BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя песен слушате в момента ?

power_settings_newLogin to reply
+72
rraina84
repichka
galka89
katia8
svetli4kad
zlativlad
milenatt
кума лиса
ganidima
Nuriko
nikkiyan
hrisss
genieg
lakrima
vili_blagoeva
bobihak
graci
Plamenitaa
janati75
kolibri
Bavnata123
NVasileva
mamamimi_z
Татяна Чобанова
ViliBojkova
Нирвана
ZiDiTee
love_or_not
Bircan
hari_desi
michael1
Красимира Стоянова
giggle87408
stanislava91
magy2401@gmail.com
bonbon4e
natali_al
stelinia
vrumfondeil
antoan
Pipilotaeuforia
DoTo
десистанева
Venka
sNoW
blackwater
InnaV
Ружа
TraYkovA
GeOrGiPEEV123
Iv_dn
gerganasto
romina76
vanesa1999
hrisi88
bninkova
katq8710
Shemetna
didka.stz
albita
ves
desislava1978
mimzZityY
Nadin96
Maya Vasileva
Zaharka
sashatoseva
Тони87
vileto
sminkova
debora
Armagedon
76 posters

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyКоя песен слушате в момента ?

more_horiz
First topic message reminder :

Най-добрата и най-нова музика за вас ..
Нека смехът и щастието бъдат вашето кредо,а музиката балсам за душата.Забавлявайте се!
Коя песен слушате в момента ? - Page 42 Ednoro10


Последната промяна е направена от Armagedon на Чет 20 Юли - 2:37; мнението е било променяно общо 4 пъти

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Моля ви чуйте това--нереална музика-казва се-"Кристален свят"--ако някой знае автора ,моля да ми го каже--искам да я сваля.Поздравявам ви всички с нея! Апропо--слуша се задължително с котка на гърдите!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
" Не съм безплатна,но съм евтина.Гаднярите да го духат.Аз гълтам".-тази велика мисъл е на героиня от много хубав роман --познайте кой.



Ей--всичко е в кръга на шегата--някой да не се обиди.

Ръка за прошка- Дамян Дамянов



Последната промяна е направена от Armagedon на Сря 2 Авг - 14:46; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz


______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Armagedon, божествена музика - балсам за опнатите ми нервички - днес свирят на тях, като на цигулка Коя песен слушате в момента ? - Page 42 3382520118

Не знам чия е музиката, ако някой знае да каже



descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Извънредно съобщение!--Сънародничката ни Виктория Македонска се омъжи за принц от Гана.
Името на младоженеца е Пери Ний Сампа Отуми. Той е принц в голямо племенно общество в Африка. Неговият дядо е бил един от най-уважаваните крале в Гана.
Виктория и Пери се запознали на спирка в Лондон, където българката отишла да учи.
Сватбеното им тържество започнало с традиционни за страната ни ритуали.
Пери бил обръснат и облечен в народна носия в къща, построена през 17-и век в Кентърбъри, Англия. Булката също била пременена в носия, а косата ѝ сплетена на плитка.
Младоженецът бил подложен на няколко изпитания, за да докаже, че е достоен за съпруг на нашето момиче.
На Пери му се наложило да пие българска ракия на екс, за да стане ясно на всички, че държи на почерпка. След това отговарял на гатанки с цел да се установи, че е достатъчно разсъдлив и находчив. Кумата забулила булката, а малко по-късно, отново по стара българска традиция, цървулът ѝ бил скрит, за да бъде намерен от любимия ѝ. След като булката се простила с роднините си, се развило право хоро, за което ганаецът преди това репетирал дълго.
Върнахме се в онези времена, когато бръсненето на младоженеца често е било и първото му в живота, когато булката е надниквала да види тайно младоженеца през сито, за да не може той да и се насити, когато кумската дума е била закон, когато, за да получиш невеста трябва да се докажеш, когато момата се кланя на близките си, за да покаже почит, споделя още Невена Жекова.
Втората част от сватбата продължила в Лондон с типични за Гана ритуали.
Те наподобяват нашия годеж. Роднини на момчето отиват при семейството на момичето и се представят. Разбира се, носят подаръци“, споделя организаторката на събитието.
След това направили договорка, разпитвайки първо булката дали иска да пристане на Пери, а след това родителите ѝ – дали я дават. Облечени в парени дрехи, традиционното за Гана кенте, влюбените си казали заветното "Да".

Пери уведоми ,че има свободни роднини --търсели българки ,но от морската столица-Варна.
Коя песен слушате в момента ? - Page 42 655-4011




descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Таралежче,харесъл съм ти едни обувки.Проблема е кога да ги обуеш--преди да пиеш 300гр ракия или след това.Голям дерт ми е.

Коя песен слушате в момента ? - Page 42 0821f810


descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ох Готин, ми те страхотни - проблема е, че и на пияно и на трезво ще ми трябват двама от силно мургавките по-горе да ме крепят


:whiping: :whiping: :whiping:


descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Отговор на загадката--" Не съм безплатна,но съм евтина.Гаднярите да го духат.Аз гълтам".-тази велика мисъл е на героиня от много хубав роман --познайте кой.

Коя песен слушате в момента ? - Page 42 19882410

AROMA - Zorbas (Sirtaki)


descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Сюзън Елизабет Филипс - страхотна авторка - обикновено се смея с глас, докато чета нейните романи




descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Съгласна съм с теб, Таралежче
Поздрав за всички.


______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 42 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Гледам,че сте на гръцка вълна. Един поздрав и от мен Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Готова вече за почивка Коя песен слушате в момента ? - Page 42 3807526781

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Добро утроооо Коя песен слушате в момента ? - Page 42 909357165


______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Жени, честит рожден ден миличка!
Бъди жива и здрава, усмихната и щастлива!


Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614




Весело изкарване на празника!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Благодаря ти многоо Коя песен слушате в момента ? - Page 42 1997570614


______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Моля, моля, няма защо Коя песен слушате в момента ? - Page 42 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 909357165 Коя песен слушате в момента ? - Page 42 909357165





descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 42 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply