BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Размерът на гърдите издава характера на жените

power_settings_newLogin to reply
+10
Renesita
Lindor <33
Imm0rtal
Didi168
puFF
Bloody_Rose
~ Mistery writer ~
Zaharka
Koen
Christina.
14 posters

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyРазмерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
First topic message reminder :

Размерът на гърдите издава характера на жените

Италиански сексолог претендира, че може да определи характера на жената по размера и формата на женските гърди, съобщава Ананова. Сексологът Пиеро Лоренцони твърди: "Женските гърди издават нейния характер, също както нейния зодиак". Той е класифицирал типовете женски гърди, използвайки за тази цел плодове, и предлага на силния пол сам да направи хороскоп на своята половинка, ръководейки се от размерите на бюста й.

*
Жените с големи, естествени гърди като пъпеши са смятани за майчински настроени, но това далеч не е така, според Лоренцони. "Притежателките на такива гърди обичат да си похапват и желаят да бъдат глезени и обожавани...но рядко харесват секса", заявява ученият.
* За мъже, които търсят нещо "по-игриво", трябва да изберат дама с бюст тип "лимон" - игрив и изпъкнал. "Тези жени са изпълнени с живот и могат да се надсмеят над себе си. Те обичат балансиран живот без изненади".
* Притежателките на бюст тип "ананас" са интелигентни, правят кариера, но са прекалено романтични. "Те също така са верни. Който спечели техните сърца, няма да ги загуби бързо", добавя сексологът.
* Жените с гърди като на грейпфрут, издадени напред и твърди, също не стават за добър секс. "Тези жени могат да изглеждат еротично, но в действителност са свенливи и обичащи домашния уют. Те глезят своя партньор, но предпочитат нежността пред секса", предупреждава Лоренцони.
* Оказва се, че дори дамите с "портокали" не могат да нажежат температурата между чаршафите. "Тъй като те са уверени в себе си и знаят своите цели, малко се интересуват от секса. Те обичат разговорите и партньорството".
* Жените с малки гърди, подобни на череши са "забавни и интересни". Те са добри приятелки и в ежедневието, и по време на отдих и са умерени в секса, заявява изследователят.
* Жените с гърди тип "круши" "обичат любовта във всичките й разновидности. Те могат да са много религиозни, но и склонни към афери", заявява Лоренцони.

______________________________
When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground. ♥️
Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 7389738n


Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 Badge1

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
Няма ги мойте :lmao: Нещо между портокал и сладки картофи :laugh: :laugh: :laugh:

______________________________
Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 4454149a
Even if the path is a little blurry, KEEP WALKING.
You'll focus in when you know what you want.
Then the picture of your life will be crystal clear.
JUST DON'T EVER GIVE UP and DON'T EVER STOP WALKING
.

Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 4965902g

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
Lora11 написа:
Няма ги мойте :lmao: Нещо между портокал и сладки картофи :laugh: :laugh: :laugh:


О, моля те. Това беше преди да видим нецензурирания материал... :lmao: и преди да умрем от смях, естествено. Накрая много се гледахме и решихме следното:
аз - №15
тя - между №4 и № 5. Не ми се сърдете, не можах да определя точно :laugh: :laugh: :laugh:

______________________________
Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
Oх,не съм се смяла така от много време-страшни сте .Какво да кажа за мойте....след две деца и без силикон те просто изчезнаха.Не че са като как беше дисаги или бутилки с топла вода,просто ги няма.Определено се замислям за силикон момичета искам не искам на там са тръгнали нещата.Та така май ще си пойскам за 31 рожден ден този не толкова желан подарак :whistle:

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
За какво ти е силикон? И какво ти пука, че са изчезнали? Защо си склонна да изтърпиш операцията заради един чифт нови гърди? :unsure:

Извинявам се, ако ти прозвучава малко дръзко от моя страна, просто съм любопитна, а ти не си длъжна да ми отговаряш ако не искаш :pardon:

______________________________
Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 Creeping%252520up%252520on%252520caturday

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
Определено е за мое самочувствие.Минала съм времето когато се прави от каприз.Мъжо си ме харесва и такава,а на малките не им пука каква сам.Другите не ме интересуват.Проблема си е в мен-аз не се харесвам.Не знам дали можеш да го разбереш но жена без гърди като мене е без самочувствие,или да го кажа така-нямам самочувствие.Гадно си е да знаеш

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
radoslavaa написа:
Определено е за мое самочувствие.Минала съм времето когато се прави от каприз.Мъжо си ме харесва и такава,а на малките не им пука каква сам.Другите не ме интересуват.Проблема си е в мен-аз не се харесвам.Не знам дали можеш да го разбереш но жена без гърди като мене е без самочувствие,или да го кажа така-нямам самочувствие.Гадно си е да знаеш


Не е нужно да имаш гърди, за да имаш самочувствие ❌ Ше се режеш там, за да може да те гледат няк'ви нещастници по улицата и да те желаят... Повечето мъже са дупемани, не цицомани :p: Бившата, примерно, нямаше цици изобщо, но пък имаше перфектното дупе и не можеше да се оплаче от липса на внимание :dry:

______________________________


 
         
       

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
Ужас!Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 2115147716 Е коя себеуважаваща се жена ще си ги сравни с Ананас или Круши!

______________________________
Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 CyjxАз съм отговорен само за това, което съм казал, а не за това, което си разбрал.:lmao:

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
radoslavaa написа:
Oх,не съм се смяла така от много време-страшни сте .Какво да кажа за мойте....след две деца и без силикон те просто изчезнаха.Не че са като как беше дисаги или бутилки с топла вода,просто ги няма.Определено се замислям за силикон момичета искам не искам на там са тръгнали нещата.Та така май ще си пойскам за 31 рожден ден този не толкова желан подарак  :whistle:
Хихи, да споделя личен опит? И аз така, след 2 деца на 32 имах подобен проблем, изтърпях някоя и друга година и към 38 като почнах да слагам килограми... Размерът на бюста с 2 номера порасна. Сложих 10кг, 7 сигурно са в пазвата, майтап няма изглеждам по-добре сега. Както казват и мъжа, и колеги, сега не съм ходещи мощи. Обаче съм на 44, нямам против да се върна на 33 /да си призная/.

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
Оле,голяма каша с тези плодове.Лично аз мисля ,че си зависи от момента и партньорите.Сравненията не винаги са точни .И слава богу. Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 2115147716 Размерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 2115147716

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
plqsak написа:
radoslavaa написа:
Oх,не съм се смяла така от много време-страшни сте .Какво да кажа за мойте....след две деца и без силикон те просто изчезнаха.Не че са като как беше дисаги или бутилки с топла вода,просто ги няма.Определено се замислям за силикон момичета искам не искам на там са тръгнали нещата.Та така май ще си пойскам за 31 рожден ден този не толкова желан подарак  :whistle:

Хихи, да споделя личен опит? И аз така, след 2 деца на 32 имах подобен проблем, изтърпях някоя и друга година и към 38 като почнах да слагам килограми... Размерът на бюста с 2 номера порасна. Сложих 10кг, 7 сигурно са в пазвата, майтап няма изглеждам по-добре сега. Както казват и мъжа, и колеги, сега не съм ходещи мощи. Обаче съм на 44, нямам против да се върна на 33 /да си призная/.
Голяма късметлийка си аз още чакам да кача след второто. :poklon:

descriptionРазмерът на гърдите издава характера на жените - Page 3 EmptyRe: Размерът на гърдите издава характера на жените

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply