BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Коя песен слушате в момента ?

power_settings_newLogin to reply
+72
rraina84
repichka
galka89
katia8
svetli4kad
zlativlad
milenatt
кума лиса
ganidima
Nuriko
nikkiyan
hrisss
genieg
lakrima
vili_blagoeva
bobihak
graci
Plamenitaa
janati75
kolibri
Bavnata123
NVasileva
mamamimi_z
Татяна Чобанова
ViliBojkova
Нирвана
ZiDiTee
love_or_not
Bircan
hari_desi
michael1
Красимира Стоянова
giggle87408
stanislava91
magy2401@gmail.com
bonbon4e
natali_al
stelinia
vrumfondeil
antoan
Pipilotaeuforia
DoTo
десистанева
Venka
sNoW
blackwater
InnaV
Ружа
TraYkovA
GeOrGiPEEV123
Iv_dn
gerganasto
romina76
vanesa1999
hrisi88
bninkova
katq8710
Shemetna
didka.stz
albita
ves
desislava1978
mimzZityY
Nadin96
Maya Vasileva
Zaharka
sashatoseva
Тони87
vileto
sminkova
debora
Armagedon
76 posters

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyКоя песен слушате в момента ?

more_horiz
First topic message reminder :

Най-добрата и най-нова музика за вас ..
Нека смехът и щастието бъдат вашето кредо,а музиката балсам за душата.Забавлявайте се!
Коя песен слушате в момента ? - Page 40 Ednoro10


Последната промяна е направена от Armagedon на Чет 20 Юли - 2:37; мнението е било променяно общо 4 пъти

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Армагедон, стискаме си ръцете - договорихме се  Коя песен слушате в момента ? - Page 40 909357165


______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 40 Tumblr_njtz5nZx9c1r7eta3o1_500

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Zaharka   изчеззна  romina76--никаква не се вестява при нас.А и RALNA никаква не се чува-преди ми пишеше на пощата.Моля за внимание специален поздрав за Таралежчето и всички вас.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
А с тази песен Антония 87 ще води сватбеното хоро.Честит брак Тони.



descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Не само не съм изчезнала, ами и поздрави пускам.


______________________________
Love me if you can, hate me if you dare!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz



Последната промяна е направена от antoan на Вто 1 Авг - 21:43; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Жени а тази за теб.

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Благодаря Armagedon, прекрасна музика поздрав за теб и всички съфорумци

И за младата булка - много любов


descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
За тези,които зная,че са извън България -- Антоан и Бонбончето  иии за шефката--Zaharka



Коя песен слушате в момента ? - Page 40 11950311


Последната промяна е направена от Armagedon на Вто 1 Авг - 22:01; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Мерси за поздрава.След 1 ден ще сме на Бг земя. Коя песен слушате в момента ? - Page 40 909357165

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
antoan, чакаме ви с нетърпение - пожелавам ти незабравима отпуска - и ако си между 21  и  24 август си към Варна....знаеш -дружеската среща

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Винаги може да се отиде до Варна,ако го направя ще пиша Коя песен слушате в момента ? - Page 40 909357165. Мерси ,janati75, мисля да се отдам предимно на забавления  Коя песен слушате в момента ? - Page 40 3807526781


Последната промяна е направена от antoan на Вто 1 Авг - 22:24; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Поздрав за всички Вас




______________________________
Коя песен слушате в момента ? - Page 40 Images?q=tbn:ANd9GcRJPIWtFuy_AwfiTkRYpa6bLRy3bq2ovN8YKfxwBUWnnLlfJ75q

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Ама тази Женя била много красива.Очите и са,като на сърна,а ги крие.
А сега-днес получих едно стихотворение от Бонбончето.Накара ме да се почуствам много специален и мамка му--разплака ме.Това същество от женски пол ми влезе под кожата и в сърцето-не съм имал мъж за приятел,толкова добър.Благодаря ти ,приятелко!

Час по час поглеждам
имам ли във пощата писмо.
Ники пак се е отнесъл
зареял поглед в тъмното стъкло.

Хей, другарче мило,
вдигни глава сега
животът е прекрасен
не виждаш ли това?

Ти раздаваш с шепи пълни
усмивки, вяра и любов
а себе си обвиваш често
в тъга, страдание, тормоз.

Живей на пълни обороти
не спирай нито миг.
Животът често ни поднася изненади,
но ти не се предавай
смело напред продължавай.

Не позволявай на тъгата да ти прави компания
и да пушите до сутринта.
Приятелството казват е благодат неземна
изживей с приятелите скъпи пълноценно мига.

Сърцето прелива от щастие
с приятели, без самота и омраза.
Не позволявай на тъгата до тебе да сяда
и нека всеки, който те познава
тук и сега разбере,
че заслужаваш най-сетне и ти награда
за твоето златно, добродушно сърце.



Последната промяна е направена от Armagedon на Вто 1 Авг - 22:58; мнението е било променяно общо 1 път

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Най-блогородно ви завиждам,че имате такива приятели!!!!

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
Виж Женя-ние не крием,че тук сме събрани най-лудите и откачените в сайта,но в едно можеш да си сигурна--те всички са ти приятели.Не си сама!

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
А защо вие можете да сте ми приятели,а тези които ме познават не.... :(

______________________________
Orgullo

descriptionКоя песен слушате в момента ? - Page 40 EmptyRe: Коя песен слушате в момента ?

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply