Странни случки Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Странни случки

+28
Panzer-Grenadier
priincesskaa
Anichkaaaaaaaaaa
lioni
Ния
slash99
Sanya
Tami_539
Riddle
Sirenia
Nadenceto22
morgana
desistela
escapingthesun
Chunchu
JoInT{}MaNia4ka
beni1979
bloody_kiss~^.^~
devil degu
~ i.LLusion
vampire_love
~Еви~
Immortal88
Sweet secret
~ Mistery writer ~
siska
Renesita
Imm0rtal
32 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Странни случки Empty Странни случки

Писане by Imm0rtal Вто 20 Юли - 21:44

Споделяйте необичайни случки, които приятели са ви разказвали или вие сте преживявали.

______________________________
Странни случки Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Странни случки Urquiolabanner
Spoiler:
Imm0rtal
Imm0rtal
Маниак

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 401
Регистрация : 16.07.2010
Местожителство : Далеч от този свят ...

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Renesita Вто 20 Юли - 22:00

Тази тема я направихте да ме плаши ли :lmao:

______________________________
Странни случки Creeping%252520up%252520on%252520caturday
Renesita
Renesita
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 3248
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by siska Нед 25 Юли - 18:35

има нещо верно..плашещо е,но ми са се случвали доста странни случки така,че... :pardon: ❌
siska
siska
Активен

Пол : Female
Зодия : Aquarius
Брой мнения : 195
Регистрация : 16.07.2010
Местожителство : Бургас

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by ~ Mistery writer ~ Пон 26 Юли - 14:28

Оо време е да разказвам Странни случки 2115147716: Така един приятел ми разказваше, че на неговот село, веднъж когато станало така при вечер около седем часа и идвало голяма буря и небето изведнъж станало супер тъмно, и един гръм разцепил планината и всичко живо замлъкнало, дори и животните млъкнали.. На мен това ми се струва супер зловещо :unsure:

Или същия приятел разказваше как преди няколко години пак в същото село бил на балкана и си излязъл човека да си пикае през нощта и както си пикаел някой го потупал по рамото! Той каза, че е бягал до тях.. Аз щях да си умра от ужас ❌

______________________________
Странни случки 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Странни случки 4965902g
~ Mistery writer ~
~ Mistery writer ~
VIP

Чете : Всичко, но не и това, което трябва.
Пол : Female
Зодия : Aries
Брой мнения : 6584
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Around the world

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Sweet secret Съб 28 Авг - 18:21

Хах, случка добре. Едни приятели се връщали от дискотека, не били много пили, слава богу. Точно на пътя им се изпречил човек, и шофьора щял да блъсне колата в идващият срещу тях камион. Слези, защото се изплашили да не би да са блъснали някого, а шофьора на камиона също слязал, и казал, че и той го е видял, обаче на пътя нямало нищичко. Кой знае на колко водки са били и те и шофьора (;
Sweet secret
Sweet secret
Изгонен потребител

Пол : Female
Зодия : Gemini
Брой мнения : 170
Регистрация : 25.08.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Immortal88 Съб 28 Авг - 19:29

Ами ето една случка при мен...Събираме се няколко приятели и отиваме на питникв гората..време за тръгваме..изгасвяме огъня всичко, ок...после по ендо време едно от момчетата, се сетил, че забравил нещо..връщаме се и гледаме, оганя, гори в пълна сила, а ние го изгасихме преди това :wait: Пак го изгасяме и слагаме даже камани отгоре и пак тръгваме...решаваме пак да видим дали нещо не е наред и се връщаме и огъня пак гори, каманите преместени..Направо не знам...а преди това двама приятели се бяха разхойдали малко и бяха намерили някакви кости...луда работа...повече не се върнахме и не можахме да разберем, как така трипъти огънят сам се пали, дали някой не си прави анрочно шега..но пък чак толков абързо да го запали |-(
Immortal88
Immortal88
Читател

Брой мнения : 13
Регистрация : 25.08.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by ~Еви~ Съб 28 Авг - 21:25

Ами хъх, то не е точно странна.. абе ддз и аз как да я нарека. Значи навънка бяхме излезли няколко човека и играехме на криеница, бяхме по - малки. ;дд И аз отидох се скрих до неква къща, обаче изоставена, точно до пътната врата с гръб към нея, и както си стоях, имах чувството, че направо някой ми диша във врата, по - точно някаква жена, не знам, просто имах такова предчувствие, че беше жена. Направо се ужасих. ;х

А един път, бях сънувала някакво момиче, което се опитваше да ме убие, че стои до леглото ми, до краката, и се събуждам и гледам точно натам, имаше някакво черно кълбо, което избледня. Не знам дали аз откачам, но след това толкова ме хвана бъз, че се загърнах дори през глава. ;х ;дд

______________________________
Това, което изглежда като демон и се нарича демон.
Това в което виждаме демон, съществува само в човека и умира с него.
~Еви~
~Еви~
Нинджа-психопат

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 760
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by vampire_love Сря 1 Сеп - 23:44

Аз съм пълна със странни случки Странни случки 2115147716: Последният път телевизора сам си сменяше програмите. Вечер го оставям на една програма, а сутрин като се събудя виждам друга и това продължаваше около 3-4 дена.
Другото което е, че неща, които изведнъж изникват в съзнанието ми и си помисля за тях се случват. Звучи адски странно, но е така.
Ето и друга странна случка - чичо ми се връща от Лондон и носи подаръци един от, които беше герданче с ройлери. Вечрта си помислих, че цвета на сърцето и звездата към ройлерите са розови и нали на другия ден отивам на училище и поглеждам към гердана и виждам, че сърцето и звездата са в оранжево. В този момент се сетих, че и преди съм си мислела същото, а такова нещо просто не си спомнях да съм си мислела или казвала...
vampire_love
vampire_love
Въздухар

Пол : Female
Зодия : Cancer
Брой мнения : 8
Регистрация : 02.08.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Imm0rtal Чет 2 Сеп - 10:45

На мене принтера ми понякога почва да чегърта нещо без да е включен.

______________________________
Странни случки Banner-Ulquiorra-1
Какво е?
Ще разбера ли ако разкъсам гръдта ти?
Ще разбера ли ако разтворя черепа ти?
За вас е толкова лесно да го кажете.
Сякаш--
Разбирам вече.
Значи е това ...
Това, което протегната й ръка изразява е ...
Сърце?

Странни случки Urquiolabanner
Spoiler:
Imm0rtal
Imm0rtal
Маниак

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 401
Регистрация : 16.07.2010
Местожителство : Далеч от този свят ...

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by ~ i.LLusion Нед 19 Сеп - 20:35

И аз съм имала много такива случки. И съм се плашила сериозно...
Случвало ми се е вечер да оставя нещо на някакво място, през нощта да сънувам, че го местя и на сутринта като стана вече да е преместено. А нямам спомени да съм ставала, а и никой не ме е чувал. Понякога си мисля, че ходя насън :lmao2:

Друг път съм сънувала неща, които се случват. Или пък понякога се сещам за даден човек и го виждам скоро :evrika: Нещо като проблясъци :yess: ..

Странни случки 346811412 Странни случки 346811412 Абе, всеки си има някакви такива вълшебства в живота, не можете да го отречете :bigsmile: !!

______________________________
.. Hell is a teenage girl ..
~ i.LLusion
~ i.LLusion
Администратор

Пол : Female
Брой мнения : 4294
Регистрация : 15.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by devil degu Пон 20 Сеп - 18:13

Със сънищатата ми има нещо странно ❌ Някои дни имам чуството на дежа ву, сякаш съм го виждала преди, като накакви забравени спомени и съм сигурна, че съм ги сънувала. :unsure: И то не преди седмица или месец, а преди години! :dry:

______________________________
Алоооооо днес събират боклука....!!! Скрий се...!!!
devil degu
devil degu
Пристрастен

Пол : Female
Брой мнения : 275
Регистрация : 18.07.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by bloody_kiss~^.^~ Сря 17 Ное - 17:32

и аз почти всеки ден изживявам дежа ву от сънища сънувани преди години, месеци или седмици. А иначе странна история ами седя в къщи на дивана в кухнята и по едно време ми се дояждат бонбони и вадя една кутия от хладилника и я поставям на стола до дивана до ключовете ми и отивам до мивката да си налея вода и като се върнах на стола нама нищо отварям хладилника и гледам бонбоните и ключовете ми там Странни случки 3807526781... :wait: а във стаята нямаше никой
bloody_kiss~^.^~
bloody_kiss~^.^~
Читател

Брой мнения : 24
Регистрация : 05.11.2010

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by beni1979 Сря 17 Ное - 19:33

Бях, чула някъдее че, душатаа преди да се преродии,виждаа бъдещия сии живот и,всичкоо ти преминаваа катоо филмоваа лента и виждаш, всичкоо коетоо ще ти сее случи катоо се преродиш,затоваа е толкоова честоо, срещан тозии феномеен с дежавютоо......
На,мен например, честоо ми сее случваало катоо направя дадено нещоо,след товаа ми изглежда твърдее познатоо сякаш,съм гоо правилаа и предии а,нее такаа..... :hmm:
Незнаам....достаа е странноо........ :hmm:
avatar
beni1979
PRO

Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 2030
Регистрация : 19.07.2010
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by JoInT{}MaNia4ka Пон 17 Яну - 22:59

Хм, доста интересни неща прочетох.
Време е и аз да разкажа нещо лудо. То ще си е сигурно цял роман ама айде.
-------------------------------------
Аз съм момиче от град Плевен и съм на 17 (след месец правя 18). Случи се преди 4 години.
Имах си малка и скромна групичка приятели (които вече не са ми такива).Тогава ние бяхме в един клас - 3 момичета и 3 момчета. Имаше период, в които ние бягахме от у-ще и ходехме да се разхождаме или да пием в нашият парк "Кайлъка".
В този парк, или по точно в края на този парк има скали, ама наистина страхотни скали (мога да ви пратя и снимки да видите за каква красота става въпрос). Там има една пещера. Преди много години, още когато са се водели воини, вътре в самата пещера са се криели войници... ляля
С времето тази пещера са я изоставили. Носи найменованието "Момината". Точно в момента не мога много подробно да си спомня защо носеше това име, но си спомням чувствата си... бях ужасена...
Както и да е, един ден, аз и моята група приятели бяхме решили да лазим в тази дупка (щом се влезе вътре е широко, но после се започва едно лазене по корем и става все по тясно и по-тясно.). Естествено, ние се бяхме приготвили. Бяхме избягали от училище, бяхме с раници, в които имаше - свещи за да осветяват самата пещера, запалки, всеки човек имаше по 2-3 фенера, малко снаксове и вода (също пиехме и алкохол в тази пещера... ама това е друга тема.).
Влязохме вътре и включихме фенерите. Бавно започнахме да памил свещите и да ги закрепяме по стените. Имаше толкова много надписи, по стените и тавана. Толкова много хора бяха ходили там и бяха оставяли инициалите си... невероятна гледка.
Един по един започнахме да навлизаме все по-навътре в пещерата. Лазехме по корем. За да тръгнеш в обратна посока, не можеш, а трябва да лазиш с краката напред като се има предвит, че ние момичетата сме със сутиени, смятайте че белият ми сутиен беше кален...
Изминахме сигурно около километър лазейки по корем. Докато не се случи нещо... Нещо, което не вярвах, че някога ще видя с очите си.
Бяхме един зад друг.
Аз бях втора, а пред мен имаше едно момче. Зад мен бяха останалите.
Тогава този пред мен рече: Дес, кажи ми, че не е това, което си мисля...
Когато насочих фенера си към мястото, което моят приятел ми беше посочил, останах без думи. Духът ми секна сякаш някой ме задушаваше, а може би беше заради теснотията, не знам.
Пред очите ми имаше, една изгоряла факла и доста голямо количество кости.
Всички зад нас викаха - какво става и какво ли още не, но аз и моят приятел се спогледахме и решихме да не ги плашим. За това им казахме, че мястото е твърде тясно и не може да се мине. Просто ни беше страх.
Наистина страх.
След години, естествено, им казахме, но те не ни повярваха и искаха да отидем отново там, но когато направя едва няколко крачки навътре в пещерата се сещам за костите лежащи върху калната земя.
Те влязоха, но така и не стигнаха мястото, където бяха костита, защото думите на мен и моят приятел се бяха загнездили в умовете им.

______________________________
Spoiler:
JoInT{}MaNia4ka
JoInT{}MaNia4ka
Драскач

Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 191
Регистрация : 17.01.2011
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Chunchu Съб 22 Яну - 23:38

Хмм... историята ти е интересна, но глуповата, това са само кости. Вярно могат да са изпълнени с остатъчна енергия на Духовете, които са ги обитавали, но без очевидни причини те не биха ви наранили, което означава дефакто, че няма от какво да ви е страх. А вашия страх е точно като на хора, които дори себе си не могат да разберат Странни случки 909357165


Последната промяна е направена от Chunchu на Нед 23 Яну - 20:30; мнението е било променяно общо 1 път

______________________________
광명천지 ----> "Let there be light across the land"
Chunchu
Chunchu
Читател

Пол : Male
Зодия : Aries
Брой мнения : 33
Регистрация : 22.01.2011
Местожителство : Велико Търново

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by escapingthesun Нед 23 Яну - 20:21

Chunchu написа:Амм първо името ти е меко казано потресаващо - наркоманите не са хора достойни за уважение и прочие.

Предупреждавам - без лични нападки. Това, че потребителското име не ти допада, хич не е нейн проблем, а по-скоро твой.

______________________________
˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●

Go on and pull me under, cover me with dreams, love me mouth to mouth, now you know I can't resist 'cause you're the air that I breathe...

˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•● ˙·٠•●
Странни случки 5ebeb31088bcb1a926e7566de5806468
Странни случки Animated_gif_024_hippo
escapingthesun
escapingthesun
VIP

Пол : Female
Зодия : Scorpio
Брой мнения : 3625
Регистрация : 15.07.2010
Местожителство : Paradise city

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by desistela Чет 10 Фев - 14:50

Ако голяма част от сънищата ти се сбъдват и получаваш"свиване" в сърдечната област ,когато някой много близък,но далече от теб е в опасност,брои ли се за странни случки?Както и това,че понякога си мисля нещо ,а не съм го казала или намекнала дори на глас и дъщеря ми след няколко минутки ме пита за това същото нещо?Защото често ми се случват такива неща .

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:
desistela
desistela
Модератор

Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 1270
Регистрация : 03.02.2011
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by morgana Сря 27 Апр - 0:28

Ами и аз да разкажа най-странната случка в живота си. Бях бременна с второто си дете. От самото начало бременността ми не беше съвсем наред и влязох в болница. Една вечер, както си лежах в леглото и си гледах телевизия, изведнъж видях починалата си майка да седи до мен и да ми се усмихва. Започна да ме гали по главата сякаш искаше да ми каже, че всичко ще се оправи. В следващата секунда пак си гледах телевизия. Пет минути след това получих такъв силен кръвоизлив, че загубих бебето си и едва не загубих живота си. На другият ден доктора ми каза: "Момиче, някой там горе, те обича!" Не разбрах тогава какво ми казва, но една от сестрите след няколко дни ми обясни, че едва са ми спасили живота. Кръвта ми е била отровена. И до днес вярвам, че майка ми е дошла, за да пази живота ми, за да ме предупреди, че нещо ще се случи, но тя бди над мен.

______________________________
Дори да ме усетиш сутринта
до болка своя или много чужда.
На рамото ти още, ако спя -
така ме остави! Не ме събуждай!
morgana
morgana
Редовен

Брой мнения : 61
Регистрация : 26.04.2011

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Nadenceto22 Съб 2 Юли - 12:49

Здравейте, нова съм във форума и най-вече ме привлече секцията с паранормалното и това че хора, които се интересуват от това могат евентуално да ми отговорят и помогнат. Случи ми се нещо, за което от дълго време се опитвам да намеря обяснение.
Преди около година, когато започнах да се влюбвам в мъжа, когото обичам много днес, ми се случи нещо странно. Бях в училище, както никога приятелките ми ме оставиха и се качиха, когато аз отидох до лавката. Тогава ме спря едно малко русо ангелче (е беше си човешко момиче :P ) Прегърна ме през кръстта и ми каза с най-голямата обич на света "Много те обичам" с тези прекрасни сини очи. Аз само галвах косата й в шок, когато тя просто ми се усмихна мистериозно и избяга. Не я видях никога повече. (Прочем приятелят ми е рус със сини очи а детенцето определено не приличаше на мен).
Разбира се, допускам факта че може просто да се е препознала, но съм сигурна че не беше така. По-късно докато се вглеждах в него се сетих че тя имаше същите леко вдлъбнати очи, както неговите. Някак си спомена за случилото се и детайлите дойдоха по-късно, когато му разказах за това обаче, той като човек който не вярва много в тези неща, или поне казва че не вярва само се пошегува с мен че това е била дъщеря ми от бъдъщето, но дали е възможно наистина да е било така? Излгеждаше си доста истинска..но то и сънищата изглеждат истински. Странни случки 909357165
Ще се радвам да чуя мненията ви или дали сте попадали на някаква информация по този въпрос. Благодаря предварително! :cvete:

______________________________
Странни случки Privacycoldgirlsealovel


"Любовта е
непреодолимото
желание, да си непреодолимо желан."
Nadenceto22
Nadenceto22
Редовен

Пол : Female
Зодия : Pisces
Брой мнения : 89
Регистрация : 02.07.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by desistela Чет 7 Юли - 11:47

Преди около 10-12 години/може и малко повече/,когато отивах на работа на спирката,видях едно момченце на около 7-8 годинки.Беше мърляво,дрипаво,сополиво.Поиска ми стотинки.Загледах се в него.Въпреки,че изглеждаше ужасно беше най-красивото дете,което бях виждала-русо с големи сини очи.Дожаля ми за него.Не змаех откъде е .нито накъде отива.Попитах го,а то ми каза ,че имало баща който го чака някъде...Опитах се да му повярвам.Не му дадох парички,а му купих най-голямата закуска,която имаха.То седна до мене и си я изяде.Не знаех как да му помогна,нито какво да направя.То не искаше моята помощ.Огледах го добре,и не видях да има следи от побой и синини.Дойде ми автобуса и аз се качих.Повече не видях детето.Но толкова години минаха,и не мога да го забравя.Ако бях по-голяма самата аз тогава,може би щях да направя нещо повече за него.Имах чувството,че "обикнах"детето от пръв поглед като свое...
Минаха години и съдбата ме дари с едно прекрасно момченце със руса коса и големи сини очи и тръпчинки на бузките...
И все още продължавам понякога да мисля за онова дете и да си спомням очите му.Да си мисля,че може би/само може би/бих могла да си го взема като свое.
Но реално нямаше да мога...

Нищо чудно понякога съдбата да ни показва различни неща от живота ни като "случайност".

______________________________
искам сладолед на клечка,да спя върху кожа на мечка,с мъж без пречка и да правим буболечка :lovely:
desistela
desistela
Модератор

Пол : Female
Зодия : Taurus
Брой мнения : 1270
Регистрация : 03.02.2011
Местожителство : Русе

Върнете се в началото Go down

Странни случки Empty Re: Странни случки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите