BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Краткият втори живот на Бри Танър

power_settings_newLogin to reply
+9
Sirenia
Бела Кълън
galqvasileva
dsi2
Denica
bluetedi
vampire_girl_6
iuleto0o
~ i.LLusion
13 posters

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyКраткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Краткият втори живот на Бри Танър
Стефани Майър

Краткият втори живот на Бри Танър 43395

Цена: 9.90 лв.
Издателство: Егмонт-България
Корица: Твърда
Страници: 160

Глeднитe тoчки винaги ca пoвeчe oт eднa...

Стефани Майър зaпoчвa тaзи иcтopия oтдaвнa. Дaлeч пpeди чeтиpитe poмaнa oт пopeдицaтa „Здрач“ дa ce пpeвъpнaт в cвeтoвeн фeнoмeн. „Тoгaвa peдaктиpaх „Затъмнение“ и бях пoтoпeнa изцялo в мoя вaмпиpcки cвят – paзкaзвa тя. – Mиcлeх мнoгo зa нoвopoдeнитe вaмпиpи, пpeдcтaвяйки cи тяхнaтa cтpaнa нa иcтopиятa. Зaпoчнaх дa пишa oт глeднaтa тoчкa нa Бpи зa тeзи пocлeдни дни и зa тoвa кaквo e дa cи нoвopoдeн.“ Днec тoзи тeкcт ce пpeвpъщa в caмocтoятeлнa книгa, дpугa глeднa тoчкa към нeвepoятния cвят нa „Здpaч“.


Линк за поръчка и откъс ...

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Вчера я получих като подарък и съм много щастливаа... днес, най-късно утре ще съм я прочела и ще ви кажа мнението сии :bounce:

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Мног е готина разкрива много детайли

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Книжката е страхотна, както всяко четиво на Стефани. С нетърпение чакам следващите й проекти

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Не ми хареса толкова, колкото останалите. Може би защото Бри не ми е точно от любимите персонажи.

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Книжката не е лоша но очаквах повече.

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Книгата е хубава и дава нов поглед върху нещата каня се пак да я прочета Краткият втори живот на Бри Танър 909357165

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Хареса ми - особенно края.– Краткият втори живот на Бри Танър 909357165 нямам предвид смъртта й, а сценката със семейство Кълън.
Накара ме да се замисля какво ли още не знае Бела от всичко което се случва.Ако някога Стефани реши да направи книгите от погледа на Едуард, съм първа на опашката в книжарницата.
И все пак ми се струва, че не е зарязала проекта Здрач - Иначе защо би включила невидимия вампир? За бъдеще може да го използва като гледна точка на страничен наблюдател - поне на мен така ми се струва.

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Имам книгата и я прочетох преди няколко месеца,но тогава интереса ми към Здрач затихваше,затова не бих се изразила много ласкаво.Все пак,ще се постарая да не излизам извън добрия тон.

Първо,дори и да ви прозвучи дребнаво,не ми хареса,че книгата не беше разделена на глави,колкото и кратка да е като обем.Според мен това действа уморяващо за читателя-един текст сякаш без край.Но както и да е, тази дреболия някак можеше да мине,ако не бяха другите недостатъци.
Както казах, манията ми по Здрач вече изчезваше,когато четох историята на Бри. Не открих никакъв сюжет.Много от сцените,както и в Здрач,бяха самоцелни и не допринасяха за развитието на сюжета кой знае колко.Освен това,до известна степен тази книжка е излишна,защото всеки,чел Здрач,знае добре какво се случва с Бри накрая.Нейната гледна точка не предложи нищо поразително ново.Надявах се,че през очите на Брий ще видим битката на Кълън с новородените,но останах излъгана.Нереално е битка да свърши за секунди,дори и да става дума за вампири.Другото,което е,Брий се влюби в Диего за отрицателно време и когато той умря,тя драматизира прекалено.Като Бела реши,че няма за какво да живее,защото изгуби някого,когото не познава добре.
Ето това накратко са ми впечатленията от книжката.Съжалявам,ако някой ще се засегне евентуално,но сметнах за нужно да съм искрена.
Историите на Майер иначе имат потенциал,но не са описани добре.

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Много скучна книга. Не разбрах защо трябваше да бъде издадена.

______________________________
Краткият втори живот на Бри Танър BenBarnesinterviewMarieClaire_2

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Не съм я чела, но ми се струва някак излишно подобно нещо да бъде издавано. Тази Бри е един доста незначителен герой и няма какво да се набляга на нея. Някак си оставам с впечатлението, че са пуснали книгата само заради печалбата.

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
от 2 години имах книгата без да я прочета от инати , но миналата седмица от скука я подхванах и за няколко часа я свърших .... ами добра е , кратка но хубава ... имаше си всичко и ми хареса Краткият втори живот на Бри Танър 909357165

______________________________
Това което не ме убива ме прави по-силна.[i]

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
Моето скромно мнение:
Много харесвам останалите книги от поредицата, но точно тази остана някак в страни от цялата история. Едно, че Бри не ми беше направила впечатление чак пък толкова още като четох поредицата, друго че всъщност не бях в очакване на никакви нови събития. Знаех си как ще свърши историята още като започнах книжката. Всъщност според мен идеята на тази книга беше точно да се отвори някаква вратичка към нови герои, но..... някак не ми се стори успешно. :reading:

descriptionКраткият втори живот на Бри Танър EmptyRe: Краткият втори живот на Бри Танър

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply