BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionЛесно ли се предавате? EmptyЛесно ли се предавате?

more_horiz
Лесно ли се предавате?
До къде бихте стигнали за да постигнете целите си? Бихте ли се отказали от нещо, за да достигнете мечтата си?
Преборвате ли се с трудностите или оставяте времето да реши вместо вас? Колко усърдно опитвате?
Бъдете честни със себе си и споделете!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionЛесно ли се предавате? EmptyRe: Лесно ли се предавате?

more_horiz
Лесно ли се предавате? - "Never give up. Never back down." Лесно ли се предавате? 2115147716:
До къде бихте стигнали за да постигнете целите си? Бихте ли се отказали от нещо, за да достигнете мечтата си? - Еми до края Лесно ли се предавате? 2115147716: Като си поставя нещо за цел то става. Рано или късно, така или иначе, навия ли си нещо на пръста вече може да се брои за направено Лесно ли се предавате? 2115147716: Понякога се налага да се откажа от нещо дребно, но никога от важните неща.
Преборвате ли се с трудностите или оставяте времето да реши вместо вас? Колко усърдно опитвате? - Произхождам от дълъг род на инати. Нищо не може да ме спре Лесно ли се предавате? 2115147716: И опитвам, докато не стане :bigwink:


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionЛесно ли се предавате? EmptyRe: Лесно ли се предавате?

more_horiz
Лесно ли се предавате?
Не, макар че ми се е случвало да се колебая, между това, което ми изглежда правилно и това, което ми е на сърце, а понякога дори между това дали ще издържа или просто е по - добре да се пречупя и да смекча последствията. Но до сега, за цели 17 години, мисля, че не съм човек, който се предава не само лесно, а изобщо.

До къде бихте стигнали за да постигнете целите си? Бихте ли се отказали от нещо, за да достигнете мечтата си?
Много зависи от целта. Бих стигнала толкова далче, колкото се налага, ако тази цел е от жизнено важно значение за мен, ако не мога да загърбя тази цел или просто знам, че това е смисъла, който съм открила в живота си. Да, бих се отказала, но зависи отново от какво точно. В този живот всичко е относително и нищо не можеш да кажеш със сигурност.

Преборвате ли се с трудностите или оставяте времето да реши вместо вас? Колко усърдно опитвате?

Определено се опитвам да се преборя с всяка трудност. Не мисля, че живота изобщо ни дава право на избор.

descriptionЛесно ли се предавате? EmptyRe: Лесно ли се предавате?

more_horiz
Лесно ли се предавате?
Винаги си повтарям,"не се предавай".За каквото и да е.Имала съм моментно предаване,но никога цялостно..
До къде бихте стигнали за да постигнете целите си? Бихте ли се отказали от нещо, за да достигнете мечтата си?
Наистина зависи от целтта..А мечтите..са за "глупаците".Преди имах мечти,но сега..по-скоро се опитвам да направя живота си по-забавен,отколкото да се вглъбя в нешо и да игнорирам други,по-важни,неща.
Преборвате ли се с трудностите или оставяте времето да реши вместо вас? Колко усърдно опитвате?
Хех,боря се всяка една минута.В положението,в което съм няма как да оставя времето да решава.А иначе за усърдното..за сега нямам напредък,но и от скоро почнах..

______________________________
Живей.Искай.Вярвай.Опитвай.Твори.
Оги23=Любовна преспи | Цъкни и изживей мига на песента...
If the world is cold, make it your business to build fires.

descriptionЛесно ли се предавате? EmptyRe: Лесно ли се предавате?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply