BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

"Петият гроб отвъд светлинатa"

power_settings_newLogin to reply
+77
anitto
Ива Г.
kalinaps
blanca81
Дори Димитрова
tgerincheva
matricata_rap@abv.bg
vesyo
bertina drees
Mirkana
disunny
Nikol4etoo
tannq74
byh4o
stasvas
Christinax
kamelia5166
Бет Рандъл
Iva22
Armagedon
NyXe
veriti
Kristinamarkov
Дани67
vaylyt1234567890
GalyaGalya
faithless
ditto1971
barbara.2014
kostova__1987
sireniti
Zaharka
mg79mg79mg79
gu6ter4eto1
Shule
viki12
magi_olq
Tediplamen80
iojeni83
Ivchet089
dfghjk
merry_19
kiara_gs
Phelan
rim17
penka1234
mirapal
villlig
reni78
nmk_262
Stefanika
aniven
petqnen
ViliBojkova
marendi
Veseto
radoslavaa
milla71
katq8710
avangard.bg
nadia_sve
anetageo
mardiros
e4o1976
romina76
mi666i
skytolz
sunshinee__
cecka
silviyav
roccka
kotkata33
IVL
liusi
DimaG1
Iv_dn
Ralna
81 posters

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 Empty"Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
First topic message reminder :

"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 Dc950384f68bc830

Даринда Джоунс
"Петият гроб отвъд светлинатa"

“Никога не подценявайте силата на жена, която е на двойно еспресо с много мока лате.”
- надпис върху тениска


Чарли Дейвидсън не е обикновен жътвар на души. По-скоро е паранормален частен детектив/необикновен жътвар на души. Обаче се отклонява от задачата си, когато сексапилният, страстен син на Сатаната Рейес Фароу се нанася в съседния апартамент. За да се усложни положението още повече, Рейес е главният й заподозрян по случай за палеж. Чарли се зарича да стои далеч от него, докато не открие истината… но тогава в апартамента й една след друга започват да се появяват мъртви жени, всяка от тях – изгубена, объркана и безумно ужасена. Когато става ясно, че собствената й сестра Джема е следващата мишена на серийния убиец, Чарли няма друг избор, освен да поиска помощта на Рейес. Подпалвач или не, той е единственият мъж, който може да предпази Джема, без значение кой или какво я преследва. Но той иска нещо в замяна. Чарли. Цялата, тяло и душа. А за да защити сестра си, тя е готова да плати цената.

Чарли Дейвидсън отново е тук в тази секси, напрегната и невероятно забавна пета книга от най-продаваната поредица на Ню Йорк Таймс.
Свалете превода

Мнението си за книгата и превода, може да споделите в текущата тема

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Бет Рандъл написа:
Докато чета хубава книга винаги си мисля две неща- нямам търпение да видя какво ще стане накрая и че не искам да свършва- пълна Шизофрения:crazy:  Винаги когато приключа с хубава книга, животът ми изглежда сив и безмислен в продължение на няколко дни докато успея да се оттърся от чувството.Наричам го пост-читателска-депресия "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 909357165 Благодарение на тази поредица не само,че вече знам наименованието на друго мое състояние,но и знам,че не съм сама- Синдром на недостиг на концентрация, хаха,не мога "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 2115147716
Искам да знам от къде Чарли си купува дрехите. И аз искам като нейните пижами и боксерки.
Някой знае ли дали Розмари Роджърс съществува и има ли роман "Сладка дива любов"? Явно е нещо,което си струва да се прочете "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 675148475
Другото,което искам да знам е трябва ли един мъж да е свръхестествено същество, за да е едновременно красив,умен и верен?Възможно ли е някой да бъде всичките тези неща, да го осъзнава и най-малкото в даден етап от живота си да не се възползва от това,ако не постоянно?
За една приятелка питам "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 486223524


Я си се придържай към Чарлито, че Розмари Роджърс е много извратена авторка. Книгите й са исторически, ама не са приятни за четене. Разбира се, ако не си падаш по книги в които главните герои си сменят партньорите и си изневеряват през глава. А засечеш ли книгата й "Плейбой" или беше "Плейбоят"....бягай през глава, че после ще имаш кошмари... чела съм я преди години и още не мога да понеса спомена за нея... "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 1786223778

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
За жалост съм от онзи тип глупави животни, на които като им се каже "не прави това" сякаш идеята за дадената глупост се осветява с небесно сияние и на всяка цена трябва да се извърши.
Въпреки съвета започнах въпросната книга "Сладка дива любов" защото ми беше трудно да се разделя със света на Чарли, а и ме глождеше страшно любопитство.Какво пък толкова има в нея, че Чарли има цели три бройки.Според приложението,което ползвам за четене съм прочела 20% от въпросната книга. Нямам намерение да прочета и процент повече. Почти не ми се е случвало да оставя книга недочетена, но тази не си струва даже да бъде започната.Какво ѝ харесва толкова Чарли не мога да разбера.Персонажите са някак плоски,двуизмерни, никаква логика в действията ,няма грам увлекателност .Видях случайно,че книгата е писана '70-те. Предполагам,че госпожа Роджърс е била едно от децата на цветята,ама правенето на любов ,а не на война май не ѝ се е получавало особено, понеже и физическите съприкосновления между героите са зле описани. С две думи- пълно разочарование.

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Страхотни сте.
Чакаме с нетърпение следващите книги.
"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 1997570614

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Бет Рандъл написа:
За жалост съм от онзи тип глупави животни, на които като им се каже "не прави това" сякаш идеята за дадената глупост се осветява с небесно сияние и на всяка цена трябва да се извърши.
Въпреки съвета започнах въпросната книга "Сладка дива любов" защото ми беше трудно да се разделя със света на Чарли, а и ме глождеше страшно любопитство.Какво пък толкова има в нея, че Чарли има цели три бройки.Според приложението,което ползвам за четене съм прочела 20% от въпросната книга. Нямам намерение да прочета и процент повече. Почти не ми се е случвало да оставя книга недочетена, но тази не си струва даже да бъде започната.Какво ѝ харесва толкова Чарли не мога да разбера.Персонажите са някак плоски,двуизмерни, никаква логика в действията ,няма грам увлекателност .Видях случайно,че книгата е писана '70-те. Предполагам,че госпожа Роджърс е била едно от децата на цветята,ама правенето на любов ,а не на война май не ѝ се е получавало особено, понеже и физическите съприкосновления между героите са зле описани. С две думи- пълно разочарование.


Е вече поне знаеш, че трябва да я избягваш "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 486223524 Как беше, не питай старило, питай патило "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 2115147716

______________________________
Той ми каза: "Избирай, мен или книгите..."
Понякога си спомням за него, като си купувам нова книга!


"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 I5ojk3

"По дърво, което не дава плодове, никой не хвърля камъни." - Саади

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Благодаря много за превода с нетърпение очаквам следващата книга

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Вие сте чудесни. С нетърпение чакам другите книги от поредицата. Стискам палци да е скоро, че така не се спи като не знаеш какво ще стане 😁
Още веднъж благодаря за страхотния превод

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Страхотна! много ще се радвам скоро и шеста книга да е готова . "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 1997570614 "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 1997570614 "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 1997570614 "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 1997570614

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Благодаря за превода! Страхотни сте! Книгите са много интересни.

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Скоро попаднах на тази поредица, но наистина е супер интересна...книгите се четат на един дъх. Хиляди благодарности за огромния труд на преводача...
Страхотна е тази Чарли, спуква ме от смях с нейните остроумни изказвания...и само аз ли се чудя...как така още не е забременяла, не се споменава никъде за предпазни средства, а с толкова горещ секс "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 909357165))
Очаквам с нетърпение продължението на тази красива история ....
Успех ;)

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyЗдравейте.

more_horiz
А само да попитам превод на шеста книга и както всички останали от поредицата ще има ли ? понеже я следя и очевидно няма от къде другаде да се преведе та ... на вас разчитам ❤

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Благодаря!

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Някой да изкаже мнение за поредицата?

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Ако не сте вие нищо интересно няма да четем. Благодаря!

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
На мен лично ми хареса поредицата, забавна, чете се лесно, различна гледна точка за жътватите. Малко е дразнещо, че бавно открива способностите си, но пък сигурно нямаше да ни поддържа интереса.

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Аз толкова я харесвам, че я прочетох два пъти. В действителност нямам търпение за нова книга, но когато-тогава "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 909357165

Благодаря за преводите "Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 909357165

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Книгата фентъзи ли е

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
По-скоро е крими-любовен роман с елементи на фентъзи. Изключително забавна. За съжаление прочетох поредицата прекалено бързо😜. И сега ако може някой да даде мъъъничко информация за книга шест ще бъде чудесно

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Поредицата е супер! Сигурно звучи нахално, ама кога ще са готови и другите книги? Чакам с нетърпение.

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Пристрастена съм 😀 Много ми хареса поредицата. Чакам с нетърпение ❤

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
Попадна ми случайно третата книга. След като я прочетох на един дъх, се поинтересувах за поредицата и открих преведени само 4-та и 5-та книга и то онлайн. Прочетох и тях на един дъх. Търсейки под дърво и камък следващата,попаднах на вашия прекрасен форум и се чувствам обнадеждена,че ще чета и следващите някой ден. Дано е скоро!

description"Петият гроб отвъд светлинатa" - Page 5 EmptyRe: "Петият гроб отвъд светлинатa"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply