BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Татуировки

power_settings_newLogin to reply
+55
shosholina
anton1aa
optimeon
Shiraya
radoslava1983
rraina84
Venka
Qni7a
Skith
gergana666
elizabetta_90
mima_gp
Пебълс
yuliana88
iveto81
Jill Dragomir
gery_vampirelady
biliana_911
Maria Asenova
forsakendidi
immortality
Streamers_98
Popsi
me.loco
Dead_Girl
julie86
detelina97
Thea
viteniq
yanitsa1
crazy_lazy_M33
backtoblack
Lux
mira_all
dydy
ivamilusheva
JoInT{}MaNia4ka
Ashlie
Butterfly without wings
beatriche37
~ЛиЛ~
sladkot0_f
desistela
Renesita
escapingthesun
Last_Man_Standing
vampires_fan
djenny_m
puFF
Koen
plamsi_sl
~ Mistery writer ~
Zaharka
Imm0rtal
~ i.LLusion
59 posters

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyТатуировки

more_horiz
First topic message reminder :

Татуировки ..


Татуировки - Page 2 21255092551334070626

Татуировки - Page 2 14-113dt1

Татуировки - Page 2 Rihanna_instyle_interview_61.0.0.0x0.432x547


______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Винаги съм искала мъничка татуировка зад ухото (нещо като на Риана) - цвете или нотички:
Татуировки - Page 2 2964709d
Татуировки - Page 2 3-notes-tattoo-behind-the-ear

Но се изкушавам и за нещо по-голямо. Като тази, само че отстрани на тялото - от левия хълбок до линията на сутиена. Влюбена съм в тази, но може би цветята да са малко по-ярки:
Татуировки - Page 2 9726_1133395745677_1550796410_30351517_834729_n

Остава ми само да се навия окончателно и да събера пари.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Татуировки - Page 2 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Татуировки - Page 2 Animated_gif_024_hippo

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Аз искам от вътрешната страна на лявото бедро да речем, обаче не знам кво трябва да стане, че да се навия окончателно, честно да си кажа ме е малко страх :wait:

______________________________
Татуировки - Page 2 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Моя мъж има голям дракон на единия си бицепс.Готин е ,но цветовете вече избледняха и определено трябва да я повтори.
Аз ще се навия само на временни татуси.

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Аз съм твърдо решена да си направя за 18 рожден ден и мисля да е на гърба. Само още не съм сигурна каква да е, много ми харесват драконите[от тези които са на цялия гръб], но първо че ще ме изръсат яко ако си направя дракон, и второ ще умра от болка :d2:

______________________________
Laughter is not always "the best medicine", sometimes it's just "the best disguise".

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Страхотни са..искам да си направя,но малко ми е трудно да свикна с мисълт аза иглата

______________________________
Татуировки - Page 2 Tumblr_meck98WOrT1qjbkhqo3_500

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Честно казано наистина не боли...повярвайте ми преди почти 2 седмици си направих на китката естествено не е нещо голямо,но ако питате мен всичко е до подготовката и кой ти я прави,защото аз си я направих на едно от най-болезнените места на тялото и почти нищо не осетих имам предвид,че е много важно до каква степен може да търпиш на болка,но също и е многооо важно кой ти я прави!Ако човека е супер внимателен нямаш никакъв проблем :bigwink:
Също имаше хора,който говореха за години.Аз също си мислех,че трябва да чакам до 18 или родителско,но намерих местенце,където не питат за години,а направо питат какво искаш да ти направят :pardon: Татуировки - Page 2 909357165

______________________________
'After experiencing love we began to mature,falling in love with someone,crying a lot,feeling painfulness but no matter how

much you feel never stop loving because one day for sure it will turn into enternal love!'

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
За мене татуировките са мания - харесват ми, но все пак зависи каква ще е, къде е и дали има някакво послание... Направих си преди две години дракон на гърба и едва ли някога ще ми омръзне. Харесва ми, още повече, че си има определено значение. :slynce:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Татуировки - Page 2 17
Татуировки - Page 2 4205876W

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
болеше ли?
мен ме е страх от болката и после да не се възпали нещо.Мисля,че кожата ми няма да понесе мастилото.
Мойта свекърва си е направила едно като цвете на прасеца на единия крак.Модерно свеки имам аз Татуировки - Page 2 2115147716

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Изобщо! Имаше моменти, в които ме гъделичкаше. Усещането за болка се намесваше тогава, когато машинката чукаше по прешлените на гръбначният ми стълб. Пробвай!

П.П. Моята свекърва не е модерна. При нас се забелязва вечният проблем - снаха--->свекърва! :unsure:

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Татуировки - Page 2 17
Татуировки - Page 2 4205876W

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
desistela написа:
болеше ли?
мен ме е страх от болката и после да не се възпали нещо.Мисля,че кожата ми няма да понесе мастилото.
Мойта свекърва си е направила едно като цвете на прасеца на единия крак.Модерно свеки имам аз Татуировки - Page 2 2115147716


Болката зависи от мястото, от личния праг на болка и чувствителност на дадения човек... За един дадена област е чувствителна, за друг - не, никой не може да ти отговори на този въпрос. Освен това зависи от големината и сложността на татуировката. Едно е да ти татуират няколко кв. сантиметра, само черни контури, съвсем друго е някоя голяма цветна татуировка.

Не бива да се забравя и че приключението не приключва с направата на татуировката. Следва период, през който се полагат специфични грижи за нея, с цел да не се възпали, а и за да изглежда максимално добре, максимално дълго време... Много хора си мислят, че просто отиват - правят им татуировката и си тръгват с тало украсено с мечтания образ. Всъщност, реално си тръгват с оцветена рана, която не става точно за показване в началото Татуировки - Page 2 909357165

Ако те е страх от болка защо изобщо ще си го причиняваш? Според мен татуировката не е просто красива картинка по тялото. Трябва да има лично значение и самия процес на направата й, с цялата кръв, болка, неудобства и прочие, допринася за важността на татуировката.

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Cool Cheryll написа:
Изобщо! Имаше моменти, в които ме гъделичкаше. Усещането за болка се намесваше тогава, когато машинката чукаше по прешлените на гръбначният ми стълб. Пробвай!

П.П. Моята свекърва не е модерна. При нас се забелязва вечният проблем - снаха--->свекърва! :unsure:


Миме, аз съм се навила за тату на гърба и искам дракон от много време. Въпроса е само какъв дракон да си избера... Имаш ли снимка, че съм любопитна? Татуировки - Page 2 2115147716

______________________________
Spoiler :

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
:slynce: Ъм, нямам снимка, но тези дни ще ходя на село при майка и ще накарам брата да ми снима гърба. После ще я кача тук!

______________________________
That's what life is, it's a series of rooms, and who we get stuck in those rooms with, adds up to what our lives are.
~House MD~
Татуировки - Page 2 17
Татуировки - Page 2 4205876W

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Cool Cheryll написа:
:slynce: Ъм, нямам снимка, но тези дни ще ходя на село при майка и ще накарам брата да ми снима гърба. После ще я кача тук!



Моля те, направи го. Ще съм ти много благодарна.
Аз кат съм се навила... малее те моите родите ми казват, че само затворниците имали тату, но аз не съм съгласна с това.

______________________________
Spoiler :

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
не е чак толкова болезнено,по-скоро е неприятно.пеперудиди са много сладки

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
бих си направила един анел на корема

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Имам приятелка, която си направи татуировка на глезена, много е готина /феникс/, а сега обмисля да изрисува още нещо по себе си. Чувала съм, че веднъж като си направиш после не можеш да се спреш и рисуваш още една и още една и т.н. Аз лично не мога да си представя, че ще нарисувам нещо, което после няма да се махне и ще го нося цял живот. За мен решението са временните татуси, които след месец-два изчезват. За лятото това е идеално решение и в зависимост от нагласата и настроението татуировката отрязава мен самата и означава нещо!

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Имам две .. една на дясното рамо и една на кръста,а сега мисля за трета на китката.Това е най голямата краста,която можеш да прихванеш.Направиш ли си веднъж не можеш да спреш..

______________________________
Татуировки - Page 2 I5ojk3

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Определено си е краста, въпросът е да знаеш кога да спреш или поне да не се орезилиш с нещо, което после няма да можеш да понасяш. Относно болката, не боли смея да кажа изобщо, а ако се спазва хигиена и се третират правилно, няма никакви проблеми Татуировки - Page 2 909357165 Аз лично имам 4, ама са малки... Имам няколко по-мащабни проекта, ама всичко с времето си.

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Бих си направила 😄

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
Аз имам на гърба. Пише VAMPIRE. Обичам си я! ❤

______________________________
Тя имаше всичко, освен онова, което всички мислеха, че притежава. Любов. Афродита не позволи сълзата да капне от окото и, гледайки как щастието и забравя за нейното съществуване. Тогава тя стана ходещ мъртвец.

descriptionТатуировки - Page 2 EmptyRe: Татуировки

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply