BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.


BGWorld
Добре дошли при нас! Влезте в профила си, за да използвате пълноценно форума.
- Няма да виждате досадни реклами.
- Ще можете да гласувате в анкети.
- Достъп до всички раздели.
- Писане на коментари и още много други.
Все още нямате регистрация? Заповядайте, напълно безплатно е и отнема само минутка.

BGWorld
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGWorldВход

Поредица "Рейвънел"

power_settings_newLogin to reply
+36
1desi.todorova
josi
Phelan
jh123
magi_olq
Атанаска
Grisam
simona890
Маги
Амарилис
Pipilotaeuforia
svetka74
yanavass
Николова21
kameliq_1977
KRASI71
magiang
desi manasieva
GeryB
ilzik
petqnen
biliana_911
Iliana123
reidgi
марти7074
sNoW
beni1979
mimi1221
bogi77
Vikito0o0_f
lylu
viki12
tuleva
iveto81
Gergana Vasileva
ves
40 posters

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyПоредица "Рейвънел"

more_horiz
First topic message reminder :

Поредица "Рейвънел" - Page 4 14980579_1313447102019816_2754852171031067431_n


Книга първа „Изкушение“

Девън Рейвънел, истински светски лъв, отдаден на
сърдечни завоевания и безгрижен живот в Лондонското висше общество,
внезапно се сдобива с графство. Наследената титла идва с отговорности,
които той категорично не желае да поеме, както и с... повече от една изненада. Новото му имение е затънало в дългове, а трите сестри на починалия граф продължават да заемат къщата, заедно с Катлийн, лейди Триниър – красивата млада вдовица, чиято решителност, остър ум и още по-остър език го влудяват и предизвикват.

Катлийн Триниър знае повече от добре какво е да се довериш на безскрупулен мошеник като Девън, особено щом е от фамилията Рейвънел.
Но огненото привличане помежду им е невъзможно да се отрече и Катлийн е изправена пред непосилна задача: да се пребори със себе си или да капитулира пред неудържимото си увлечение, но преди това
да пречупи съпротивата на Девън и… да го превърне в нов човек. Борбата за оцеляването на наследството усложнява нещата все повече и
въпросът „кой кого“ става съдбоносен. И Девън, и Катлийн нямат намерение да се откажат – нито от амбициите си, нито от огромното изкушение,
което ги тласка един към друг и им готви главозамайващи изненади…

______________________________
Поредица "Рейвънел" - Page 4 Tumblr_nuh9a6wQeS1qa0mpyo1_500

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
radianttt написа:
А четвъртата книга от пoредицата обявено ли е кога ще бъде преведена на български?
не съм видяла да са дали информация, но тя все пак излезе тази година, та че.... търпение. Лично аз смятам да изчакам да излязат и трите книги и да ги прочета заедно. Така както са обявени двойките, любопитна ми е чак 6-та книга. Поредица "Рейвънел" - Page 4 976781486

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Тази седмица питах издателство Ергон дали ще издават другите книги .И те ми пратиха този отговор. Ако не ни мине котка път (и печатницата не реши да излезе непредвидено в отпуск), четвъртата книга от сагата за семейство Рейвънел ще излезе до края на август. Хубав ден

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
magiang, това е чудесна новина. А на теб коя от предните три ти хареса най-много?

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
да, това е чудесна новина. На мен най-много ми хареса историята за Пандора Поредица "Рейвънел" - Page 4 909357165

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Дали някой няма " Здравий нипознат", последната книга от поредицата?! Ако случайно я има в ел.вариант, мога ли да помоля да ми я пратите на donkovakaterina52@ gmail.com.

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Дами, качили са Здравей, непознат в рулит https://www.rulit.me/books/zdravej-nepoznat-get-546863.html

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Чета петата от поредицата " Сезони на любовта", някой да знае дали има 6 за Оливия?

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Оливия малката сестра на Уинтърборн ли беше?
Всъщност има още една книга от поредицата /или новела/, която не е издадена на бг. В рулит я има на руски. За Рейф Бауман е единият от братята на Лилиан и Дейзи.

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Да на Уестклиф! Благодаря!

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Прочетох "Здравей, непознат". Хареса ми и не ми хареса. Героите са страхотни, но през цялото време ме дразнеха. :2: След има-няма три срещи между тях пламна такава силна любов, че беше меко казано нереално. Да, беше романтично, но нещо ми липсваше.
Лайза обръща голямо внимание на лекарската практика на Гарет, тъй като тази жена-лекар наистина е съществувала и самата авторка в послеслова пише, че й се възхищава много.
На тайните на Итън също се отделят няколко сцени и въпреки че има огромен потенциал в този герой, някак ролята му се изгуби на фона на предателството към короната, което за мен беше описано мимоходом и на появата на Уест, в когото вече виждаме коренна промяна и за чиято история нямам търпение.

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Търся Дявол през зимата. Ако може да ми я изпратите на :jekova_1981@abv.bg
Благодаря предварително

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
Донка Жекова написа:
Търся Дявол през зимата. Ако може да ми я изпратите на :jekova_1981@abv.bg
Благодаря предварително

Имаш поща

descriptionПоредица "Рейвънел" - Page 4 EmptyRe: Поредица "Рейвънел"

more_horiz
privacy_tip Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите
power_settings_newLogin to reply