BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
Принцът на Персия: Пясъците на времето

Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) Princeofpersiathesandsol

  • Премиера в България: 21.05.2010
  • Жанр: Екшън, Приключенски, Фентъзи, Романтичен
  • Държава: САЩ
  • Времетраене: 116 минути
  • Режисьор: Майк Нюъл
  • Сценарист: Карло Бърнард, Дъг Миро
  • Продуцент: Джери Брукхаймър
  • В ролите: Джейк Гиленхал, Бен Кингсли, Тоби Кебел, Алфред Молина, Джема Артъртън, Рийс Ричи, Ричард Койл, Роналд Пикъп, Клаудийо Пасифико, Стив Тусайнт
  • Резюме:

    Саможив принц (Джейк Гиленхал) неохотно се обединява с мистериозна принцеса, за да отблъсне силите на злото и да запази древна кама, която отприщва Пясъците на времето.
    Камата е дар от боговете и има силата да връща времето назад. Тя дава на своя притежател силата да владее света.


Трейлър:


______________________________


 
         
       

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
умрях си от кеф да гледам главния Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 1513021971

______________________________
Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 4965902g

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
Много ми хареса. Страхотен филм... Ефекти, всичко е на ниво.

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
Хубава мацка.. +
Ужасен актьор на главна роля.. -
Нищо общо с играта.. -
Хубави ефекти.. +
Забавни моменти.. +

Общ резултат: Да кажем, че ми хареса Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 2115147716:

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
И двамата актьори бяха хубави. Да кажем, че сюжета на филма ми е много познат и т.н. Да .. Ама все пак филма си беше на ниво и определено имаше качествени ефекти.
Помислих си, че ще ги оставят разделени .. но нали е филм, трябва да има хепи енд. Щях да се кефя повече, ако той не беше върнал времето и просто бяха измислили някакъв трагичен край.. Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 2115147716
:pardon:

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
Хубав беше. Мацката беше най-приятното нещо от целия филм Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 2115147716

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
Vania написа:
И двамата актьори бяха хубави. Да кажем, че сюжета на филма ми е много познат и т.н. Да .. Ама все пак филма си беше на ниво и определено имаше качествени ефекти.
Помислих си, че ще ги оставят разделени .. но нали е филм, трябва да има хепи енд. Щях да се кефя повече, ако той не беше върнал времето и просто бяха измислили някакъв трагичен край.. Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 56716
Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 323962


Не може.. Farah участва и във втората част на играта - следователно и във втория филм, ако има такъв.

______________________________
Щастието е голямо, макар и света да те дебне отвсякъде.. :pardon:

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
Филма беше доста добър и сюжета беше интересен. Ефектите също си заслужаваха.

______________________________
You have to be unique, and different, and shine in you own way.

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
мъжа ми каза че е хубав филм но аз си го пусках 4-5 пъти и все заспивам към средата такаче реших да не го гледам скоро и оше седи на компа и ме чака Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010) 909357165

______________________________
Това което не ме убива ме прави по-силна.[i]

descriptionПринцът на Персия: Пясъците на времето (2010) EmptyRe: Принцът на Персия: Пясъците на времето (2010)

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply