BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionOver the Rainbow EmptyOver the Rainbow

more_horiz
Over the Rainbow 4s_04L

Страна: Южна Корея
Жанр: драма, романтика
Епизоди: 16
Продължителност: 1:06:53
Режисьор: Han Heui

В ролите:
Hwan Hee в ролята на Rex
Kim Ok Bin - Jeong Hee-su
Ji Hyun Woo - Kwon Hyeok-ju
Seo Ji Hye - Ma Sang-mi

Описание: Квон Хёк Чу е обикновен ученик. Веднъж заради сбиване той е наказан да участва в танцов конкурс. В Сеул пристига Чжон Хи Су. Тя е твърдо решeна да стане певица. Случайността я среша с Хёк Чу и тя остaвa да живее в неговата къща. Именно тя помага на Хёк Чу да се научи да танцува добре. Младежите попадат в компанията "Pride" и там те се сблъскват с жестоките правила на шоубизнеса. Там те стават танцьори на известния певец Рекс. Чжон Хи Су постепенно започва да се отдалечава от Хёк Чу по пътя към заветната и мечта. Единственият път който тя вижда за да стане известна певица е свързан с Рекс. По това време при неочаквани обстоятелства в компанията попада и Ма Сан Ми – фенка на Рекс, която с течение на времето ще покаже на Рекс, какво е това истинско приятелство.

descriptionOver the Rainbow EmptyRe: Over the Rainbow

more_horiz
Това е може би единственият корейски сериал, който не успя по никакъв начин да ми влезе под кожата. Прекалено повърхностен ми се видя :dry:

______________________________
Bound by the flesh of embodiment, blind to the ambiguous feelings we hold that connects our souls the way the rain connects the heavens to the earth, even thought the two never truly meet.
Over the Rainbow Dxlb8h
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply