BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Търся книгата...

power_settings_newLogin to reply
+154
trayana66
НадяАладжова
pavlina27
ioanag
Monika92
Margi73
mikisteli
hrisi77
Paunova
DTSK
gaaleetoo
Vanyna
isim
Дори Димитрова
bubeto_09
maria.g.a
Ianki
Thristova84
Ashes
Jivkovaani
KNikolova
charade
Mima
boreto
lina975
Dessy-ta
Solaris
eleonora711025
vixen
SandraVanDerV
snejana_78
yulia.tacheva
snow222
nanalie
angelovaaa
Naska8222
Pemidi
zaek3290
sharky77
Карма
aksiniapavlova
lioni_86
wake_ivi
Mikela
Пепа Енева
JeniGospodinova
neligg
olito87
nadyapetkova
etoceva
maria_kolleva
Галя Ангелова
jeronimo_t
svetlaivelinova
Alexandrina12
Gal4eto
svetla911
Stella7401
didaniq
Мая Милева
Randi
svet_pet
Ваня91
Тук
Иванина
reni1520
Elissssaaa
Velina81
Mi6i80
genieg
Asusena
V.Xristova
radevam
gerganasto
Lidiq8612
tany_ty
cveti11
Tedi25k
Julia0
ElZet
mirela.iliyanova
Zzzorito
tsveti7842
Svetleto
waternimph
Maya__123
Dare
Radoslava75
Петя Иванова Кацарова
Ivanova_via
diditooyy
ivanova_ilieva
nelsan22
MartinaMiteva
neviradeva
Fati.W
Любка Димитрова
kremenapaloma424
6tily
Elena72
mega70
Yoni
karena68
esimeonova54
pepsi_767
zeratulka1
roso
galina_shikova
vkaladjieva
мамушенце
SlaNinna
Doseva89
лилиясм
ivamilusheva
aniemikoko
cecka
tedka89
Yana_Sl
Savarovska
Kondita
mihaela_2202
Дияна В.
reneta2005
Лина04
reni78
jh123
milenatt
Стела0
Helene
Диди
eva1224
Yordanova
veni_sasi
Далия Уинчестър
marielad
venelinast
кума лиса
silviq.georgieva
villlig
Lazi
deniza_et2
didalilova
DNikolova
Tonq
Ivelinazz
BookLover2000
dea2014
Ani83
Lilian
bombolinka
ssstaneva
agiva123
bninkova
nik99p
158 posters

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyТърся книгата...

more_horiz
First topic message reminder :

Аз я имам но е машинен превод и не се чете. Чакаме хубавия превод.

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Ще помоля за превода на Пенелопи Уорд.
elenagushterska@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Благодаря за положеният труд dampir 7!!С огромен интерес бих прочела всички Ваши преводи! Paunova65@gmail.com Сърдечни благодарности!

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Paunova Имаш поща..Търся книгата... - Page 25 909357165)

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
@Elena72 имаш поща..Търся книгата... - Page 25 909357165))

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
Така продължавам със следвaщия си превод.  При интерес пишете ми.Търся книгата... - Page 25 909357165  Също така ще помоля да не се разпространяват ! За Лично позване! Това ми е условието.. Аз си преценявам кога и къде да ги кача.Постоянно се пускат някакви машинни боклуци и убиват желанието за четене, за това човек трябва да е предпазлив.  Хубав и ползотворен ден...Търся книгата... - Page 25 909357165
Търся книгата... - Page 25 55171510

Пенелъпи Уорд - Анти - Гадже - Самостоятелен роман
#Romance ,Contemporary,Contemporary Romance, New Adult
Анотация
Продължителност: 7 часа и 42 минути
Отначало съседът ми Дийкън ме разочарова. Разбира се, той изглеждаше страхотно и беше приятелски настроен. Но стените ни бяха тънки и от време на време той водеше жени у дома си и ме държеше будна, докато ги "забавляваше".
Като самотна майка на бебе, не го оценявах. И така, накрая дойде моят ред. Когато една вечер дъщеря ми не спря да плаче, господин "Мъжка курва" почука на вратата ми.
Като по чудо, при звука на гласа му Съни спря да плаче. А когато той я прегърна... накрая тя заспа в ръцете му. Дийкън беше груб отвън, но видимо отвътре? Господин Свободен и готов да се ожени беше шепнещ на бебета.
След тази нощ станахме приятели. Той ходеше на кафе. Идваше да си поговорим. Нормални приятелски неща. Но с течение на времето разговорите ни се задълбочиха. Станахме по-близки.
Докато една вечер не прекрачихме границата. Приятелството ни се превърна в сложна каша.
Бях започнала и се влюбих в човек, който се беше зарекъл да не се обвързва и да няма деца. Знаех, че Дийкън също започва да се интересува от мен, въпреки че Съни и аз не се вписвахме в нито един план, който той някога си беше представял за себе си.Той беше грешен за мен - толкова грешен, че го бях нарекла " анти - гадже". Тогава защо най-много от всичко желаех да бъда единствената жена, която да го промени?

@dampir7 Мога ли да помоля и аз за книгата 🙂 petya.dragnevska@gmail.com
Благодаря предварително😊

Последната промяна е направена от pepsi_767 на Вто 30 Яну - 7:00; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
svetlaivelinova написа:
dampir7 написа:
@Thristova84 ,  @svetlaivelinova, @Margi73 имате поща.Търся книгата... - Page 25 909357165

Ще помоля и за превода на Пенелопи Уорд.

Моля и на мен mare7373@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Ще помоля за превода на Пенелопи Уорд. isaia@mail.bg
Много благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
Така продължавам със следвaщия си превод.  При интерес пишете ми.Търся книгата... - Page 25 909357165  Също така ще помоля да не се разпространяват ! За Лично позване! Това ми е условието.. Аз си преценявам кога и къде да ги кача.Постоянно се пускат някакви машинни боклуци и убиват желанието за четене, за това човек трябва да е предпазлив.  Хубав и ползотворен ден...Търся книгата... - Page 25 909357165
Търся книгата... - Page 25 55171510

Пенелъпи Уорд - Анти - Гадже - Самостоятелен роман
#Romance ,Contemporary,Contemporary Romance, New Adult
Анотация
Продължителност: 7 часа и 42 минути
Отначало съседът ми Дийкън ме разочарова. Разбира се, той изглеждаше страхотно и беше приятелски настроен. Но стените ни бяха тънки и от време на време той водеше жени у дома си и ме държеше будна, докато ги "забавляваше".
Като самотна майка на бебе, не го оценявах. И така, накрая дойде моят ред. Когато една вечер дъщеря ми не спря да плаче, господин "Мъжка курва" почука на вратата ми.
Като по чудо, при звука на гласа му Съни спря да плаче. А когато той я прегърна... накрая тя заспа в ръцете му. Дийкън беше груб отвън, но видимо отвътре? Господин Свободен и готов да се ожени беше шепнещ на бебета.
След тази нощ станахме приятели. Той ходеше на кафе. Идваше да си поговорим. Нормални приятелски неща. Но с течение на времето разговорите ни се задълбочиха. Станахме по-близки.
Докато една вечер не прекрачихме границата. Приятелството ни се превърна в сложна каша.
Бях започнала и се влюбих в човек, който се беше зарекъл да не се обвързва и да няма деца. Знаех, че Дийкън също започва да се интересува от мен, въпреки че Съни и аз не се вписвахме в нито един план, който той някога си беше представял за себе си.Той беше грешен за мен - толкова грешен, че го бях нарекла " анти - гадже". Тогава защо най-много от всичко желаех да бъда единствената жена, която да го промени?


Здравейте! Ще може ли да ми изпратите поредицата Счупено наследство, както и книгата Пенелъпи Уорд?
stoqn_7@abv.bg
Благодаря предварително! 🙂

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Може ли да изпратите и на мен Търся книгата... - Page 25 909357165 sd_ ds@abv.bg Благодаря!

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7, с удоволствие бих прочела всичко което сте превела. Огромни благодарности за труда Ви!
Моля, изпратите ми ги на jeronimo1003@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Здравейте, dampir7! Може ли да ми изпратите преводите и на мен-   neviradeva@abv.bg ! Благодаря ви за труда, който полагате! С удоволствие бих прочела всичко, което ми пратите!

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
И аз съм на опашката за Пенелопе Уорд didiufstova75@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Pemidi написа:
И аз съм на опашката за Пенелопе  Уорд  didiufstova75@abv.bg

Здравейте,
И аз моля да ми изпратите превода на книгата на Пенелопа Уорд, на имейл shtily@abv.bg
Предварително благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
Здравейте,
Преди време качвах   свои фен преводи в Рулит , но спрях. Та възможно е да не сте ги чели или успели да свалите. Ако имате интерес мога да ги пратя. Също така ще помоля да не се разпространяват ! За Лично позване! Това ми е условието..Търся книгата... - Page 25 909357165 Аз си преценявам кога и къде да ги кача.Търся книгата... - Page 25 909357165Постоянно се пускат някакви машинни боклуци и убиват желанието за четене, за това човек трябва да е предпазлив.  Хубав и ползотворен ден...Търся книгата... - Page 25 909357165)))
Като начало започвам с тази трилогия. При интерес пишете ми .
Трилогията на Джеймин Ив и Тейт Джеймс - Счупено Наследство + четвърта книга, която е само за единия герой отделно, но трябва да сте чели първите три първо.
Търся книгата... - Page 25 11

Джеймин Ив,Тейт Джеймс - Счупени крила - Тъмно наследство # 1
Romance
New Adult
Dark
High School
Contemporary
Reverse Harem
Young Adult

Анотация
Те управляват новия ми град, училището ми и разполагат с повече пари от Бог, малко неща са недостъпни за тях. Четири прекрасни, съвършени, страшни момчета. Някога са били пет, но едното от тях умира, оставяйки пета позиция, която сега заемам аз.
Не съм искала това. Не исках да бъда част от този клуб на момчетата милиардери. Но никой не се интересува от това, което искам аз.
Себастиан Бекет е най-лошият от тях. Техният лидер. Той ме привлича и ме лишава от всякаква защита, която имам. Нарича ме Бътърфлай, но това не е любимо име, а заплаха. Бек не иска нищо повече от това да счупи крилата ми, да ме прикове към дъската и да ме гледа как се гърча.
Той иска да ме види разбита. Тяло, сърце и душа.
А това, което този елит иска, го получава. Само че те никога не са срещали Райли Джеймсън.
Нека битката започне.

Търся книгата... - Page 25 10

Джеймин Ив,Тейт Джеймс - Разрушено доверие - Тъмно наследство # 2
Анотация
Сега си мислят, че съм тяхна собственост. Мислят, че са победили и че ще бъда техен добър малък войник.
Четири опасни, повредени, объркани момчета. Някога са били пет, но един от тях умира и аз започвам да подозирам, че е бил убит.
Не съм искала това. Никой не би поискал да бъде изигран, манипулиран, съблазнен и предаден. Но така или иначе се случи точно това.
Не им беше достатъчно да ме сломят. Себастиан Бекет е решил, че не може да ме остави да си отида, но аз отказвам да простя и да забравя предателството му толкова лесно. Фиксацията му граничи с обсебване, но когато започваме да подозираме шпионин в Делтата, нямаме време да се занимаваме с чувствата му.
Някой ни е продал и това има ужасяващи последици.
Това са живот и смърт, които се крият зад корпоративната алчност.
Нека битката започне!

Търся книгата... - Page 25 11

Джеймин Ив,Тейт Джеймс - Разбито наследство - Тъмно наследство # 3
Анотация
Сега те са моите момчета - четиримата наследници на Делта.
Заедно сме екип... семейство. Петима разбити, свирепи, вероятно социопатични хора и ние сме всичко, което стои между света и могъщата, корумпирана корпорация Делта.
Нямаме представа какво правим, но някак сме решени да ги спрем. Завинаги. Нуждаем се само от предимство... неопровержими доказателства за тяхната корупция. И ни трябват сега. Преди гласуването, което ще промени всичко.
Само че първо трябва да се справим с няколко други въпроса:
Данте в затвора за убийството, розите с кърваво покритие, които се появяват на прага ми, и родната ми майка, която достига все нови нива на лудост.
За първи път може би ще се окажем напълно извън границите на възможностите си... но няма да се предадем.
Не и докато не се разиграе последната битка.
Не и докато не спечелим войната.


Здравейте, много благодаря за труда ви, ще помоля ако може да ми ги пратите заедно с книгата на Пенелъпи Уорд - Анти - Гадже.
borislava_ta4eva@abv.bg
Благодаря предварително! Търся книгата... - Page 25 1997570614

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
И аз бих искала да ми изпратите превода на пенелъпи уорд
mihaela_raykova@abv.bg.
Благодаря предварително.

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
Ще може ли и за мен книгите Счупено наследство и на Пенелъпи Уорд
aleksandrapancheva@gmail.com

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyЗдравейте, може ли и на мен да изпратите преводите си. С удоволствие бих прочела вашите преводи. Благодаря предварително! dimitrina.todorova76@abv.bg

more_horiz
dampir7 написа:
@Elena72 имаш поща..Търся книгата... - Page 25 909357165))



descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 написа:
@Elena72 имаш поща..Търся книгата... - Page 25 909357165))


Здравейте, може ли и на мен да изпратите преводите си. С удоволствие бих прочела вашите преводи. Благодаря предварително! dimitrina.todorova76@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
diditooyy написа:
dampir7 написа:
@Elena72 имаш поща..Търся книгата... - Page 25 909357165))


Здравейте, може ли и на мен да изпратите преводите си. С удоволствие бих прочела вашите преводи. Благодаря предварително! dimitrina.todorova76@abv.bg


Здравейте и аз се нареждам за преводите ви на имейл shtily@abv.bg
Предварително благодаря.

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
dampir7 , Благодаря за положения труд! С голямо удоволствие бих прочела всичко преведено от вас snoy@abv.bg

descriptionТърся книгата... - Page 25 EmptyRe: Търся книгата...

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply