BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Новини от "Ибис"

power_settings_newLogin to reply
+41
milla71
ani82
Radost_09
Alliana
Тони87
jmv
ves
Амарилис
TraYkovA
krasy
Ralna
morgana666
iveto81
viki12
gerganasto
cvetistil
swetim
beni1979
lubima8310
vivi86
Kasiopeq
aranna
yanitsa1
liusi
poison
naFarela
mishle55
plop
passion..
Ashlie
Vampire Lady
Christina.
Renesita
Zaharka
нел-j
MuryG
Thea
Bloody_Rose
~ i.LLusion
perla333
~ Mistery writer ~
45 posters

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyНовини от "Ибис"

more_horiz
First topic message reminder :

В тази тема ще пускам новини от издателство "Ибис".

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Новини от "Ибис" - Page 4 4965902g

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Чудя се тази нова поредица колко ли книги са че с тяхното темпо не са знае дали ще доживеем да ги издадат всички ако въобще ги издадат де....
Някой знае ли повече подробности за въпросната поредица за какво иде реч по точно? 👼

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Доколкото разбрах е за децата на братята. Ама само това ми е инфото и даже не знам колко е точно.
И аз се чудя колко ще да са тези книги, че и от двете поредици. Никъде не виждам дори намек за такава информация... Новини от "Ибис" - Page 4 758663567

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Ако действително е за децата на братята няма лошо да четем и за тях ама много мразя да се прескачат така работите бе значи трябва да си е в реда на нещата ама на тях както винаги не им пука важно им е количеството майната му на качеството и реда.... Новини от "Ибис" - Page 4 3777512026

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
http://www.jrward.com/bdb/books.html

Мисля, че това е първа книга и е точно за децата им, излязла е при тях през Декември, не сме много назад де
Следващата, която предстои да излезе при тях е пак от братството, през Април
http://www.jrward.com/bdb/index.html

Тя самата ги пише паралелно така, че нашите не са много назад, Сенките излезе при тях миналия Март и след това през Декември Blood Kiss: Black Dagger Legacy

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Хммм, книжката е доста нова. От 1,ви декември 2015. Минах й сега резюмето, не ми се видя лоша. Главната с колоритното име Парадайс е аристократка, която се записва за обучителната програма на Братството на черния кинжал, и се споменава, че Бъч, който оглавява програмата имал доста лични проблеми, и малко ме тревожи, че може да им омаже историята. А главния е цивилен вамп, който също е част от програмата за обучаване на братството.

Иначе аз като цяло, чакам да дойде април, да опаткам втората книга на Мери и Рейдж.

П.П. Не е за децата на братята. Главната е щерка на съветника на Рот, може би тоя с който се запознахме в Кралят. А главния е изгубил семейството си при клане, и е цивилен, нямат общо с братството освен, че искат да станат и те братя :whistle: а книжката е само една засега.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Новини от "Ибис" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Ralna написа:
Хммм, книжката е доста нова. От 1,ви декември 2015. Минах й сега резюмето, не ми се видя лоша. Главната с колоритното име Парадайс е аристократка, която се записва за обучителната програма на Братството на черния кинжал, и се споменава, че Бъч, който оглавява програмата имал доста лични проблеми, и малко ме тревожи, че може да им омаже историята. А главния е цивилен вамп, който също е част от програмата за обучаване на братството.

Иначе аз като цяло, чакам да дойде април, да опаткам втората книга на Мери и Рейдж.


А стига, само дано не е нещо свързано с изневяри, че тя Уорд толкова непредсказуемо пише, че няма да се учудя и Бъч да изневери на Мариса или нещо подобно.

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
iveto81 написа:
Ralna написа:
Хммм, книжката е доста нова. От 1,ви декември 2015. Минах й сега резюмето, не ми се видя лоша. Главната с колоритното име Парадайс е аристократка, която се записва за обучителната програма на Братството на черния кинжал, и се споменава, че Бъч, който оглавява програмата имал доста лични проблеми, и малко ме тревожи, че може да им омаже историята. А главния е цивилен вамп, който също е част от програмата за обучаване на братството.

Иначе аз като цяло, чакам да дойде април, да опаткам втората книга на Мери и Рейдж.


А стига, само дано не е нещо свързано с изневяри, че тя Уорд толкова непредсказуемо пише, че няма да се учудя и Бъч да изневери на Мариса или нещо подобно.


Еее не, няма да е това. Тъй като минах коментарите в гудрийдс, ако беше изневяра щяха да я разпнат авторката. Не беше описано какво е, но беше споменато, че книгата е като разделена между двете двойки и пишело почти по равно както за главните новите така и за Бъч и Мариса.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Новини от "Ибис" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Мда, мисля че някъде бях чела из някакви форуми, че в тази новата поредица ще има книги за децата им, ще видим след време, тя като цяло не ги издава набързо набързо, но са си големи книжки де, много ми се искаше да има книга за Ансейл/все бъркам името му но май така беше/ някой от вас влизал ли е в някакви нейни форуми знам,че там често отговаря на въпроси и разни забавни неща, бяха споменати в пътеводителя , минала тогина се рових някъде, но съм изгубила всички линкове

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Ralna написа:


Еее не, няма да е това. Тъй като минах коментарите в гудрийдс, ако беше изневяра щяха да я разпнат авторката. Не беше описано какво е, но беше споменато, че книгата е като разделена между двете двойки и пишело почти по равно както за главните новите така и за Бъч и Мариса.


Камък ми падна от сърцето Новини от "Ибис" - Page 4 Haha . То е ясно, че ще се купува. Слаб ми е ангела що се отнася до книги.

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
iveto81 написа:
Ralna написа:


Еее не, няма да е това. Тъй като минах коментарите в гудрийдс, ако беше изневяра щяха да я разпнат авторката. Не беше описано какво е, но беше споменато, че книгата е като разделена между двете двойки и пишело почти по равно както за главните новите така и за Бъч и Мариса.


Камък ми падна от сърцето Новини от "Ибис" - Page 4 Haha . То е ясно, че ще се купува. Слаб ми е ангела що се отнася до книги.


Ааааааааааа, той само твоя е слаб, мен някой ден ще ме изгонят от къщи

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
morgana666 написа:
iveto81 написа:
Ralna написа:


Еее не, няма да е това. Тъй като минах коментарите в гудрийдс, ако беше изневяра щяха да я разпнат авторката. Не беше описано какво е, но беше споменато, че книгата е като разделена между двете двойки и пишело почти по равно както за главните новите така и за Бъч и Мариса.


Камък ми падна от сърцето Новини от "Ибис" - Page 4 Haha . То е ясно, че ще се купува. Слаб ми е ангела що се отнася до книги.


Ааааааааааа, той само твоя е слаб, мен някой ден ще ме изгонят от къщи


Хахаха и аз така. Вече като духам свещички, или ми вързват мартеница или някава такава простотия дето да си пожелая нещо, си пожелавам по-голям дом със самостоятелна огромна библиотека да си събирам книгите :crazy:

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Новини от "Ибис" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Попитах Ибис за ориентировъчна дата, като си мислех, че за компенсация ще я пуснат по рано от The Shadows. Пък те завалиите казаха септември или октомври Новини от "Ибис" - Page 4 Haha

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
iveto81 написа:
Попитах Ибис за ориентировъчна дата, като си мислех, че за компенсация ще я пуснат по рано от The Shadows. Пък те завалиите казаха септември или октомври Новини от "Ибис" - Page 4 Haha



Направо ме уби Новини от "Ибис" - Page 4 3142589345 какъв Септември какъв Октомври, ами те тогава The Shadows направо ще мухлясат докато ги издадат и аз с тях. :headbang:

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
morgana666 написа:



Направо ме уби Новини от "Ибис" - Page 4 3142589345 какъв Септември какъв Октомври, ами те тогава The Shadows направо ще мухлясат докато ги издадат и аз с тях. :headbang:


Умрях от смях като им прочетох отговора. Пък аз се точех до месец най- много два Новини от "Ибис" - Page 4 1089017131

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
iveto81 написа:
Попитах Ибис за ориентировъчна дата, като си мислех, че за компенсация ще я пуснат по рано от The Shadows. Пък те завалиите казаха септември или октомври Новини от "Ибис" - Page 4 Haha


Кооо? Неее! Пу, аман начи. Ибис съвсем се излагат. "Малко забавяне"??? Новини от "Ибис" - Page 4 3807526781

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Новини от "Ибис" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Еййй, и аз така им се зарадвах на компенсацията, а те направо ме довършиха с това септември-октомври. :headbang:

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Е, вие какво очаквахте... Първо трябва да издадат всичко що е излязло от Сюзан Елизабет Филипс, Керстин Някояси и компания и чак след това може да пуснат я Уорд, я Кресли Коул, пък ако имаме наистина (ама наистина) много голям късмет Ш. Кениън или Дж. Фрост.... Не ги понасям вече Новини от "Ибис" - Page 4 3777512026

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
На мен пък вече ми се повръща от Филипс честно казано. Всяка втора книга е нейна. Искам на принц на нощта на фрост другите две, чела съм англето, адски яки са. Искам и Шерилин, а Кресли са два каминона 100% няма да ги издадат всички, затова чак ги неща.

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


Новини от "Ибис" - Page 4 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Съгласна съм Ralna, издават едни и същи автори - направо се подиграват с читателите си. То направо да ти се доповръща вече от Филипс... :headbang:

______________________________
Новини от "Ибис" - Page 4 Tumblr_m1lqhiEJzh1r2x5hgo1_r2_500

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
Обявявате се против СЕФ?! Светотатство! Новини от "Ибис" - Page 4 486223524
Лигавя се, съгласна съм, че "Ибис" нямат никаква стратегия при избора и издаването си на книги, колкото и да обичам Сюзън Филипс. Преводите се точат или пък когато станат готови, трупат прах...
Както и да е... за друго се включвам...
Наскоро в един руски форум четох, че на Дж. Уорд много й липсват основните герои от БЧК, тези, с които стартира и които обожаваме, но тъй като има сключен договор за не-знам-си-колко-нови-книги от поредицата с новите герои, които бълва непрекъснато, започва новата вампирска серия. Жената имала усещането, че дадена история е могла да бъде разказана по-добре или пък допълнена, че на места е поразводнила сюжета, отклонявайки се от главната любовна двойка... И това е нещо... Вярно, късно, 'ма поне го е осъзнала! Аз го знам от 4-та книга насам. Новини от "Ибис" - Page 4 2115147716
В Наследниците засега няма да става дума за децата на "старите братя", а за съвсем нови двойки, тепърва присъединяващи се към Братството по една или друга причина, като паралелно с техните истории, ще ни разказва и разни допълнителни неща за Рот, Зи, Рейдж, Фюри, Вишъс, Тормент и разбира се, за техните половинки.
Пишеше още, че щяло да има много кръв и много секс! Изненада! Новини от "Ибис" - Page 4 2115147716
Дано не съсипе някоя любов или живот, 'ма знае ли човек... От нея всичко може да се очаква!

descriptionНовини от "Ибис" - Page 4 EmptyRe: Новини от "Ибис"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply