BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

description"Целуни ме така" Empty"Целуни ме така"

more_horiz
"Целуни ме така" Celuni_me_taka-cover


Чудесна история за първата любов и вторите шансове

Река разделя Котънблум на две: богати и бедни. От двете страни има хора с ограничено мислене и закостенели разбирания. Оказва се, че изискаността е фалшива, а брегът е по-уютен и от най-скъпата къща.

Кейд Форнет от шестнайсетгодишен се грижи за брат си и сестра си след внезапната смърт на родителите им. Понякога му се налага да нарушава правилата, което му докарва неприятности с полицията. При първа възможност решава да избяга от миналото си и да докаже на себе си, че може да постигне повече в живота.

Монро Кърби е израснала в охолство и живее в огромна луксозна къща, но само тя знае колко е студено вътре. Една нощ тя е принудена да избяга от дома си и да търси скривалище навън. Намира го край реката – при Кейд.

Години по-късно съдбата събира Монро и Кейд в родния им град. Дали Монро все още има нужда от убежище? Кейд постигнал ли е всичко, за което е мечтал? Миналото ги е сближило веднъж, но достатъчно ли е да ги задържи заедно?



*На книжния пазар от 06.07.2017 г.!


Корична цена: 14.95 лв.

______________________________
"Целуни ме така" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Целуни ме така" EmptyRe: "Целуни ме така"

more_horiz
"Целуни ме така" 208928_b

Книга 2 от поредицата Котънблум

"Тогава той ме целуна"

Лора Трентъм

Очаквайте на 07.09.2017 г.!

Наш и Тали израстват заедно край реката в малкото градче Котънблум – ловят жаби и похапват портокали. Внезапно животът им се променя. На 10 години и двамата губят родителите си. Наш е принуден да се премести при леля си Леора от другата страна на реката. Той заляга над учебниците, завършва гимназия на 16 години, след това е приет в университет. Тали опитва да се справи сама с братята си. Тя страда от дислексия, има проблеми в училище, попада и в лоша компания.

Сега пътищата им се срещат отново в Котънблум. Наш започва да преподава история в местния колеж. Тали развива успешен бизнес със зала за фитнес. Тя се затруднява да разкара бившето си проблемно гадже. Наш пък се старае да угоди на заможната си леля, но тя не одобрява връзката им.

В град, разделен от стари дрязги и съперничество, могат ли двамата да превърнат дългогодишните си мечти в реалност?

______________________________
"Целуни ме така" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Целуни ме така" EmptyRe: "Целуни ме така"

more_horiz
Да ли ще се превежда 3 част на поредицата Котънблум

description"Целуни ме така" EmptyRe: "Целуни ме така"

more_horiz
magiang написа:
Да ли ще се превежда 3 част на поредицата Котънблум


Сигурно. За няколко месеца пуснаха две книги от поредицата, така че вярвам и третата ще видим на български език. Издателството са коректни в това отношение.

______________________________
"Целуни ме така" Tumblr_o02w19lS0d1tw5trjo1_500

description"Целуни ме така" EmptyRe: "Целуни ме така"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply