BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Колко книги прочетохте този месец?

power_settings_newLogin to reply
+133
bubeto_09
eleonora711025
DTSK
IvetoKachova
galinailcheva
nikolova_kamelia
radisevi
Cvetomira681
stelatumbeva
dianamaxima23848493
LillyB
deynna
magdalena96
p4eli87
sabina.ivanova
optimeon
hristiyana_miteva
Дияна В.
Radoslava75
Kalina
Diddyto1990
Mavebo
venelinast
Джани
Vavian
кума лиса
str1987
Диди
mashenka
ivaivanova
EGeorgieva
mariomagi
luba6a1990
didalilova
gogomegi
barbara.2014
марти7074
mi6le06
na_ta
yordanka0hristova
iliana772
shosholina
АВА
kameliqni
p_svetla
Pipilotaeuforia
Daisy_77
Moni-Boni
desa53
soniamit
Irena Nikolova
kolibri
mailgerganavasileva
ivel89
ViliBojkova
veselyshko_123
sofiaaa
katq8710
vesyo
GeOrGiPEEV123
ljusimsh
Iv_dn
djordan
historyfc
десистанева
bobihak
romina76
scorpionche
galya_1977
rraina84
Maya Vasileva
Prolet1234
lazarina
dramanska
alabala
dalouf
zvgogo
svetli4kad
asukar
alessina
Laura_Sunny
mimmito
iveto81
laska
Alexwolf
ddddsk
morgana07
ahmatova
gerganasto
Амарилис
teodd
sss79
Libertas
Persia
gvv
aranna
galileo414
chugreeva
silvyy
bonkans
desuni
vilencetoo
silviareg
gabimabi
belleville
alina30
Kajol
orlinaw
renka_123
lunichkata90
ANAANA
rosali
Mirinda
tuleva
matsa1978
нел-j
xati
~ i.LLusion
Merry
e.stoikova
Memento
elinceto_555
Бока
ladyb
Todomodo
eleos
Enigma
Bloody_Rose
-` nigнт_creaтure ..
Black_Cherry
perla333
Didi168
~ Mistery writer ~
137 posters

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 Empty Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
First topic message reminder :

Е нов форум нова тема :д кажете си сега за месец юли колко книги прочетохте :?

______________________________
  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 4965902g

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Този месец бях в отпуск и може да се каже, че така си почивах /четейки/ и с прочетох 12 книги. :poklon:

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
6

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
4, но на 25.11.18г. ми се роди дъщеричка и нямам много време, а и мъжът ми иска да ме бие, че не спя вечерно време, а чета, както той ги нарича "романтични глупости". Както се досещате мъжат ми не е романтик.   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 909357165

______________________________
"Наистина има рай на тази земя – рай, който обитаваме, когато четем хубава книга." Кристофър Морли

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
9 но можеше и още .Понякога немога да взема решение коя е следващата   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 3142589345

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
З този месец съм прочела мисля четири книги, но напоследък нямам много времв, което да отделя за четене.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Около 7-8 може и да са повече

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Поне 5 книги на месец, всеки месец   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 909357165

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
За последната 1 година мисля че са около 25.сега много искам да прочета трилогията този мъж, но никъде не мога да намеря 2 част. Ако някой я има ще съм ви много благодарна да ми я изпратите.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Mavebo написа:
За последната 1 година мисля че са около 25.сега много искам да прочета трилогията този мъж, но никъде не мога да намеря 2 част. Ако някой я има ще съм ви много благодарна да ми я изпратите.


https://www.rulit.me/author/malpas-dzhodi-eln
Ако имате предвид книгите на Джоди Елън Малпас има ги в rulit.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Много съм ви благодарна, търся ги от 2 месеца и никъде не можех да ги намеря. Хиляди благодарност.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Около 10

Sent from Topic'it App

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyКалина

more_horiz
Здравейте съфорумци   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 909357165
Като видях темата реших да си кажа мнението, тъй като и за мен е странно, но и едно от хубавите странни трансформации в изграждането на личността ми в живота   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 909357165
До преди 4-5 години, чувах хората колко и какви интересни книги били чели и т.н. Та майка ми цял живот работи в библиотека, но разбира се, аналогично на факта , започна да ме е срам, че не бях изчела и 3 глави от книга през целия си живот. Но в един момент, се поинтересувах от събитията в България по време на прехода и това беше повратния момент, когато аз просто не спирах да чета. И не само за Прехода , после се почна голямото четене, та чак до сега. От тогава насам изчетох може би повече от 30-40 книги. Например Новите видове на Лорън Донър ги изчетох за около месец. Облещих се на себе си. После Този мъж на Джоди Елън Малпас трилогията - за 3 седмици 😳
Ох, казах си го, вече мога да продължа живота си 😍 с КНИГИТЕ

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
по 1 на ден,ако е по-дълга ден и половина   Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 909357165)

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Една на два дни. Намирам време - за сметка на чистенето в къщи, на сън

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Гудрийдс ми напомня, че съм прочела 45 книжки от януари до сега... Беше добра книжна година, а декември ще стане дори още по-цветна.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
3
бебешко гнездо,бънджи за бебе,вана за бебе,възглавница за бременни

Последната промяна е направена от optimeon на Сря 3 Мар - 22:22; мнението е било променяно общо 1 път

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Че той още не е свършил ,а се задават почивни дни:-),ако нямам и гости -както се очертава ще падне голям релакс с книжка в ръка.
Инъче този уикенд бяха 4

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Обмислям да си купя един от онези столове - хем мекичък, хем масажира, с възглавница за краката. Толкова много време се задържам в поза за четене в тоя фотьойл, че ме заболява гърба. Не съм смятала колко книги съм прочела от началото на декември, но няма пропуск - свърша едната, започвам следващата.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Само една за съжаление.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
Този месец имах повече свободно време ипрочетох около 7,8 книги.

description  Колко книги прочетохте този месец?  - Page 7 EmptyRe: Колко книги прочетохте този месец?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply