BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionLovers EmptyLovers

more_horiz
Lovers 347809

Година: 2006
Страна: Южна Корея
Жанр: драма, романтика, комедия
Епизоди: 20
В ролите:Kim Jung Eun, Lee Seo Jin, Jung Chan, Kim Kyu Ri

Сюжет:
Тя е пластичен хирург, той - гангстер, тя е винаги жизнерадостна, той - мрачен (няма как с тази професия), и въпреки че нямат нищо общо възникват чувства. Преди много години Канг Дже (незнам дали транскрипцията е правилна така го превеждат руснаците) го приютява боса на гангстерите.Той става добър работник, но да живее с сина на боса под един покрив не е никак лесно. Двамата са на една и съща възраст, а сина очевидно ревнува баща си от сирачето. След доста години у "братята" отношенията не са чак толкова лоши , духът на съперничеството е жив.
Ми Джу издържа сама своите близки, който са свещени притежаващ приют и няколко бездомни сирачета.
Ми Джу живее до приятелката на Канг Дже. С времето те стават добри съседки, но (нали знаете корейското но, когато знаеш накъде отиват нещата те тотално взимат съвсем друга посока.)
Майката на Се Йон (сина на боса) отчаяно търси жена за сина си . При посещение в клиниката по пластична хирургия та много харесва Ми Джу .Урежда среща между двамата. Буйния нрав на Ми Джу много се харесва на Се Йон и той решава да продължи да се среща с докоторката.
Запознанството на Ми Джу с Канг Дже не е никак романтично. Ми Джу отива в чайната да се разправя с бъдещият мъж на сестра си (която е бременна, а жениха не се грижи никак за нея), но тъй като не знае как изглежда "зетя" налита на Канг Дже. Когато разбира грешката си тя обяснява причината за постъпката си. И понеже Канг Дже е гангстер "налива" малко акъл в главата на мъжа, който обещава да поправи грешката си.
Може би героите нямаше да се срещнат ако двете дами не бяха съседки , ако не беше ипотеката върху земята на Ми Джу и ако не бяха ранили Канг Дже пред очите на докторката, след което тя го взима в дома на баща си да излекува раната от нож.

Lovers Lover1fcc605uz4

descriptionLovers EmptyRe: Lovers

more_horiz
Почнах го тази вечер и много ми харесва Lovers 909357165
Канг Дже е сладур с трапчинки 😗

descriptionLovers EmptyRe: Lovers

more_horiz
Изгледах сериала за три дни. Много сладурско филмче. Повечето корейски сериали ми доскучават към 10-12 епизод, но този беше много приятен. Гледах всичките 20 епизода с удоволствие.

______________________________
道在

Anita Blake Translate Team

descriptionLovers EmptyRe: Lovers

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply