BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Споделете мнение за книга /филм

power_settings_newLogin to reply
+14
villlig
Стаси
DNikolova
venelinast
reneta2005
ninetu22
НадяАладжова
matricata_rap@abv.bg
Казакова
Дияна В.
hristiyana_miteva
Viki
tgerincheva
Radoslava75
18 posters

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyСподелете мнение за книга /филм

more_horiz
First topic message reminder :

Попадна ми филм по книгата Екстазът на Гейбриъл ,някой гледал ли го е?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Дияна В. написа:
Viki написа:
📣 Очаквайте на 8 декември: "Разбити сърца" от Колийн Хувър - романа, който мнозинството читатели определят като най-добрия от излезлите досега.

Споделете мнение за книга /филм - Page 2 Fb_img11


А някакво резюме за книгата бихте ли споделили ? Споделете мнение за книга /филм - Page 2 2326183677




Заповядай:

Разбити сърца
Автор: Колийн Хувър
ОЧАКВАЙТЕ НА 08.12.2020

„Можеш да запълниш живота си с хубави неща, но хубавите неща не запълват дупките в душата ти.“

Eдинствените неща, които родителите на Бея Грим са ѝ дали, са живот и мрачна фамилия. След като сама си е проправяла път в живота досега, тя е готова да поеме към по-добро бъдеще, постъпвайки в колеж. Само два месеца я делят от новото ѝ начало и миналото, което отчаяно иска да загърби.

Но неочакваната смърт на майка ѝ я оставя без подслон и тя е принудена да прекара лятото на полуостров в Тексас, с баща си, когото почти не познава. Бея планира да остане незабележима и просто да изчака летните месеци да отминат. Но новият ѝ съсед, Самсон, се оказва препятствие в плана ѝ.

На пръв поглед Бея и Самсон нямат нищо общо. Тя е живяла в бедност, той е от богато семейство с привилегии. Но връзката, която се заражда помежду им, е почти мигновена и твърде дълбока, за да могат да я отричат. Бея и Самсон се съгласяват отношенията им да не стават по-сериозни от обикновена лятна авантюра и да останат на плиткото. Но се задава течение, което ще завлече сърцето на Бея в океана…

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki, много благодаря ! Намерих я !

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Очаквайте от Егмонт през 2021

Споделете мнение за книга /филм - Page 2 20201212
Споделете мнение за книга /филм - Page 2 20201213
Споделете мнение за книга /филм - Page 2 20201214

Ще се купуват

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
На Марч ми хареса ,другите не съм ги чела още

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Попадна ми Лариса Йон - Демоника, но не съм чувала за тази поредица. Някой чел ли ги е?

И Сватбената рокля на Д. Стийл намерих, но не съм чела нищо от автора, какъв стил е?

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Последните книги от които останах приятно изненадан са поредицата на Искра Урумова и "Преобразена " на Д.Дюлгерян

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Попадна ми Лариса Йон - Демоника, но не съм чувала за тази поредица. Някой чел ли ги е?

И Сватбената рокля на Д. Стийл намерих, но не съм чела нищо от автора, какъв стил е?


Лариса Йон не съм я чувала, а Даниел Стийл ми напомня на Нора Робъртс.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
На мен лично стилът на Даниел Стийл не ми допада и съм чела малко нейни книги. Но резюмето на "Сватбената рокля" ме заинтригува и бих я прочела. Споделете, когато /или ако/ я прочетете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой да препоръча някой горещ и интензивен роман?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
"Влюбен до безумие" на Рейчъл Гибсън.
"Онази нощ" на Линда Хауърд.
Има ги в Читанка

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Благодаря многоСподелете мнение за книга /филм - Page 2 909357165

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Попадна ми в ел вариант. Някой беше писал, че я е чел, но не помня какви бяха отзивите
Споделете мнение за книга /филм - Page 2 17165110

На мен ми хареса,но мисля ,че третата я нямаше на български

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Споделете мнение за книга /филм - Page 2 Screen12

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Споделете мнение за книга /филм - Page 2 Screen12

Чете ли я вече

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Сега излиза. Ще я дебна в Лидъл, че гам ги пускат по7-8лв. Предните две от там ги купих

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Сега излиза. Ще я дебна в Лидъл, че гам ги пускат по7-8лв. Предните две от там ги купих


Това е добра идея, не съм знаела ... но аз и не ходя по магазини в последно време Споделете мнение за книга /филм - Page 2 3807526781

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Viki написа:
Сега излиза. Ще я дебна в Лидъл, че гам ги пускат по7-8лв. Предните две от там ги купих


Аз преди време прочетох само първата книга и мнооогоо ме ядоса главния герой и онази луда к..., която го шантажираше с бременността, и реших , че докато не издадат цялата поредица няма да чета повече. Втората книга как е , има ли промяна ?

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
За мен втората книга си е края на тяхната история. До колкото четох резенцията май третата е за друг... но аз съм ги чела преди повече от година и не мога да се сетя за кой да е третата книга....
Не мисля, че е продължение на първа и втора, защото втората си беше като финал на историята... за мен..

______________________________
Жената не е текст в книга. Жената е смисълът между редовете.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Някой чувал ли е дали ще пускат някъде по Бг каналите сериала Бриджъртън, или само на Нетфликс

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
Radoslava75 написа:
Някой чувал ли е дали ще пускат някъде по Бг каналите сериала Бриджъртън, или само на Нетфликс


Ехаааа, не знаех, че има направен сериал. Дано да е достъпен и за хора, които не знаят английски.

descriptionСподелете мнение за книга /филм - Page 2 EmptyRe: Споделете мнение за книга /филм

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply