Моето преди и твоето сега Hitskin_logo Hitskin.com

This is a Hitskin.com skin preview
Install the skinReturn to the skin page

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

Join the forum, it's quick and easy

BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.
BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Моето преди и твоето сега

Go down

Моето преди и твоето сега Empty Моето преди и твоето сега

Писане by iveto81 Сря 13 Сеп - 12:28

Моето преди и твоето сега 208739_b

Една опустошителна загуба бележи живота на две семейства. Седем години по-късно войната между миналото, което никога няма да изчезне, и настоящето, което е твърде страхливо, за да надделее, вече е неизбежна. Всяка битка оставя след себе си жертви. Ще има ли победител въобще?


„Сестра ми е мъртва. Беше ми отнета изведнъж, без предупреждение или подготовка. Животът ми се преобърна в деня, в който я погребах, сама и страдаща. Седем години по-късно аз съм индиго на предишното си аз – саморазрушителна, неконтролируема, безцелна. Не се интересувам нито от себе си, нито от някой друг. Всичко това се случи заради един единствен човек, който се връща, за да съсипе остатъка от безмисленото ми съществуване.
Товарът на миналото е твърде тежък и болезнен, но перспективата да седя на резервната скамейка е недопустима.
Аз ще победя, без съмнение, но първо ще трябва да преборя себе си.“

Адриана Остин

„Бях публично обвинен за смъртта на бившата си приятелка. Трябваше да напусна родния си град, приятелите, работата. Трябваше да живея със срама и самообвинението, да се науча как да дишам нормално всеки път щом помислех за предишния си живот. И никога не забравих обвиняващите очи на един конкретен човек, който съсипа живота ми с лека ръка.
Направих план и седем години по-късно се връщам, за да внеса справедливост, за мен, за семейството ми и дори за нея.
Не беше честно преди и определено няма да е честно сега.“

Нийл Касиди


Издател: Сиела
Брой страници: 367
Година на издаване: 2017
Корици: меки
Език: български
Категории: Романи и повести. Български, Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги
Корична цена: 14.00 лв.

______________________________
Моето преди и твоето сега Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500
iveto81
iveto81
VIP

Чете : постоянно :)
Пол : Female
Зодия : Leo
Брой мнения : 22099
Регистрация : 24.02.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите