BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

ТОР: Богът на гръмотевиците

power_settings_newLogin to reply
+11
haou_airen
Galifray
xxavatarxx
djenny_m
Alliana
beni1979
~ Mistery writer ~
carolly23
eleos
MuryG
Koen
15 posters

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
First topic message reminder :

ТОР: Богът на гръмотевиците

ТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 Thor2011movietrailer

  • Световна премиера: 06.05.2011
  • Жанр: Екшън, Приключенски, Драма, Фентъзи
  • Държава: САЩ
  • Режисьор: Кенет Брана
  • Сценарист: Стан Лий, Джак Кърби
  • Продуцент: Кевин Фийдж
  • В ролите: Самюел Л. Джаксън, Александър Скарсгард, Натали Портман, Крис Хемсуорт, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, Джейми Александър, Идрис Елба
  • Резюме:

    Paramount Pictures и Marvel Entertainment представят епическото приключение "Тор", което завърта вселената на Marvel от съвремието на Земята до царството Асгард. В центъра на историята е могъщият Тор (Крис Хемсуърт), силен, но надменен войн, чийто безразсъдни действия поставят началото на древна война. Тор е изпратен на Земята от баща си Один (Антъни Хопкинс) и е принуден да живее сред хората. Красива, млада физичка на име Джейн Фостър (Натали Портман) има силен ефект върху Тор, тъй като тя се превръща в първата му любов. Докато Тор е на Земята и научава какво е да бъдеш истински герой, най-опасният злодей от неговия свят изпраща най-тъмните сили на Асгард да завладеят Земята.



Трейлър:



Последната промяна е направена от Koen на Нед Мар 06, 2011 5:50 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

______________________________


 
         
       

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyRe: ТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
Очакваме да откриеш любовта си и към Капитан Америка.

______________________________


 
         
       

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyRe: ТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
ТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 2115147716
Да, и за него кой ли не ми е казвал, че филмът бил тъп, ама вече няма да им вярвам пък! Сега наваксвам с тези, които не съм гледала, за да се накефя повече на The Avengers, съответно няма как да не гледам Капитан Америка! :slynce: Съмнява ме да ме накефи повече от Тор, но няма значение, пак ще се гледа!
Аз впрочем на филма за Капитан Америка му се ядосах и по друга причина. Доколкото разбрах, за малко в главна роля да се окаже Дженсън Екълс, моя най-любим актьор, но нещата се прецакали. И аз не знам защо. Те ли са му отказали, той ли сам е решил да не участва... Важното е, че НЕ участва и това много ме разочарова. Знаейки колко перфектно щеше да се справи, нещо не мога да го харесам този, който играе Капитан Америка сега... :pardon:

______________________________
ТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 Dragon-Book

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyRe: ТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
С удоволствие бих оставила да ме удари гръм, за да имам такъв мъж! ТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 909357165 А филма много ми харесва. Гледах го скоро, защото ме бяха излъгали, че не става, което си е долна лъжа и измама. Страхотен е!

______________________________
ТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 288181y

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyRe: ТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
Е, за мен пък е бозичка! Става за губене на време, но не е нещо което бих гледала отново и отново.

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyRe: ТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
Героите са добре подбрани. Най-много ми хареса Локи, нищо, че е от лошите.

descriptionТОР: Богът на гръмотевиците - Page 2 EmptyRe: ТОР: Богът на гръмотевиците

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply