеш' или да ги видиш...
Другото което е - извънземните защо ги причислявате към свръхестественото? Те са живи същества като нас, само дето са с друг тертип :D

______________________________


Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 Gosho
Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 4347715R

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Вярвам в извънземни, вампири, духове. Не и във върколаци. Вярвам, че тези създания са сред нас, макар и да не ги виждаме.

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
vampire_love написа:
Може да се каже, че поне малко вярвам. Във всяка лъжа има поне малко истина


:yep: :

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 7389738n


Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 Badge1

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Много е относително, или поне за мен.
Моето въображение е доста развинтено, така че, може да се каже, че и аз вярвам :happy:

______________________________
Spoiler :

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Vania написа:
Вярвате ли в свръхестественото?

Вярата е за онези, които нямат знание. Аз нямам необходимост от вяра за тези неща. Свръхестествено може да се нарече, от гледна точка на това, кое е естествено за вас. За мен света на Духа и неговите претворения в образи и форми е просто част от всичко. Сътворението е многопластово и изпълнено с живот и прочие Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 909357165
Извинявам се ако звуча като професор, учител или нещо такова просто след толкова много занимания, опити, изследвания и експерименти е трудно да говориш по друг начин ^^

______________________________
광명천지 ----> "Let there be light across the land"

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Аз вярвам абсолютно...според мен всички същества,за който се разказва в книгите съществуват или поне са съществували някога,но за извънземни съм почти сигурна,че наистина някъде ги има,а за вампирите...щом има вампирски прилепи защо да няма и хора,който да се хранят с кръв... Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 909357165

______________________________
'After experiencing love we began to mature,falling in love with someone,crying a lot,feeling painfulness but no matter how

much you feel never stop loving because one day for sure it will turn into enternal love!'

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Вярвам... просто ей така :pardon: без някакви доказателства

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Искам да вярвам, но досега не съм срещала.... Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 2115147716. Смятам, че светът е много по-интересно и мистериозно място, отколкото можем да си представим и не виждам причина да ограничаваме възгледите си.

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
И аз вярвам в свръхестественото. Вярвам в прераждането, вярвам че не сме единствените разумни същества в тази огромна вселена, вярвам в паралелната реалност и вярвам, че един ден ще можем да пътуваме през времето. А що се отнася до вампирите, научно е доказано, че това всъщност е болест на кръвта, която се нарича порфирия. Представлява особен вид анемия, при която организмът се нуждае от огромно количество желязо, което се съдържа в кръвта на човека. За това и кръвта по принцип мирише на ръжда и има метален вкус. Болните от порфирия не могат да ходят на слънце, защото то им причинява тежки изгаряния. Ако не получават необходимата доза желязо и кръвна плазма, кожата на болните се съсухря. Така е произлязъл митът за вампирите. В Средновековието медицината не е била добре развита и всичко онова което е било необяснимо се е свързвало със свръхестественото. Има и такъв вид прилепи, които пият кръв от домашните животни. От там и митът, че вампирите се превръщат в прилепи. Легендите са приписали и безсмъртие на болните от порфирия, защото при тях процесът на стареене е забавен. А в действителност не живеят дълго.

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
morgana написа:
И аз вярвам в свръхестественото. Вярвам в прераждането, вярвам че не сме единствените разумни същества в тази огромна вселена, вярвам в паралелната реалност и вярвам, че един ден ще можем да пътуваме през времето. А що се отнася до вампирите, научно е доказано, че това всъщност е болест на кръвта, която се нарича порфирия. Представлява особен вид анемия, при която организмът се нуждае от огромно количество желязо, което се съдържа в кръвта на човека. За това и кръвта по принцип мирише на ръжда и има метален вкус. Болните от порфирия не могат да ходят на слънце, защото то им причинява тежки изгаряния. Ако не получават необходимата доза желязо и кръвна плазма, кожата на болните се съсухря. Така е произлязъл митът за вампирите. В Средновековието медицината не е била добре развита и всичко онова което е било необяснимо се е свързвало със свръхестественото. Има и такъв вид прилепи, които пият кръв от домашните животни. От там и митът, че вампирите се превръщат в прилепи. Легендите са приписали и безсмъртие на болните от порфирия, защото при тях процесът на стареене е забавен. А в действителност не живеят дълго.


Ей, благодаря, това за вампирите беше наистина интересно!
Иначе, да, и аз вярвам.
Даже мисля, че вече съм заявявала становището си някъде из форума.
За мен човечеството не е толкова напреднало, че да заяви със сигурност, че не съществуват подобни неща.
Вярно, може да не са всички истина, или да е изкривена представата за някои от тях, но не изключвам да съществуват.

______________________________
Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 Tumblr_m1r7nvZcMB1qemv0eo1_500

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
ДА!!

______________________________
Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 Tumblr_mkfg72cHTM1r59zbso1_250

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
вярвам и искам да видя .. разбира се съм фенка на вампирите.. :kovcheg:

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Аз също вярвам.Случвали са ми са се подобни неща.Не, че съм се срещала с вампири, но в духове и магия определено вярвам.За останалото имам свое мнение, но няма да го споделям, защото ще препълня форума :wasnotme: .Не е доказано че такива неща съществуват, но не е доказано и, че ги няма.

______________________________
❤Обичай себе си, за да те обичат и другите!❤
Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSWzoeJu6mVs0o3hV5fnT69fVTFVX4w-w7TMRkY02k4JM_asXws

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Вярвам, но не знам точно в какво.

______________________________
Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Даааа! Всичко е възможно на този свят!

______________________________
Love sucks. Sometimes it feels good.Sometimes it's just another way to bleed.

Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 40757446

“There's nothing I can't live with. Only things I won't live without.”
“Don't leave me, Rainbow Girl.” - Shadowfever

Вярвате ли в свръхестественото? - Page 2 4347753x

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Вярвам и още как!Всяка легенда почива на действителен факт! И както mi_mi каза по-горе: Това, че нещо не е доказано, не го прави невярно, нали?

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyВярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
По света има милиони хора, които са доказали своите свръхестествени способности и смятам, че заслужават нашето уважение и доверие.

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
Да,много е възможно да съществува свръхестественото.Не може всичко да е измислица,а почти всички народи по земята да имат предания за духове и други такива,които при повечето народи се припокриват до голяма част.

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
мноу ясно че вярвам ,алооооооооооо аз съм върколак мноу ясно че вярвам :mad:

descriptionВярвате ли в свръхестественото? - Page 2 EmptyRe: Вярвате ли в свръхестественото?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply